logo amazing asia

"Amazing Asia"

Dworcowa 62/5

44-100 Gliwice

+48 32 307 17 15      +48 500 535 333

logo amazing asia

Filipiny 2023 - wyjazd przygodowy

Jest to wyprawa o charakterze przygodowo-poznawczym. Często się przemieszczamy, dużo odkrywamy, czasami odpoczywamy, ale przede wszystkim doświadczamy.

Aktualne Zasady wjazdu NA Filipiny :

WYMAGANIA - osoby zaszczepione (osoba jest w pełni zaszczepiona, gdy ukończyła dwudawkową serię lub pojedynczą dawkę szczepionki COVID-19 co najmniej 14 dni przed wyjazdem na Filipiny.):

WYMAGANIA - osoby niezaszczepione:

Filipiny wyprawa 16 dni

Kraj ponad 7 000 edeńskich wysp, bezludne enklawy, wielokilometrowe, piaszczyste, białe plaże,  krystaliczna  woda bogata w wielobarwne rafy, palmowe gaje pełne klimatycznych  bungalowow, tropikalne słońce, rum  -  miejsce życia pogodnych i uśmiechniętych ludzi. Tu nie ma nic prawdziwszego od motta „It is more fun in the Philippines”, którego po prostu trzeba doświadczyć. Podziwiać niepowtarzalne wschody i zachody słońca, w poszukiwaniu bezludnych, białych plaż łódką pokonywać  turkusowe wody otoczone lasami kokosowymi i tętniącą dzikim życiem dżunglą, pływać w morzu z rekinami wielorybimi, motocyklami eksplorować okolicę, jeść świeże owoce morza przegotowane przez lokalnych rybaków, smakować tradycyjnego Lechona, delektować się adrenaliną podczas skoków wprost do morza z majestatycznych klifów czy przedzieraniem się przez kanion, a wieczory w doborowym towarzystwie spędzać na pustych plażach oświetlonych blaskiem ogniska – to właśnie nasz sposób na odkrywanie filipińskiego raju.

Raju, który z każdym rokiem rozkochuje w sobie kolejnych podróżników, a niektóre miejsca notują nawet 60% wzrost odwiedzających rok do roku. Dużo mówi się o Kubie, że to ostatni dzwonek na odwiedzenie tego kraju, zanim zmieni całkiem swoje oblicze. Jesteśmy przekonani, że to samo możemy powiedzieć o Filipinach.

Lepiej nie być świadomym czasu i zostawić jego planowanie nam.


Czas wyspiarski na pewno będzie irytujący dla każdego europejskiego umysłu, który musi wszystko planować co do minuty. Pamiętajcie, że dzień Filipińczyka jest podzielony na śniadanie, obiad i kolację. „Kiedy odpływamy?” – po śniadaniu. „Kiedy się tam dostaniemy?” – przed obiadem! Jeśli mimo wszystko będziesz nalegał, żeby uzyskać dokładny czas od naszej załogi, w celu uniknięcia frustracji, bądź przygotowany, że z 30 minut mogą się zrobić 2 godziny.

„Zbytnio udokumentowane, niedostatecznie doświadczane”

Upewnij się, że nie spędzisz połowy dnia na robieniu zdjęć, a drugiej na szukanie miejsca, gdzie można naładować baterie, bo może ominąć Cię najciekawsza część naszej wyprawy. Znacznie lepszą opcją jest oglądanie zachodu przez nasze zmysły, a nie przez obiektyw aparatu. Nie słuchaj muzyki w słuchawkach, gdy jesteś w grupie, bo prawdopodobnie jesteś jedyną osobą która jest z tego zadowolona. Zawieraj nowe znajomości bez użycia żadnych gadżetów i telefonów. Jeśli chcesz zrobić zdjęcie wyspiarzom, w pierwszej kolejności, porozmawiaj z nimi i zaprzyjaźnij się. Dopiero potem zrób zdjęcie i nie zapomnij im go pokazać.

Jest to wyprawa z otwartymi na świat ludźmi.

 


To oznacza, że zarówno Ty jak i inni ludzie, którzy wezmą udział w wyprawie są ludźmi otwartymi na świat z podobnymi poglądami co nie oznacza, że wszyscy lubicie i robicie te same rzeczy. Niektórzy wolą się integrować z innymi i pić drinki nocą, a inni preferują pójść spać wcześniej żeby obudzić się na wschód słońca. Jesteśmy wszyscy otwarci na nowe doświadczenia, kultury, a wiek i wykształcenie nie mają dla nas znaczenia.

Bez znaczenia jak bardzo będziemy przygotowani do tej wyprawy i jak bardzo będziemy się starać, bez Twojego zaangażowania i pomocy, ta wyprawa nie będzie taka jaką mogłaby być. Nazywamy to wyprawą ponieważ odkrywamy filipińskie wyspy razem. Nie wiemy ile czasu zostało zanim te rejony zostaną zagospodarowane i zdeptane przez masową turystykę. Teraz jest najlepszy czas, aby naprawdę cieszyć się dzikością i nieskazitelnością tych wysp. To gdzie popłyniemy, co zobaczymy i czego doświadczymy zależy od pogody, prądów morskich i Twojego entuzjazmu. To Ty decydujesz czy masz ochotę na samotny, poranny spacer po wiosce, trekking do dżungli, skoki z klifów do wody, jazdę skuterem, nurkowanie z rekinami czy pomoc w przygotowywaniu posiłków.
To wszystko i wiele innych czynności czeka na Ciebie, ale to Ty sam musisz odkryć na co naprawdę masz ochotę... My dostarczamy Ci narzędzia i swoje doświadczenie, a Ty możesz to wykorzystać do tworzenia własnych przeżyć.

Nic tak nie zjednuje ludzi jak próba nauki języka kraju w którym jesteś. Pomyślcie sobie tylko jak miło odbieramy obcokrajowców, którzy próbują powiedzieć coś po polsku. No właśnie, to działa w obie strony!
SALAMAT – dziękuję, MAGANDA GABI – dzień dobry, TAGAY – na zdrowie, ANONG PANGALAN MO? – jak masz na imię?, GWAPO – przystojny, GWAPA – ładna

Film z jednego z naszych wyjazdów nakręcony na przełomie lutego i marca 2019 roku. Tak się bawili uczestnicy tego wyjazdu

Tak było podczas jednego z wyjazdów w 2018:

Tak było podczas jednego z wyjazdów w 2017:

Wszystkie nasze filmy znajdziesz na YOUTUBE

Zero ściemy, wszystkie zdjęcia i filmy są naszego autorstwa, to co zobaczyłeś na naszej www, przeżyjesz podczas wyjazdu!

Musisz być świadomy, że miejsce, do którego się wybierasz, rządzi się własnymi prawami... Mieszkańcy Filipin nie znają i nie rozumieją europejskich standardów. Tu wszystko toczy się rytmie wyspiarskiego życia, bez pośpiechu i ze swoistym dla Filipińczyków podejściem do „problemów ludzi pierwszego świata”.

Dbamy o to, aby miejsca, w których śpimy miały odpowiedni standard i posiadały  bardzo dobrą lokalizację.  Jednak  z uwagi na słabą infrastrukturę turystyczną, standard ten odbiega od europejskiego czy nawet tajskiego. Musisz  być przygotowany, że w pokoju możesz spotkać mrówki, a klimatyzacja nie zawsze będzie działać.  Zdarzy się, że w restauracji kelner kilkukrotnie zapyta Cię o to, co zamawiasz, a finalnie otrzymasz nieswoje zamówienie. Tak po prostu jest na Filipinach.

Podróżujemy z ludźmi świadomymi, dlatego oczekujemy, aby uczestnicy naszych wyjazdów z szacunkiem i godnością traktowali naszych przyjaciół na Filipinach, jak i współtowarzyszy wyprawy, a roszczeniowość pozostawili w Europie.

Więcej o pogodzie na Filipinach przeczytasz na naszym blogu.

Kierujemy się zasadą: „byliśmy, widzieliśmy, zrobiliśmy”.

Dokładna informacja, który z naszych pilotów poprowadzi wyjazd, będzie podana przed zakupem biletów lotniczych.

2023 STYCZEŃ: 14.01.2023 - 29.01.2023 - BRAK MIEJSC
Zajęte miejsca 0%

2023 LUTY: 11.02.2023 - 26.02.2023 - BRAK MIEJSC
Zajęte miejsca 0%

2023 MARZEC: 11.03.2023 - 26.03.2023 - 3 MIEJSCA WOLNE
Zajęte miejsca 0%
2023 KWIECIEŃ: 01.04.2023 - 16.04.2023
Zajęte miejsca 0%
2023 KWIECIEŃ: 29.04.2023 - 14.05.2023
Zajęte miejsca 0%
6 800 PLN
+
900 USD
CENA WYPRAWY
Organizacja + wszystkie rzeczy wchodzące w cenę
od 4 500 PLN
ŚREDNI KOSZT BILETU
Warszawa-Manila-Warszawa
400 USD

KIESZONKOWE

400 $ to minimalna kwota jaką należy zabrać jako kieszonkowe na jedzenie, napoje i atrakcje wymienione w planie. Jest to kwota, która pozwoli zrealizować nasz plan w 100%

Krok
I RATA - 500 zł - płatna przy podpisaniu umowy
Krok
BILET LOTNICZY - od 4 500 PLN

1-5 miesięcy przed wyjazdem (nie pobieramy prowizji, jeżeli bilet kupimy taniej, zwracamy różnicę, jeśli drożej, uczestnik dopłaca różnicę).

Krok
II RATA - 6 300 PLN - płatna do 7 dni od otrzymania biletu lotniczego
Krok
III RATA - 900 USD - płatna pilotowi na lotnisku, w dniu wylotu

DZIEŃ 1 WARSZAWA

Wylot z Warszawy do Manili. Lot z  jedną bądź dwoma przesiadkami.

DZIEŃ 2 Manila

Transfer do hotelu i regeneracja sił po podróży.

DZIEŃ 3,4 BORACAY

Opuszczamy Manilę i lecimy do miejscowości Caticlan, z której to krótką przeprawą łodzią (około 30 minut) dostaniemy się na Boracay. O białej plaży na Boracay można by pisać długo... Czterokilometrowa plaża, z białym, drobnym piaskiem, palmami i turkusową wodą, w 2012 r. została uznana za  najlepszą plażę na ŚWIECIE! Miejsce to po wprowadzonych regulacjach w 2018 r. zmieniło swojej oblicze. Teraz jest tam czyściej i spokojniej, ale jeśli ktoś będzie miał ochotę  rozerwać się wieczorem, to wciąż jedno z bardziej rozrywkowych miejsc na Filipinach. Mnóstwo barów, restauracji, klubów i sklepów sprawia, że wyspa zaczyna żyć po zachodzie słońca.

DZIEŃ 5,6 CARABAO

Około południa czeka nas 2h transfer na Carabao. Wyspa Carabao to destynacja dla ludzi z duszą odkrywcy, spragnionych doświadczenia prawdziwego, wyspiarskiego życia mieszkańców wyspy, w której czas stanął w miejscu. Wszystkie atuty tej okolicy, rodzą się z braku turystycznej infrastruktury. To miejsce, w którym nie jesteśmy hotelowymi klientami, gdzie obowiązują europejskie standardy... Tu jesteśmy gośćmi i zostaniemy przyjęci z prawdziwie filipińską gościnnością i to dosłownie! Śpimy u naszego przyjaciela byłego mayora wyspy Fila. Udostępnia on nam 4 pokoje w swoim domu kolonialnym, a od lutego 2019, zbudował z myślą o nas „przybudówkę” z kolejnymi nowymi 4 pokojami.

Jak często marzyłeś, aby znaleźć się na wyspie, na której ciężko trafić na jakiegoś turystę?? Gdzie wychodzisz z domu prosto na długą, dziką, białą jak mąka plażę..? Gdzie ludzie są autentyczni i nie traktują Cię jak kolejnego turysty, któremu trzeba coś sprzedać? Takie właśnie jest Carabao.
Całe piękno tego miejsca tkwi w prostocie!
To Ty decydujesz czy będziesz się wygrzewał na plaży, zwiedzał wyspę motocyklami, rozmawiał z mieszkańcami, zbierał orzechy kokosowe, kąpał się w turkusowo-błękitnej wodzie, chodził wcześniej spać, żeby zobaczyć wschód słońca, a może siedział do późnych godzin wieczornych przy ognisku i grillował świeże ryby albo lachona. Wszystko zależy od CIEBIE. Nasi przyjaciele – lokalni mieszkańcy, obwiozą nas po swojej wyspie motocyklami, dzięki czemu będziemy mieli jeszcze lepszy obraz tej dziewiczej wyspy. Odwiedzimy miejsca, w których będziemy mieli okazją skoczyć z klifów do morza (bilet wstępu na każdy z klifów to około 100 PHP), zobaczymy, jak żyją lokalni mieszkańcy, i będziemy chłonąć każdą chwilę na wyspie.

DZIEŃ 7 CARABAO-OSLOB

W okolicach południa opuścimy rajskie Carabao i udamy się prywatną łodzią do miejscowości Caticlan (około 1h), skąd wylecimy w kierunku Cebu. Na lotnisku w Cebu, będzie już czekał nasz zaufany kierowca, który zawiezie nas do resortu w Oslob (4h jazdy) i będzie nam towarzyszył przez kolejne 2 dni.

DZIEŃ 8 Moalboal – CEBU

Będzie to jeden z ciekawszych dni w naszym życiu... bo kto zaczyna dzień od pływania w morzu obok największych znanych człowiekowi ryb – rekinów wielorybich? Mają od 5 m do 12 m długości (cena 1200 PHP). Następnie udamy się do ukrytego wodospadu w filipińskiej dżungli.
Już do południa, będziemy po takiej dawce wrażeń, że gdybyśmy mieli je podzielić na dni, to spokojnie wystarczyłoby na kilka następnych, a to nie koniec! Po pływaniu z rekinami i zrelaksowaniu się przy ukrytym wodospadzie wybierzemy się na „canyoning”(cena 2000 PHP), czyli poruszanie się w kanionie przy użyciu różnych technik, takich jak wspinaczka, skoki do wody, chodzenie, zjazdy i pływanie. Adrenalina gwarantowana! Na koniec, dotrzemy do pięknego wodospadu Kawasan.

DZIEŃ 9 MoalBoal – CEBU

Dzień zaczniesz od pływania z milionami sardynek i żółwiami! Ławice sardynek to naturalne zjawiska występujące przez cały rok jedynie w RPA i u wybrzeży Cebu. Sardynki pływają w ogromnych grupach by chronić się przed większymi stworzeniami. Żywią się planktonem i są niegroźne. Wpłynięcie w ustępującą ławicę sardynek to niepowtarzalne doświadczenie!
Po południu wybierzemy się na trekking na najwyższy szczyt Cebu – Osmena (1013m). Szczyt słynie z zapierających dech w piersiach widokach i malowniczych skalistych wzgórz, podobnych do Czekoladowych Wzgórz na Bohol. 

DZIEŃ 10 CEBU – LAS CABANAS (EL NIDO, PALAWAN)

Wczesnym rankiem wyruszamy z powrotem na lotnisko w Cebu (4h), skąd samolotem udamy się do Puerto Princessa na Palawanie.  Z lotniska odbierze nas prywatny bus i po około 5h jazdy zameldujemy się  w resorcie położonym przy najlepszej plaży w okolicach El Nido – Las Cabanas.

DZIEŃ 11 LAS CABANAS (EL NIDO, PALAWAN)

EL Nido jest nazywane bramą do raju, ponieważ, każdego ranka, ludzie siadają do łodzi i wyruszają odkrywać pobliskie wyspy, laguny, ukryte plaże, jaskinie oraz nurkować w krystalicznej wodzie (Archipelag Bacuit). Miasteczko bardzo mocno się rozwinęło w ciągu ostatnich lat i dzisiaj bliżej mu do Boracay niż do spokojnej, sennej miejscowości, ale sama okolica zapiera dech w piersiach. W szczególności okolice plaży Las Cabanas (15 min jazdy od El Nido), na której się zatrzymujemy. Z naszego resortu roztacza się jeden z najlepszych widoków na cały archipelag Bacuit, a odpoczywać będziemy na plaży, która znajduje się przed drzwiami naszych sypialni. Na Las Cabanas jedziemy tyrolką z wyspy na wyspę (cena 500 PHP), a na koniec odwiedzimy El Nido. Dzień zwieńczymy zachodem słońca na Las Cabanas.

DZIEŃ 12 El Nido ( PLAŻA NACPAN )

Dzisiaj zacznie się kolejna przygoda, będziemy pływali pomiędzy wyspami archipelagu Bacuit. Ten archipelag to wyobrażenie biblijnego raju, w którym podróżnik odkrywa  dziesiątki piaszczystych, białych plaż otoczonych  błękitnymi wodami, lasami kokosowymi, dżunglą oraz tętniącymi życiem, dziewiczymi rafami koralowymi. Przed nami widoki, jakie widzieliśmy w różnych filmach o rozbitkach,  bo to właśnie tutaj producenci z całego świata, nagrywają programy o bohaterach mieszkających na bezludnych wyspach! Będziemy pływać przez cały dzień prywatną łodzią po turkusowych wodach i odkrywając kolejne wysepki. Wyspy są różne. Na niektóre będzie można wyjść bezpośrednio na brzeg, prosto z bangki (tradycyjna filipińska łódź), na inne będzie trzeba dopłynąć kajakiem, bądź wpław.

Śpimy w niesamowicie klimatycznym  resorcie, umiejscowionym przy białym pisaku pięknej i dużej plaży Nacpan. Na plaży miejsca jest wystarczająco dużo dla tysięcy turystów i zapewne w przyszłości możliwość delektowania się pustą, białą plażą z widokiem na bezkres turkusowej wody i otaczającymi nas lasami palmowymi będzie tylko wspomnieniem. Dzisiaj jako jeszcze jedni z nielicznych  turystów odkrywających te dziewicze miejsca, możemy cieszyć się spacerami po czterokilometrowej plaży w akompaniamencie jedynie szumu fal, doświadczając dziewiczej przyrody i ludzi żyjących w zgodzie z naturą.

DZIEŃ 13 El Nido ( PLAŻA NACPAN )

Po dniu na morzu, przed nami dzień pełen relaksu w rytmie filipińskiego poczucia czasu.

Tego dnia każdy robi to, na co tylko ma ochotę. Do dyspozycji mamy jedną z najpiękniejszych plaż Filipin – Nacpan, okoliczne wioski, do których można się udać na spacer, a dla dopełnienia filipińskiej przychody z chętnymi podzielimy się naszym doświadczeniem i wybierzemy się eksplorować północny Palawan skuterem (cena 600 PHP, dla chętnych). Będziemy jeździli po szutrowych drogach, w pięknych okolicznościach natury, między mały wioskami i miasteczkami północnego Palawanu. Osoby, którym rajskich widoków nigdy nie zawiele, mogą wybrać się na kolejny Island hopping i odkrywać inne miejsca niż w dniu wcześniejszym.

DZIEŃ 14 WYSPA

Ile razy oglądając filmy o rozbitkach trafiających na dziewicze wyspy z bajecznymi plażami, marzyłeś, aby choć na chwilę wcielić się w rolę Robinsona Crusoe? Tego dnia spełniamy te wszystkie marzenia.

Po spokojnie rozpoczętym dniu około godziny 10 ruszamy w podróż busem aby dotrzeć do łodzi, którą „rozbijemy” się na RAJSKIEJ WYSPIE! Tu spędzimy noc w namiocie. Do dyspozycji będziemy mieć prostą toaletę z prysznicem i namioty oraz otaczający nas bezkres błękitnej wody, biały piasek i palmy.

Co zrobimy, gdy dostaniemy się do raju?

Miłośnicy snorkelingu z pewnością wskoczą do wody, by popływać z żółwiami, które przebywają w okolicy wyspy, amatorzy spacerów zgłębią wnętrze tropikalnego lasu, miłośnicy opalania będą wylegiwać się na plaży, bardziej aktywni zagrają w siatkę, a później odpoczną w hamaku, ciesząc się widokiem horyzontu spowitego krystalicznie czystą wodą, na której można dostrzec kolejne bezludne wysepki. 

Przy zachodzie słońca będziemy popijać rum z sokiem ananasowym, a na kolację gospodarze  przygotowują dla nas grillowane, świeżo złapane ryby, kurczaka, wieprzowinę wraz z sałatkami warzywnymi, owocami i ryżem. Gdy dookoła zapanuje niczym niezakłócony zmrok, czeka nas iście nieziemski widok. Znajdziemy się pod kopułą nieba przykrytą tysiącami migoczących gwiazd. Będzie to z pewnością jeden z najpiękniejszych widoków nieba w naszym życiu. Przy takiej scenerii jeszcze lepiej będziemy mogli poczuć zapach morza i posłuchać szumu fal, które jako jedyne zakłócają bezwzględną ciszę spowitej nocą plaży.

Gdy nasycimy się w tym widokiem, gospodarze rozpalą nam ognisko, a wtedy już cała wyspa i noc jest nasza...

DZIEŃ 15 WYSPA - MANILA

Rano, niepewni czy przeżyte chwile były jawą, czy snem, wraz z budzącym się słońcem możemy zażyć kąpieli w morzu, delektując się pierwszymi promieniami tego dnia.

Jako że jesteśmy w lepszej sytuacji od rozbitków, po śniadaniu około godziny 10 przypłynie po nas łódź.

Z wyspy przetransponujemy się do Puerto Princessa, skąd polecimy do Manili. W drodze z lotniska do naszego resortu czeka nas kolejne ciekawe doświadczenie. Przekonamy się, jak wygląda ruch uliczny w najbardziej zakorkowanym mieście świata, a o kulturze jazdy filipińczyków z pewnością będzie opowiadać po powrocie do Polski.

DZIEŃ 16 MANILA - WARSZAWA

Opuszczamy Filipiny i kierujemy się do Polski. W zależności od godzin wylotu powrót jeszcze tego samego dnia bądź w dniu 17. Dokładna informacja będzie podana po kupnie biletów do Manili.

Panel informacyjny:

Uwzględniając powyższe wyliczenia, podpowiadamy, że realna całkowita suma (to co wpłacasz do biura + bilet lotniczy + minimalne kieszonkowe), jaką potrzebujesz na tę podróż to około 17 410 zł. Jest to kwota orientacyjna, dokładna kwota będzie zależała od kursu dolara (kurs dolara przyjmowany do obliczeń to uśredniony kurs z kilku wcześniejszych miesięcy w dniu publikowania oferty. Kurs nie jest aktualizowany. W celu obliczenia dokładnej sumy wydatków należy sprawdzić obecnie obowiązujący kurs), ceny biletu na lot międzykontynentalny (od 4500 zł) oraz wydatków własnych. Kwota ta jednak nie będzie znacząco odbiegała (ani w jedną, ani w drugą stronę) od powyższych obliczeń.

Działamy transparentnie!

Zdajemy sobie sprawę, że podsumowanie realnych kosztów wraz z wydatkami na miejscu, marketingowo nie wygląda korzystnie. Jednak uczestnicy naszych wyjazdów to osoby świadome, które po przyjeździe w dane miejsce, nie wydają drugie tyle, co za wyjazd. Kwoty przez nas przedstawione, pozwalają zrealizować plan w 100%, korzystając ze wszystkich atrakcji z planu, nie oszczędzając na jedzeniu i piciu.

Ta wyprawy nie jest dla każdego...

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego trzeba zrozumieć, że nie jest to standardowa wycieczka, mimo tego, że początek naszej wyprawy po Filipinach zaczynamy od najbardziej popularnej wyspy, a co za tym idzie, najmniej „przygodowej” - Boracay, to im dalej, tym ciekawiej. Nie gwarantujemy, że zrelaksujesz się i odprężysz. Właściwie to nic nie możemy zagwarantować, nawet to czy uda się zrealizować powyższy plan w 100%. Może być zła pogoda, mogą być wzburzone fale, ograniczona prywatność, szczekanie psów, pianie kogutów, oparzenia meduz bądź słoneczne, a lokalna władza z dnia na dzień może zamknąć wyspę i pokrzyżować nam plany…ale jest to natura odkrywania nieznanego i dzikiego. Skaczemy z klifów, pływamy kajakami, jeździmy skuterkami po górzystych, szutrowych drogach, wspinamy się na klify, góry, palmy(?), spotykamy lokalne społeczności, pijemy rum przy ognisku na plaży, pływami z rekinami i żółwiami...

My kochamy ten dreszczyk adrenaliny i sposób na odkrywanie Azji, ale rozumiemy, że nie każdy tak sobie wyobraża swój wymarzony urlop…czy Tobie się podoba?

Zależy nam tak samo na odpowiednich uczestnikach, jak uczestnikom na satysfakcji z wyjazdu dlatego, jeśli masz jakieś wątpliwości, nie wiesz, czy ten wyjazd jest dla Ciebie, dzwoń śmiało.  

Stawiamy na urokliwe miejsca z dala od betonowych molochów. Spragnieni przyrody i chłonięcia filipińskiego świata, przede wszystkim *śpimy w miejscach bardzo dobrze zlokalizowanych – blisko plaży. Nasze noclegowe perełki w większości prowadzone są przez rodowitych mieszkańców wysp, którzy jako pierwsi z turystycznych biznesmenów zajęli najdogodniejsze lokalizacje.

Szum fal, piasek i szelest palm, towarzyszy nam każdego dnia. Jednak trzeba być świadomym, że filipińskie standardy odbiegają od tajskich, nie wspominając już o europejskich (np. nie wszędzie jest ciepła woda). Wyjątkiem są resorty w centrach miast, ale zatrzymanie się tam jest sprzeczne z naszą ideą przygodowego odkrywania Filipin - przylecieliśmy eksplorować wyspy, a nie miasta (nasz pobyt w Manili jest ograniczony do minimum - 2 noce).

Zazwyczaj będziemy spać w małych resortach, zatem w części z nich jest ograniczona możliwość konfiguracji łóżek. Pokoje są dwuosobowe. Może się zdarzyć, że w pokoju będzie jedno podwójne, duże łóżko. Osoby podróżujące w pojedynkę, które statystycznie stanowią zdecydowaną większość naszych grup, kwaterujemy według płci. Pokoje wyposażone są w łazienkę oraz klimatyzację bądź wiatrak.
Wyspa, na której śpimy, wyposażona jest w proste prysznice z bieżącą wodą oraz dwie toalety. Namioty są dwuosobowe. W przypadku anomalii pogodowej np. tajfun zostaniemy zakwaterowani na lądzie, w resorcie.

*Może się zdarzyć, że zameldujemy się w innym resorcie niż na zdjęciach, jednak zawsze, będzie to podobny standard. Szczegółową agendę wraz z resortami, adresami, telefonami itp. wysyłamy na 10 dni przed wylotem.

Przed wypełnieniem formularza, zapoznaj się z tym co lubimy i jak podróżujemy, w zakładce O PROJEKCIE

Teraz wiesz już o nas wystarczająco dużo, czytałeś i widziałeś jak podróżujemy, co robimy i co lubimy. Dbamy o to aby na nasze wyjazdy jeździły osoby, które czują podobny klimat, a bądźmy szczerzy, nie każdy go czuje. Dlatego przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy, daj nam trochę poznać siebie i napisz kilka słów o sobie wraz z informacja dlaczego chcesz się wybrać akurat na tę wyprawę?

Wybierz wyprawę
Indonezja
2023 - Termin 1 - Kwiecień: 28.04.2023 - 14.05.2023
2023 - Termin 2 - Maj: 19.05.2023 - 04.06.2023
2023 - Termin 3 - Czerwiec: 30.06.2023 - 16.07.2023
2023 - Termin 4 - Lipiec: 14.07.2023 - 30.07.2023
2023 - Termin 5 - Sierpień: 11.08.2023 - 27.08.2023
2023 - Termin 6 - Wrzesień: 01.09.2023 - 17.09.2023
2023 - Termin 7 - Wrzesień: 15.09.2023 - 01.10.2023
2023 - Termin 8 - Wrzesień: 29.09.2023 - 15.10.2023
Filipiny
2023 Termin 1 - styczeń: 14.01.2023 - 29.01.2023
2023 Termin 2 - styczeń: 28.01.2023 - 12.02.2023
2023 Termin 3 - luty: 11.02.2023 - 26.02.2023
2023 Termin 4 - luty: 25.02.2023 - 12.03.2023
2023 Termin 5 - marzec: 11.03.2023 - 26.03.2023
2023 Termin 6 - kwiecień: 01.04.2023 - 16.04.2023
2023 Termin 7 - kwiecień: 29.04.2023 - 14.05.2023
Wietnam Północny - 7 dni motoskuterem + relaks
2023 - Termin 1 Kwiecień 14.04.2023 - 29.04.2023
2023 - Termin 2 Wrzesień: 22.09.2023 - 07.10.2023
2023 - Termin 3 Wrzesień: 13.10.2023 - 28.10.2023
Laos, Kambodża + Bangkok
2023 - Termin 1 Marzec: 04.03.2023 – 19.03.2023
2023 - Termin 2 Listopad: 11.11.2023 – 26.11.2023
Chiny z adrenaliną
2023 - Termin 1 Wrzesień: 09.09.2023 – 23.09.2023
Nepal - trekking do Sanktuarium Annapurny
2023 - Termin 1 Kwiecień: 14.10.2023 - 30.10.2023
2023 - Termin 2 Październik: 01.04.2023 – 17.04.2023
2023 - Termin 3 Listopad: 04.11.2023 - 20.11.2023
Wietnam motocyklem 2000km
2023 - Termin 1 Kwiecień: 13.04.2023 - 29.04.2023
2023 - Termin 2 Październik: 19.10.2023 - 04.11.2023
Birma - wyjazd przygodowy
Nowe terminy wkrótce
Birma motocyklem 1800km
2023 - Termin 1 Marzec: 11.03.2023 - 27.03.2023
Filipiny sylwester na Boracay 2022/2023
Termin: 29.12.2022 - 14.01.2023
Wietnam Północny - trekkingi + relaks
Nowe terminy wkrótce
Malezja i Borneo
Termin 1 Czerwiec: 03.06.2023 - 17.06.2023
Termin 2 Lipiec: 29.07.2023 - 12.08.2023
Termin 3 Wrzesień: 09.09.2023 - 23.09.2023
Indie Północne i Goa
2023 Termin 1 Luty: 11.02.2023 - 27.02.2023
2023 Termin 2 Listopad: 11.11.2023 - 27.11.2023
Imię*
Nazwisko:*
Adres email*
Numer telefonu:
Wiadomość:*Napisz o sobie kilka słów wraz z informacją dlaczego chcesz się wybrać akurat na tę wyprawę oraz daj znać, który punkt programu podoba Ci się najbardziej?
Zapoznałem się z planem wyjazdu*

Akceptuję politykę prywatności, zapoznałem/am się z klauzulą RODO oraz ze stroną "O projekcie".

Wyślij

W skrócie:

Gdzie jedziemy

Filipiny

Termin

14 styczeń 2023

Termin

11 luty 2023

Termin

25 luty 2023

Termin

11 marzec 2023

Termin

1 kwiecień 2023

Termin

29 kwiecień 2023

Na ile dni

16

Ilość osób

16

Terminy wypraw:

luty 2023
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 • Przygoda życia. Jeśli chcecie wiedzieć jak było, nie wahajcie się! Ja mogę wam opowiadać, pokazywać zdjęcia, nagrane video, ale to wszystko nie oddaje charakteru tych miejsc, ludzi, całej wyprawy...
  Alina
  facebook
 • Niesamowita przygoda!!! Polecam absolutnie kazdemu. Przepiekne widoki, niezapomniane wrazenia. Nigdy dotat zadna zorganizowana wycieczka nie dostarczyla mi tak wielu pozytywnych doznan.
  Monika
  facebook
 • Przepiękne miejsce❤❤❤ Wciąż żyę wspomnieniami, podejrzewam, że to jeszcze potrwa aż do następnego wyjazdu ❤❤❤ Na moim profilowym foto z Tarasów właśnie 😁😁😁❤
  sylwiafabia
  instagram
 • ❤️ Wyjątkowa podróż. Czekam na kolejny plan po Filipinach :) Wrócę tam :)
  ivkto
  instagram
 • Rewelacyjna przygoda, super widoki, niesamowite przeżycia, doskonała organizacja i cudowne wspomnienia, które zostaną z nami do końca życia!! Serdecznie polecam
  MIchał
  google
 • Witam wszystkich, którzy lubią podróże, adrenalinę i super zabawę. Jestem uczestnikiem ostatniej wyprawy na Filipiny, miała być to wyprawa życia, więc szukałam czegoś, co w 100% spełni moje oczekiwania.
  Anita
  Google