logo amazing asia

"Amazing Asia"

Dworcowa 62/5

44-100 Gliwice

+48 32 307 17 15      +48 500 535 333

logo amazing asia

Sylwester 2022/2023 na prywatnej wyspie - Filipiny

Jest to wyprawa o charakterze przygodowo-rozrywkowym. Często się przemieszczamy, dużo odkrywamy, czasami odpoczywamy, ale przede wszystkim doświadczamy.
 

COVID - BEZPIECZNA REZERWACJA

Zapisy na terminy wskazane w ofercie są cały czas aktywne. Przypominamy, że jeżeli z jakiegokolwiek powodu wyjazd nie doszedłby do skutku, gwarantujemy 100% zwrotu wpłaconej zaliczki.

Aktualne Zasady wjazdu NA Filipiny (16.07.2022)

Na Filipiny bez kwarantanny mogą przylecieć wyłącznie osoby zaszczepione na Covid. Osoby niezaszczepione nie mogą na chwilę obecną przylecieć na Filipiny bez odbycia kwarantanny.

WYMAGANIA (osoby zaszczepione):

WYMAGANIA (osoby niezaszczepione):

Sylwester 2022/2023 na prywatnej wyspie - Filipiny

Sylwester na domówce, zorganizowanej imprezie czy przed telewizorem? A może bezkres błękitnej wody, biały piasek i palmy... Amazing Asia właśnie w takich okolicznościach przywita Nowy Rok.Ile razy oglądając filmy o rozbitkach trafiających na dziewicze wyspy z bajecznymi plażami, marzyłeś, aby choć na chwilę wcielić się w rolę Robinsona Crusoe? Tego dnia spełniamy te wszystkie marzenia...

A w dodatku na dobry koniec 2022 i początek 2023 roku prezentujemy sobie raj na wyłączność!

Z okazji sylwestra zarezerwowaliśmy prywatną wyspę, która przez 41 godzin jest tylko do naszej dyspozycji! Poza naszą ekipą i kilkoma Filipińczykami, którzy będą przyrządzać nam posiłki, na wyspie nie będzie nikogo! Stworzyliśmy specjalny przygodowo - rozrywkowy plan, w którym trochę więcej odpoczywamy i imprezujemy, niż mamy to w zwyczaju. W końcu sylwester jest raz do roku! Na tę wyjątkową wyprawę zabierzemy też więcej uczestników niż zazwyczaj. Przygotowaliśmy 20 miejsc i zabierzemy po równo 10 Pań i 10 Panów!

Wspólnie Nowy Rok przywitamy na prywatnej wyspie, a sylwestrową imprezę zorganizujemy na plaży, przy ognisku, popijając rum i delektując się dziewiczymi widokami. Gospodarze przygotują nam grillowane, świeżo złapane ryby, kurczaka, wieprzowinę wraz z sałatkami warzywnymi, owocami i ryżem. Dwie noce spędzimy w namiocie, a poranki przywitamy niezapomnianym wschodem słońca w towarzystwie pływających przy wyspie żółwi… Po cudownym sylwestrze ruszymy dalej na północ Palawanu w poszukiwaniu przygody, wypoczywając i odwiedzając jedne z najpiękniejszych miejsc na Filipinach. Po takiej dawce słońca i pozytywnej energii, wigoru wystarczy nam do kolejnego sylwestra!

Lepiej nie być świadomym czasu i zostawić jego planowanie nam.


Czas wyspiarski na pewno będzie irytujący dla każdego europejskiego umysłu, który musi wszystko planować co do minuty. Pamiętajcie, że dzień Filipińczyka jest podzielony na śniadanie, obiad i kolację. „Kiedy odpływamy?” – po śniadaniu. „Kiedy się tam dostaniemy?” – przed obiadem! Jeśli mimo wszystko będziesz nalegał, żeby uzyskać dokładny czas od naszej załogi, w celu uniknięcia frustracji, bądź przygotowany, że z 30 minut mogą się zrobić 2 godziny.

 

„Zbytnio udokumentowane, niedostatecznie doświadczane”

Upewnij się, że nie spędzisz połowy dnia na robieniu zdjęć, a drugiej na szukanie miejsca, gdzie można naładować baterie, bo może ominąć Cię najciekawsza część naszej wyprawy. Znacznie lepszą opcją jest oglądanie zachodu przez nasze zmysły, a nie przez obiektyw aparatu. Nie słuchaj muzyki w słuchawkach, gdy jesteś w grupie, bo prawdopodobnie jesteś jedyną osobą, która jest z tego zadowolona. Zawieraj nowe znajomości bez użycia żadnych gadżetów i telefonów. Jeśli chcesz zrobić zdjęcie wyspiarzom, w pierwszej kolejności, porozmawiaj z nimi i zaprzyjaźnij się. Dopiero potem zrób zdjęcie i nie zapomnij im go pokazać.

 

Jest to wyprawa z otwartymi na świat ludźmi.

 


To oznacza, że zarówno Ty, jak i inni ludzie, którzy wezmą udział w wyprawie, są ludźmi otwartymi na świat z podobnymi poglądami co nie oznacza, że wszyscy lubicie i robicie te same rzeczy. Niektórzy wolą się integrować z innymi i pić drinki nocą, a inni preferują pójść spać wcześniej, żeby obudzić się na wschód słońca. Jesteśmy wszyscy otwarci na nowe doświadczenia, kultury, a wiek i wykształcenie nie mają dla nas znaczenia.

Bez znaczenia jak bardzo będziemy przygotowani do tej wyprawy i jak bardzo będziemy się starać, bez Twojego zaangażowania i pomocy, ta wyprawa nie będzie taką, jaką mogłaby być. Nazywamy to wyprawą, ponieważ odkrywamy filipińskie wyspy razem. Nie wiemy ile czasu zostało zanim te rejony zostaną zagospodarowane i zdeptane przez masową turystykę. Teraz jest najlepszy czas, aby naprawdę cieszyć się dzikością i nieskazitelnością tych wysp. To gdzie popłyniemy, co zobaczymy i czego doświadczymy, zależy od pogody, prądów morskich i Twojego entuzjazmu. To Ty decydujesz czy masz ochotę na samotny, poranny spacer po wiosce, trekking do dżungli, skoki z klifów do wody, jazdę skuterem, nurkowanie z rekinami czy pomoc w przygotowywaniu posiłków.
To wszystko i wiele innych czynności czeka na Ciebie, ale to Ty sam musisz odkryć, na co naprawdę masz ochotę... My dostarczamy Ci narzędzia i swoje doświadczenie, a Ty możesz to wykorzystać do tworzenia własnych przeżyć.

Nic tak nie zjednuje ludzi, jak próba nauki języka kraju, w którym jesteś. Pomyślcie sobie tylko, jak miło odbieramy obcokrajowców, którzy próbują powiedzieć coś po polsku. No właśnie, to działa w obie strony!
SALAMAT – dziękuję, MAGANDA GABI – dzień dobry, TAGAY – na zdrowie, ANONG PANGALAN MO? – jak masz na imię?, GWAPO – przystojny, GWAPA – ładna

Film z jednego z naszych wyjazdów w 2019 r., zrobiony podczas realizacji naszego standardowego planu (w planie sylwestrowym nie odwiedzimy Boracay i Carabao, dzięki czemu będzie nico "luźniej" niż standardowo).


Wszystkie nasze filmy znajdziesz na YOUTUBE

Zero ściemy! Wszystkie zdjęcia i filmy są naszego autorstwa. To co zobaczyłeś na naszej www, przeżyjesz podczas wyjazdu!

Musisz być świadomy, że miejsce, do którego się wybierasz  rządzi się własnymi prawami... Mieszkańcy Filipin nie znają i nie rozumieją europejskich standardów. Tu wszystko toczy się rytmie wyspiarskiego życia, bez pośpiechu i ze swoistym dla Filipińczyków podejściem do „problemów ludzi pierwszego świata”.

Dbamy, aby miejsca, w których śpimy miały odpowiedni standard i posiadały  bardzo dobrą lokalizację.  Jednak  z uwagi na słabą infrastrukturę turystyczną, standard ten odbiega od europejskiego czy nawet tajskiego. Musisz  być przygotowany, że w pokoju możesz spotkać mrówki, a klimatyzacja nie zawsze będzie działać.  Zdarzy się, że w restauracji kelner kilkukrotnie zapyta Cię o to, co zamawiasz, a finalnie otrzymasz nieswoje zamówienia.. Tak po prostu jest na Filipinach.

Podróżujemy z ludźmi świadomymi, dlatego oczekujemy, aby uczestnicy naszych wyjazdów z szacunkiem i godnością traktowali naszych przyjaciół na Filipinach, jak i współtowarzyszy wyprawy, a roszczeniowość pozostawili w Europie.
 

Więcej o pogodzie na Filipinach przeczytasz na naszym blogu.

Kierujemy się zasadą: „byliśmy, widzieliśmy, zrobiliśmy”.

Każdy członek naszego zespołu jest w praktyce zapoznany z planem, który realizujemy. Dokładna informacja, który z naszych pilotów poprowadzi wyjazd, będzie podana przed zakupem biletów lotniczych.

Termin: 27.12.2022 - 11.01.2023
Zajęte miejsca 0%
6 600 PLN
+
900 USD
CENA WYPRAWY
Organizacja + wszystkie rzeczy wchodzące w cenę
3 500 PLN
ŚREDNI KOSZT BILETU
Warszawa - Manila - Warszawa
400 USD

KIESZONKOWE

400 $ to minimalna kwota jaką należy zabrać jako kieszonkowe na jedzenie, napoje i atrakcje wymienione w planie. Jest to kwota, która pozwoli zrealizować nasz plan w 100%.

Krok
I RATA - 500 zł - płatna przy podpisaniu umowy
Krok
BILET LOTNICZY - 3 500 PLN

1-5 miesięcy przed wyjazdem (nie pobieramy prowizji, jeżeli bilet kupimy taniej, zwracamy różnicę, jeśli drożej, uczestnik dopłaca różnicę).

Krok
II RATA - 5 900 PLN - płatna do 7 dni od otrzymania biletu lotniczego
Krok
III RATA - 900 USD - płatna pilotowi na lotnisku, w dniu wylotu

DZIEŃ 1 - WARSZAWA 

Wylot do Manili z jedną bądź dwoma przesiadkami.

DZIEŃ 2 Manila

Przylot do Manili, transfer do hotelu i regeneracja sił po podróży.

DZIEŃ 3 Port Barton - Palawan

Samolot z Manili do Puerto Princessa, a następnie transfer busem (około 4h) do Port Barton.

DZIEŃ 4 Port Barton - Palawan

Dzień wolny w Port Barton. Dla chętnych możliwość zorganizowania island hoppingu.

DZIEŃ 5 Prywatna wyspa - palawan

31 grudnia, po obiedzie, wyruszymy  łodzią (30 min) do celu, którą „rozbijemy” się  na PRYWATNEJ WYSPIE! Tu spędzimy dwie noc w namiocie. Wyspa jest tylko do naszej dyspozycji. Tego dnia dotrzemy tam około godziny 15, a od 17, oprócz naszej ekipy i kilku Filipińczyków, którzy zajmą się przyrządzaniem posiłków, nie będzie tam nikogo! Na wyspie nie znajdziemy żadnego resortu. Do dyspozycji będziemy mieć prostą toaletę z prysznicem, namioty oraz otaczający nas bezkres błękitnej wody, biały piasek i palmy.

Przy zachodzie słońca będziemy popijać rum z sokiem ananasowym, a na kolację gospodarze przygotowują dla nas mistrzowski poczęstunek. Gdy dookoła zapanuje niczym niezakłócony zmrok, czeka nas iście nieziemski widok. Znajdziemy się pod kopułą nieba przykrytą tysiącami migoczących gwiazd. Będzie to z pewnością jeden z najpiękniejszych widoków nieba w naszym życiu. Przy takiej scenerii jeszcze lepiej będziemy mogli poczuć zapach morza  i posłuchać szumu fal, które jako jedyne zakłócają bezwzględną ciszę spowitej nocą plaży.

Gdy nasycimy się w tym widokiem, gospodarze rozpalą nam ognisko, a wtedy już cała wyspa i noc jest nasza...
Podekscytowani zewem przygody, ostatnie 10 sekund do północy odliczać będziemy oświetleni miliardem migoczących gwiazd, przy blasku ogniska i unoszącym się zapachu morza...
Tego sylwestra zapamiętamy na zawsze.

DZIEŃ 6 Prywatna Wyspa - palawan

Rano, niepewni czy przeżyte chwile były jawą, czy snem, wraz z budzącym się słońcem możemy zażyć kąpieli w morzu, delektując się pierwszymi promieniami słońca w 2021! W dniu, który wraz z wyspą jest do naszej dyspozycji.
Nasze zmysły muskać będzie wszechobecna dziewiczość rajskiego miejsca, a atmosfera podsycana będzie z każdą myślą o tym, że wyspa przeznaczona jest tylko dla nas i nie pojawi się tu żaden inny turysta.
Co zrobimy, gdy dostaniemy raj na wyłączność?
Miłośnicy snorkelingu z pewnością wskoczą do wody, by popływać z żółwiami, które często przebywają w okolicy wyspy, amatorzy spacerów zgłębią wnętrze tropikalnego lasu, miłośnicy opalania będą wylegiwać się na plaży, bardziej aktywni zagrają w siatkę, a później odpoczną w hamaku, ciesząc się widokiem  horyzontu spowitego  krystalicznie czystą wodą, na której można dostrzec kolejne bezludne wysepki.

DZIEŃ 7 EL Nido (las Cabanas) - palawan

2  stycznia przywitamy w bajkowej scenerii, a jako że  jesteśmy w lepszej sytuacji od rozbitków, po śniadaniu około godziny 10 przypłynie po nas łódź. Tego dnia ruszymy w  podróż w kierunku EL Nido. Około godziny 17stej dotrzemy na plażę w okolicy El Nido - Las Cabanas. Zameldujemy się w resorcie, z którego roztaczać się będzie jeden z najlepszych widoków na cały archipelag Bacuit.

DZIEŃ 8 El Nido (las Cabanas) - Palawan

Tego dnia czas mamy do własnej dyspozycji. Czeka nas błogi odpoczynek na plaży, która znajduje się przed naszym resortem.  Zażywane przez nas kąpiele słoneczne będą uprzyjemniane iście rajskimi widokami, a podczas spacerów będziemy delektować się horyzontem krystalicznej wody usłanej bezludnymi wysepkami. Z całej okolicy El Nido to właśnie na Las Cabanas zachody słońca wyglądają najpiękniej, a rum z sokiem kokosowym w takich okolicznościach smakuje niepowtarzalnie.
Przecudne widoki  można urozmaicić sobie dawką przyjemniej adrenaliny - zjazdem tyrolką z wyspy na wyspę (cena 500PHP).

DZIEŃ 9 El Nido ( Nacpan Beach) - Palawan

 Dzisiaj zacznie się kolejna przygoda, będziemy pływali pomiędzy wyspami archipelagu Bacuit. Ten archipelag to wyobrażenie biblijnego raju, w którym podróżnik odkrywa  dziesiątki piaszczystych, białych plaż otoczonych  błękitnymi wodami, lasami kokosowymi, dżunglą oraz tętniącymi życiem, dziewiczymi rafami koralowymi. Przed nami widoki, jakie widzieliśmy w różnych filmach o rozbitkach,  bo to właśnie tutaj producenci z całego świata, nagrywają programy o bohaterach mieszkających na bezludnych wyspach! Łącznie spędzimy tutaj 2 dni, pływając po turkusowych wodach i odkrywając kolejne wysepki ( w dniu 10 odpoczynek na plaży Nacpan, w dni 11 wracamy na łódź).
Wyspy są różne. Na niektóre będzie można wyjść bezpośrednio na brzeg, prosto z bangki (tradycyjna filipińska łódź), na inne będzie trzeba dopłynąć kajakiem, bądź wpław.

Śpimy w niesamowicie klimatycznym  resorcie, umiejscowionym przy białym pisaku pięknej i dużej plaży Nacpan. Na plaży miejsca jest wystarczająco dużo dla tysięcy turystów i zapewne w przyszłości możliwość delektowania się pustą, białą plażą z widokiem na bezkres turkusowej wody i otaczającymi nas lasami palmowymi będzie tylko wspomnieniem. Dzisiaj jako jeszcze jedni z nielicznych  turystów odkrywających te dziewicze miejsca, możemy cieszyć się spacerami po czterokilometrowej plaży w akompaniamencie jedynie szumu fal, doświadczając dziewiczej przyrody i ludzi żyjących w zgodzie z naturą.

DZIEŃ 10 El Nido ( Nacpan Beach) - Palawan

Po pierwszym dniu na morzu, przed nami dzień pełen relaksu w rytmie filipińskiego poczucia czasu.

Tego dnia każdy robi to, na co tylko ma ochotę. Do dyspozycji mamy jedną z najpiękniejszych plaż Filipin – Nacpan, okoliczne wioski, do których można się udać na spacer, a dla dopełnienia filipińskiej przychody z chętnymi podzielimy się naszym doświadczeniem i wybierzemy się eksplorować północny Palawan skuterem (dla chętnych, cena 600PHP). Będziemy jeździli po szutrowych drogach, w pięknych okolicznościach natury, między mały wioskami i miasteczkami północnego Palawanu.

DZIEŃ 11 El Nido ( Nacpan Beach) - Palawan

Dzisiaj czeka nas drugi dzień odkrywania malowniczych wysepek archipelagu Bacuit.  W czasie wyprawy czekają też na nas ukryte laguny i widoki nie z tej ziemi.
Zapomnijcie o telefonach, w większości tych odległych miejsc, nie ma zasięgu.
 
W całej tej wyprawie nie brakuje akcentu luksusu... jakim jest kuchnia na pokładzie łodzi, a raczej jedzenie przyrządzane przez załogę. Świeże i przepyszne! Grillowane ryby, smażone krewetki, świeże warzywa i owoce, kraby, a nawet świeży kurczak, który jeszcze kilka godzin wcześniej biegał po jednej z wiosek, a w dodatku podane z dala od restauracyjnych tłumów, w bajkowej scenerii... Smakują niepowtarzalnie.  Chcesz złowić rybę i sam ją przyrządzić? Proszę bardzo. Masz ochotę pomóc załodze? Pomagaj!


DZIEŃ 12 Oslob - Cebu

Porankiem udamy się w podróż busem (6h) do Puerto Princessa, skąd samolotem przedostaniemy się do Cebu. Na lotnisku w Cebu, będzie już czekał nasz zaufany kierowca, który zawiezie nas do resortu w Oslob (4h jazdy) i będzie nam towarzyszył przez kolejne 2 dni.

 

DZIEŃ 13 Moalboal - Cebu

Będzie to jeden z ciekawszych dni w naszym życiu... bo kto zaczyna dzień od pływania w morzu obok największych znanych człowiekowi ryb – rekinów wielorybich? Mają od 5m do 12m długości (cena 1200 PHP). Następnie udamy się do filipińskiej dżungli, aby odkryć wyjątkowy "sekretny wodospad".
Już do południa, będziemy po takiej dawce wrażeń, że gdybyśmy mieli je podzielić na dni, to spokojnie wystarczyłoby na kilka następnych,  a to nie koniec! Po pływaniu z rekinami i zrelaksowaniu się przy wodospadzie wybierzemy się na „canyoning” (cena 2000 PHP), czyli poruszanie się w kanionie przy użyciu różnych technik, takich jak wspinaczka, skoki do wody, chodzenie, zjazdy i pływanie. Adrenalina gwarantowana! Na koniec, dotrzemy do pięknego wodospadu Kawasan.

DZIEŃ 14 cebu - Manila

Rano czeka nas snorklowanie z milionem sardynek! Około 12 transfer na lotnisko w Cebu (4h), skąd udamy się samolotem do Manili. Transfer do hotelu i zakwaterowanie.

DZIEŃ 15 Manila-Warszawa

Powrót do Warszawy. W zależności od godziny wylotu  możliwy powrót tego samego dnia bądź w dniu 16. Dokładna informacja zostanie podana po kupnie biletów lotniczych.

Panel informacyjny:

Uwzględniając powyższe wyliczenia, podpowiadamy, że realna całkowita suma (to co wpłacasz do biura + bilet lotniczy + minimalne kieszonkowe),, jaką potrzebujesz na tę podróż to około 15 440 zł. Jest to kwota orientacyjna, dokładna kwota będzie zależała od kursu dolara (kurs dolara przyjmowany do obliczeń to uśredniony kurs z kilku wcześniejszych miesięcy w dniu publikowania oferty. Kurs nie jest aktualizowany. W celu obliczenia dokładnej sumy wydatków należy sprawdzić obecnie obowiązujący kurs), ceny biletu na lot międzykontynentalny  w tym okresie (2 400 zł - 4 400 zł) oraz wydatków własnych. Kwota ta jednak nie będzie znacząco odbiegała (ani w jedną, ani w druga stronę) od powyższych obliczeń.

 

Działamy transparentnie!

Zdajemy sobie sprawę, że podsumowanie realnych kosztów wraz z wydatkami na miejscu, marketingowo nie wygląda korzystnie. Jednak uczestnicy naszych wyjazdów to osoby świadome, które po przyjeździe w dane miejsce, nie wydają drugie tyle, co za wyjazd. Kwoty przez nas przedstawione, pozwalają zrealizować plan w 100%, korzystając ze wszystkich atrakcji z planu, nie oszczędzając na jedzeniu i piciu.

Ta wyprawy nie jest dla każdego...

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego trzeba zrozumieć, że nie jest to standardowa wycieczka. Nie gwarantujemy, że zrelaksujesz się i odprężysz. Właściwie to nic nie możemy zagwarantować, nawet to czy uda się zrealizować powyższy plan w 100%. Może być zła pogoda, mogą być wzburzone fale, ograniczona prywatność, szczekanie psów, pianie kogutów, oparzenia meduz bądź słoneczne, a lokalna władza z dnia na dzień może zamknąć wyspę i pokrzyżować nam plany…ale jest to natura odkrywania nieznanego i dzikiego. Skaczemy z klifów, pływamy kajakami, jeździmy skuterkami po górzystych, szutrowych drogach, wspinamy się na klify, góry, palmy(?), spotykamy lokalne społeczności, pijemy rum przy ognisku na plaży, pływami z rekinami i żółwiami...

My to kochamy, ale rozumiemy, że nie każdy tak sobie wyobraża swój wymarzony urlop…czy Tobie się podoba?

Zależy nam tak samo na odpowiednich uczestnikach, jak uczestnikom na satysfakcji z wyjazdu dlatego, jeśli masz jakieś wątpliwości, nie wiesz, czy ten wyjazd jest dla Ciebie, dzwoń śmiało.  

Stawiamy na urokliwe miejsca z dala od betonowych molochów. Spragnieni przyrody i chłonięcia filipińskiego świata, przede wszystkim *śpimy w miejscach bardzo dobrze zlokalizowanych – blisko plaży (z wyjątkiem noclegu na Moalboal). Nasze noclegowe perełki w większości prowadzone są przez rodowitych mieszkańców wysp, którzy jako pierwsi z turystycznych biznesmenów zajęli najdogodniejsze lokalizacje.

Szum fal, piasek i szelest palm, towarzyszy nam każdego dnia. Jednak trzeba być świadomym, że filipińskie standardy odbiegają od tajskich, nie wspominając już o europejskich (np. nie wszędzie jest ciepła woda). Wyjątkiem są resorty w centrach miast, ale zatrzymanie się tam jest sprzeczne z naszą ideą przygodowego odkrywania Filipin - przylecieliśmy eksplorować wyspy, a nie miasta (nasz pobyt w Manili jest ograniczony do minimum 2 noce).

Zazwyczaj będziemy spać w małych resortach, zatem w części z nich jest ograniczona możliwość konfiguracji łóżek. Pokoje są dwuosobowe (na plaży Nacpan, cześć domków jest piętrowa, w takim wypadku kwaterujemy 2 osoby na jednym piętrze i dwie osoby na drugim pietrze). Może się zdarzyć, że w pokoju będzie jedno podwójne, duże łóżko. Osoby podróżujące w pojedynkę, które statystycznie stanowią zdecydowaną większość naszych grup, kwaterujemy według płci. Pokoje wyposażone są w łazienkę oraz klimatyzację bądź wiatrak.
Prywatna wyspa na której śpimy, wyposażona jest w proste prysznice z bieżącą wodą oraz dwie toalety. Namioty są dwuosobowe. W przypadku anomalii pogodowej np. tajfun, zostaniemy zakwaterowani na lądzie, w resorcie.

*Może się zdarzyć, że zameldujemy się w innym resorcie niż na zdjęciach, jednak zawsze, będzie to podobny standard.

Szczegółową agendę wraz z resortami, adresami, telefonami itp. wysyłamy na 10 dni przed wylotem.

Przed wypełnieniem formularza, zapoznaj się z tym co lubimy i jak podróżujemy, w zakładce O PROJEKCIE

Teraz wiesz już o nas wystarczająco dużo, czytałeś i widziałeś jak podróżujemy, co robimy i co lubimy. Dbamy o to aby na nasze wyjazdy jeździły osoby, które czują podobny klimat, a bądźmy szczerzy, nie każdy go czuje. Dlatego przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy, daj nam trochę poznać siebie i napisz kilka słów o sobie wraz z informacja dlaczego chcesz się wybrać akurat na tę wyprawę?

Wybierz wyprawę
Indonezja
2022 - Termin 9 - Wrzesień: 02.09.2022 - 18.09.2022
2022 - Termin 12 Październik: 14.10.2022 - 29.10.2022
Wietnam Północny - 6 dni motoskuterem + relaks
2022 - Termin 2 Wrzesień: 22.09.2022 - 07.10.2022
Laos, Kambodża i Tajlandia 2022
2022 - Termin 1 Październik: 29.10.2022 – 13.11.2022
2022 - Termin 2 Listopad: 26.11.2022 – 11.12.2022
Chiny z adrenaliną
Nowy termin wkrótce
Nepal - trekking do Sanktuarium Annapurny
2022 Termin 3 Październik: 29.10.2022 - 14.11.2022
Wietnam motocyklem 2000km
2022 - Termin 3 Październik: 07.10.2022 - 23.10.2022
Birma - wyjazd przygodowy
Nowe terminy wkrótce
Birma motocyklem 1800km
Nowe terminy wkrótce
Filipiny
2023 Termin 1 - styczeń: 14.01.2023 - 29.01.2023
2023 Termin 2 - styczeń: 28.01.2023 - 12.02.2023
2023 Termin 3 - luty: 11.02.2023 - 26.02.2023
2023 Termin 4 - luty: 25.02.2023 - 12.03.2023
2023 Termin 5 - marzec: 11.03.2023 - 26.03.2023
2023 Termin 6 - kwiecień: 01.04.2023 - 16.04.2023
2023 Termin 7 - kwiecień: 29.04.2023 - 14.05.2023
Filipiny sylwester na Boracay 2022/2023
Termin: 28.12.2022 - 13.01.2023
Filipiny sylwester na prywatnej wyspie 2022/2023
Termin: 27.12.2022 - 11.01.2023
Wietnam Północny - trekkingi + relaks
2022 - Termin 3 Wrzesień: 29.09.2022 - 14.10.2022
Malezja i Borneo
2022 Termin 5 - Wrzesień: 30.09 - 14.10.2022
Indie Północne i Goa
2022 Termin 1 Listopad: 12.11.2022 - 28.11.2022
Imię*
Nazwisko:*
Adres email*
Numer telefonu:
Wiadomość:*Napisz o sobie kilka słów wraz z informacją dlaczego chcesz się wybrać akurat na tę wyprawę oraz daj znać, który punkt programu podoba Ci się najbardziej?
Zapoznałem się z planem wyjazdu*

Akceptuję politykę prywatności, zapoznałem/am się z klauzulą RODO oraz ze stroną "O projekcie".

Wyślij

W skrócie:

Gdzie jedziemy

Filipiny

Termin

27 grudzień 2022

Na ile dni

15

Ilość osób

20

Terminy wypraw:

wrzesień 2022
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 • Przygoda życia. Jeśli chcecie wiedzieć jak było, nie wahajcie się! Ja mogę wam opowiadać, pokazywać zdjęcia, nagrane video, ale to wszystko nie oddaje charakteru tych miejsc, ludzi, całej wyprawy...
  Alina
  facebook
 • Niesamowita przygoda!!! Polecam absolutnie kazdemu. Przepiekne widoki, niezapomniane wrazenia. Nigdy dotat zadna zorganizowana wycieczka nie dostarczyla mi tak wielu pozytywnych doznan.
  Monika
  facebook
 • Przepiękne miejsce❤❤❤ Wciąż żyę wspomnieniami, podejrzewam, że to jeszcze potrwa aż do następnego wyjazdu ❤❤❤ Na moim profilowym foto z Tarasów właśnie 😁😁😁❤
  sylwiafabia
  instagram
 • ❤️ Wyjątkowa podróż. Czekam na kolejny plan po Filipinach :) Wrócę tam :)
  ivkto
  instagram
 • Rewelacyjna przygoda, super widoki, niesamowite przeżycia, doskonała organizacja i cudowne wspomnienia, które zostaną z nami do końca życia!! Serdecznie polecam
  MIchał
  google
 • Witam wszystkich, którzy lubią podróże, adrenalinę i super zabawę. Jestem uczestnikiem ostatniej wyprawy na Filipiny, miała być to wyprawa życia, więc szukałam czegoś, co w 100% spełni moje oczekiwania.
  Anita
  Google