logo amazing asia

"Amazing Asia"

Dworcowa 62/5

44-100 Gliwice

+48 32 307 17 15      +48 500 535 333

logo amazing asia

Indie Północne i Goa

Jest to wyprawa o charakterze przygodowo-poznawczym. Często się przemieszczamy, dzięki temu bardzo dużo odkrywamy.

COVID - BEZPIECZNA REZERWACJA

Zapisy na terminy wskazane w ofercie są cały czas aktywne. Przypominamy, że jeżeli z jakiegokolwiek powodu wyjazd nie doszedłby do skutku, gwarantujemy 100% zwrotu wpłaconej zaliczki.

KIEDY OTWARCIE GRANIC W AZJI? GDZIE MOŻNA WYJECHAĆ?

Zobacz tutaj najnowsze informacje

Indie Północne i Goa

Indie – kraj legenda, stan innej rzeczywistości. Miejsce, w którym doświadcza się nieoczekiwanego. To świat, w  którym powietrze ma swój niepowtarzalny  zapach, a ulice pełne są intensywnych barw, smaków, tłumów i gwaru. Święte krowy blokujące ruch uliczny, niesione po uliczkach nawoływania sprzedawców herbaty „Chai, Chai Masala”, wszechobecny brud, widoczna bieda, chaos komunikacyjny, zaciekawieni Tobą Hindusi - kierunek zdecydowanie nie dla każdegoAby zrozumieć Indie, trzeba szeroko otworzyć oczy i umysł. To podróż dla osoby z duszą odkrywcy i kolekcjonera emocji.  Indie to miejsce, którego zobaczyć nie można, je trzeba przeżyć. Nie da się tego uczynić bez noclegu nad Gangesem, odkrycia jego energii i duchowości, czy odwiedzin ludzi pustyni. Żadna wizyta w Indiach nie jest kompletna bez podróży lokalnymi kolejami, które tętnią rytmem indyjskiego życia. Śpiący na podłogach dworca kolorowo ubrani ludzie, przechadzające się krowy, hałas, tłok, intensywne zapachy - to tam spotkasz swoistą autentyczność tego świata.  Indie to również kolebka wspaniałej cywilizacji, mocarne miasta oraz monumentalna architektura. Prawdziwa kraina różnorodnych cudów przyrody. Wyjątkowa mieszanka religii, tworząca unikatowy klimat. Każda godzina spędzona w Indiach pełna jest nowych i niecodziennych przeżyć.

Stworzony przez nas plan, stawia przed Tobą możliwość zaczerpnięcia z Indii wszystkiego tego, co pozwoli Ci poznać pełną gamę różnorodności tego świata. Świata, w stosunku do którego nie będziesz mógł pozostać obojętnym. Gwarantujemy Ci pełne spektrum indyjskich doznań. Poznając Indie  zasmakujesz zupełnie innej kultury, poznasz szokujące zwyczaje, zobaczysz imponującą indyjską architekturę, przeżyjesz niezapomniane chwile nad Gangesem, spędzisz noc na pustyni czy po prostu zrelaksujesz się na rajskich plażach Goa. My nie pokażemy Ci Indii, z nami będziesz je doznawać. 

Film z jednego z naszych wyjazdów do Indii. Odwiedzimy większość miejsc z filmu.

 Dokładna informacja, który z naszych pilotów poprowadzi wyjazd, będzie podana przed zakupem biletów lotniczych.


2023 Termin LISTOPAD 11.11.2023 - 27.11.2023
ZAJĘTE MIEJSCA 0%
5 400 PLN
+
900 USD
CENA WYPRAWY
Organizacja + wszystkie rzeczy wchodzące w cenę
od 3 000 PLN
ŚREDNI KOSZT BILETU
 
 
Warszawa - Delhi - Warszawa ( z jedną przesiadką)
 
 
300 USD
KIESZONKOWE

300 $ to minimalna kwota jaką należy zabrać jako kieszonkowe na jedzenie, napoje i atrakcje wymienione w planie. Jest to kwota która pozwoli zrealizować nasz plan w 100%.

Krok
I RATA - 500 zł - płatna przy podpisaniu umowy
Krok
BILET LOTNICZY - od 3 000 PLN

1-5 miesięcy przed wyjazdem (nie pobieramy prowizji, jeżeli bilet kupimy taniej, zwracamy różnicę, jeśli drożej, uczestnik dopłaca różnicę).

Krok
II RATA - 4 900 PLN - płatna do 7 dni od otrzymania biletu lotniczego
Krok
III RATA - 900 USD - płatna pilotowi na lotnisku, w dniu wylotu

DZIEŃ 1 - WARSZAWA 

Wylot z Warszawy do Delhi z jedną przesiadką po drodze. 

DZIEŃ 2 - DELHI (POCIĄG NOCNY DO WARANASI)

Przylot do Delhi. W stolicy będziemy około południa. Po opuszczeniu lotniska wyjdziemy na nasze pierwsze doświadczenie  indyjskiego świata - mieszanki nowoczesnej aglomeracji z miejscem życia krów czy wołów.  Stolica Indii jest zakorkowanym, przeludnionym i zanieczyszczonym miastem, pełnym wrzawy, tradycyjnie ubranych kobiet, krzykliwych kolorów i intensywnych zapachów. To tu zjemy nasz pierwszy, prawdziwy indyjski posiłek, a następnie udamy się zobaczyć  największą muzułmańską budowlę sakralną w Indiach, położona w samym centrum starego miasta – „Meczet Piątkowy” . Wieczorem czeka nas prawdziwa przygoda. Nocnym, sypialnianym pociągiem udamy się w podróż do Varanasi. Legendarnymi kolejami, w towarzystwie Hindusów pokonamy ok. 1400 km. Chwile spędzone w indyjskim pociągu będą dla nas unikatowym doznaniem. To jedna z najlepszych okazji do zaobserwowana odmiennego stylu bycia i zwyczajów lokalnej ludności...

DZIEŃ 3,4 - WARANASI

W najbardziej mistycznym mieście świata będziemy około południa. Varanasi powita nas swoją oryginalną energią, zapachem, klimatem tajemniczości, który doświadczymy już od pierwszych chwil  spaceru w labiryncie wąskich uliczek w towarzystwie „świętych krów” i mieszkańców toczących codzienne życie.

Po zakwaterowaniu  w resorcie,  usytuowanym w samym centrum starego miasta, udamy się na legendarne Ghaty  (Schody do świętej rzeki Ganges), gdzie będziemy podziwiać hybrydę, której nie doświadczymy w żadnym innym miejscu na świecie. Osobiście zobaczymy pielgrzymów dokonujących oczyszczających kąpieli w rzece Ganges, czy spotkamy medytujących, kolorowych Sadhu, zachęcających nas do wspólnych zdjęć. Rzeka Ganges służy każdemu, dlatego poza religijnymi rytuałami dostrzeżemy tam codzienną koegzystencję ludzi, małp, psów i krów.

Po oswojeniu się z odmiennością tego niezwykłego miejsca udamy się w najświętszą część Varanasi- na Ghaty krematoryjne. Tam przeżyjemy chwilę, które z pewnością zapamiętamy na zawsze. Będziemy uczestniczyć w ceremonii palenia zwłok na stosach sandałowego drewna ułożonego na schodach prowadzących do rzeki Ganges. Będziemy mogli zobaczyć, jak prochy ludzkich ciał wrzucane są do rzeki. Jeżeli zechcemy, lokalny uczestnik obrzędów wtajemniczy nas w proces pochówku.  Dowiemy się m.in., że nie wszystkie ciała są palone przed spoczęciem w rzece, czy zostanie nam wyjaśniony powód nieuczestniczenia kobiet w uroczystości pogrzebowej.  Pamiętaj, że na wizytę w tym miejscu nie da się przygotować, ale doświadczenie takiej ceremonii zaowocuje w niezapomniane przeżycia.

Kolejny dzień w Varanasi rozpoczniemy  już przed wschodem słońca, aby jego wschodzące, czerwone promienie  móc podziwiać  na łódce podczas rejsu po Gangesie, rzece, która jest wielkim cmentarzyskiem. Z łódki będziemy oglądać  budzące się życie na Ghatach, którym delektować będziemy się mogli jeszcze przez cały dzień.   

Wieczorową porą, weźmiemy udział w obrzędach podarowania światła bogom. Wydarzenie to przybiera formę festiwalu, podczas którego podziwiać będziemy hinduistyczny taniec, muzykę oraz modlitwę. Wydarzeniu towarzyszy muzyka obfita w dźwięk bębnów, a przebrani, kolorowi mężczyźni układy taneczne wykonują z udziałem kadzideł i świec co tworzy niepowtarzalny klimat.

DZIEŃ 5 - WARANASI-DELHI(POCIĄG NOCNY DO JAISALMER)

Po śniadaniu pożegnamy się z Varanasi i samolotem udamy się do Delhi, skąd pociągiem pokonamy kolejne 800 km, aby przedostać się na północny zachód Indii. Naszym celem jest Radżastan – największy stan Indii, graniczący z Pakistanem, pełen pustynnego krajobrazu i unikatowej kultury.

DZIEŃ 6 - JAISALMER - 1 NOC

Około południa dotrzemy do Jaisalmer – miasta położonego na pustyni Thar. Po zakwaterowaniu w resorcie i krótkim odpoczynku udamy się do jedynego zamieszkałego fortu w Indiach. Na terenie twierdzy mieszka ok. ¼ ludności Jaisalmer. Budowla z XII w. położona na 80-metrowym wzgórzu zachwyca swoim ogromem i misternymi zdobieniami. W jej wnętrzu podziwiać będziemy pałac królewski i świątynie dżinijskie. Noc spędzimy w resorcie, w  którym  przy smacznej indyjskiej kolacji delektować będziemy się widokiem zachodzącego słońca na tle wielkiego, górującego fortu.

DZIEŃ 7 - JAISALMER (PUSTYNIA THAR) - 1 NOC

Tego dnia w granicach południa czeka nas około godzinny transfer busem na pustynię Thar, na której spędzimy najbliższą noc. Po zakwaterowaniu się w namiotowym obozie udamy się na wielbłądzie safari. W karawanie,  półtora metra nad ziemią podążać będziemy po przesypującym się z wydmy na wydmę piasku w świecie po horyzont skąpanym w żółto-pomarańczowych barwach. W tak  bajkowej scenerii przywitamy pustynny zachód słońca, po którym udamy się do naszego namiotowego obozu, na czekający nas tradycyjny poczęstunek przygotowany przez ludzi pustyni. Spożyjemy go przy rozpalonym ognisku, a miejscowi ubrani w kolorowe, tradycyjne stroje podczas swoich pokazów zachęcać nas będą do wspólnego tańca w rytm indyjskiej muzyki. Po zagaśnięciu ognia, gdy dookoła zapanuje niczym niezakłócony zmrok, czeka nas iście nieziemski widok. Znajdziemy się pod kopułą nieba przykrytą tysiącami migoczących gwiazd. Nocą niebo nigdzie nie wygląda tak, jak na pustyni.

DZIEŃ 8 -JAISALMER - JODHPUR (POCIĄG NOCNY)

Dzień przywitamy na pustyni, na której jeszcze przez kilka godzin będziemy mogli się relaksować w okolicznościach niepowtarzalnej przyrody i ciszy. Po wymeldowaniu z naszych namiotów udamy się w podróż powrotną do Jaisalmer i nocnym, sypialnianym  pociągiem do Jodhpur.

DZIEŃ 9,10 - JODHPUR - 2 NOCE

Dwa dni spędzimy w Jodhpur – miejscu zwanym „Niebieskim Miastem”. Już z daleka będziemy mogli dostrzec górującą nad niebieskimi zabudowaniami Twierdzę Mehrangarh, która jest jedną z największych fortów w Indiach. Po zakwaterowaniu się w resorcie, z widokiem na górującą budowlę, udamy się na przechadzkę po klimatycznych, wąskich, wypełnionych niebieskimi zabudowaniami uliczkach. Przed zachodem słońca dotrzemy na skaliste wzgórze Pachetia, aby nasycać się niesamowitym widokiem niebieskiego miasta  skąpanego w promieniach zachodzącego słońca. Z uwagi na niepopularność tego miejsca, jest duże prawdopodobieństwo, że podziwianie tego widoku będzie zarezerwowane jedynie dla nas. Kolejny dzień w Jodhpur rozpoczniemy wizytą w Twierdzy Mehrangarh. Monumentalny fort częściowo wykuty w skale, powstały w 1459 roku zachwyca cudowną architekturą i bajkowym wnętrzem. Misterne zdobienia i zebrane eksponaty przeniosą nas w średniowieczne Indie. Ponadto, to właśnie z tego miejsca rozciąga się jeden z najwspanialszych widoków w Radżastanie, dzięki któremu delektować się będziemy pejzażem „niebieskiego miasta” na tle pustynnego płaskowyżu.

DZIEŃ 11 - JODHPUR - GOA

Tego dnia samolotami pokonamy kolejny dystans 1 500 km, aby diametralnie zmienić otaczające nas widoki. Dotrzemy na Goa – Stan położony na zachodnim wybrzeżu Półwyspu Indyjskiego nad Morzem Arabskim. Goa to kraina pełna plaż, na jednej z których, po dniu spędzonym w podróży  zameldujemy się późnym wieczorem.

DZIEŃ 12,13,14 - GOA

Po pełnym spektrum doznań, które za nami czeka nas czas błogiego wypoczynku. Przed nami wakacje na Goa -  125 km malowniczych, dziewiczych plaż, biały piasek, przepiękne krajobrazy, gorące słońce, żywa egzotyka – to nasz raj w Indiach. Goa to miejsce, które wygląda jak nie Indie, jakie poznawaliśmy.  Zakończona dopiero w latach 60. XX w. kolonia portugalska pozostawiła w swojej schedzie nutę europejskości, dzięki,  której będziemy mieć wrażenie przebywanie w zupełnie innym kraju.  O pobycie w Indiach przypomni nam jednak od czasu do czasu plątająca się po plaży krowa, hinduscy rybacy czy kobiety w tradycyjnych, indyjskich strojach. Czas na plaży to chwile, w których robimy wszystko to, na co mamy ochotę. Całymi dniami możemy wygrzewać się na rozgrzanym piasku, delektując się szumem morza, możemy odkrywać okolice podczas długich spacerów, pływać w morzu, grać w siatkówkę czy popijać drinka obserwując leniwie chowające się za horyzontem słońce. Tu wszystko zależy od Twojej fantazji.

DZIEŃ 15 - GOA - DELHI

Po idyllicznych dniach spędzonych na rajskim wybrzeżu wrócimy samolotem do Delhi, a następnie prywatnym busem udamy się do Agry.

Dzień 16 - AGRA (TAJ MAHAL)

Ten dzień rozpoczniemy wschodem słońca nad jeden z siedmiu cudów świata – Taj Mahal. Budowla nazwana „świątynią miłości” wzniesiona z tysiąca ton białego marmuru, uważana jest za najpiękniejszy dowód miłości mężczyzny do kobiety.  To niewątpliwy symbol Indii, który raz w życiu trzeba zobaczyć na własne oczy. Jednych zachwyca, innych rozczarowuje.  Jak będzie u Ciebie? Tego dnia przekonasz się sam.

Wieczorem busem udamy się w drogę powrotną do Delhi, gdzie w godzinach wieczornych zameldujemy się w resorcie. Będzie to nasza ostatnia noc w Indiach.

DZIEŃ 17 PRZYLOT DO WARSZAWY

Panel informacyjny:

Działamy transparentnie!

Zdajemy sobie sprawę, że podsumowanie realnych kosztów wraz z wydatkami na miejscu, marketingowo nie wygląda korzystnie. Jednak uczestnicy naszych wyjazdów to osoby świadome, które po przyjeździe w dane miejsce, nie wydają drugie tyle, co za wyjazd. Kwoty przez nas przedstawione, pozwalają zrealizować plan w 100%, korzystając ze wszystkich atrakcji z planu, nie oszczędzając na jedzeniu i piciu.

Ta wyprawy nie jest dla każdego...

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego trzeba zrozumieć, że nie jest to standardowa wycieczka i odwiedzenie tak ogromnej ilości różnorodnych miejsc w nieco ponad 2 tygodnie, wymaga sporego zaangażowania od każdego uczestnika. Ze względu na przygodowy charakter wyjazdu i specyfikę miejsca, nie możemy zagwarantować, że wszystko pójdzie zgodnie z planem, a nawet czy uda się zrealizować plan w 100%...

My kochamy ten dreszczyk adrenaliny i sposób na odkrywanie Azji, ale rozumiemy, że nie każdy tak sobie wyobraża swój wymarzony urlop…czy Tobie się podoba? 

Zależy nam tak samo na odpowiednich uczestnikach, jak uczestnikom na satysfakcji z wyjazdu dlatego, jeśli masz jakieś wątpliwości, nie wiesz, czy ten wyjazd jest dla Ciebie, dzwoń śmiało.  

*Planowane noclegi są w klimatycznych resortach o dobrym albo bardzo dobrym standardzie jak na azjatyckie warunki i okolicę, w której nocujemy.

Jednak jesteśmy zdania, że resorty to tylko mały dodatek do tego, co doświadczamy w czasie wyjazdu i służą nam jedynie do chwili komfortowego odpoczynku po dniach naładowanych przygodami. Osoby, dla których ważniejsze jest to, gdzie śpią, a nie to, czego doświadczają – nie odnajdą się na naszym wyjeździe. Jeździmy z osobami, które chcą przede wszystkim doświadczać i z takimi osobami chętnie spędzamy wieczory w naszych klimatycznych resortach.

Śpimy zazwyczaj w małych resortach/ hotelach, w części z nich jest ograniczona możliwości konfiguracji łóżek. Pokoje są dwuosobowe. Może się zdarzyć, że w pokoju będzie jedno duże, podwójne łóżko. Osoby podróżujące w pojedynkę, które statystycznie stanowią zdecydowaną większość naszych grup, kwaterujemy według płci. Nie ma możliwości dopłaty do pokoju jednoosobowego. 

*Szczegółową agendę wraz z resortami, adresami, telefonami itp. wysyłamy na 10 dni przed wylotem. Może się zdarzyć sytuacja, że zameldujemy się w innym resorcie niż na zdjęciach, jednak zawsze będzie to podobny standard.

 

Przed wypełnieniem formularza, zapoznaj się z tym co lubimy i jak podróżujemy, w zakładce O PROJEKCIE

Teraz wiesz już o nas wystarczająco dużo, czytałeś i widziałeś jak podróżujemy, co robimy i co lubimy. Dbamy o to aby na nasze wyjazdy jeździły osoby, które czują podobny klimat, a bądźmy szczerzy, nie każdy go czuje. Dlatego przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy, daj nam trochę poznać siebie i napisz kilka słów o sobie wraz z informacja dlaczego chcesz się wybrać akurat na tę wyprawę?

Wybierz wyprawę
Indonezja
2023 - Termin 1 - Kwiecień: 28.04.2023 - 14.05.2023
2023 - Termin 2 - Maj: 19.05.2023 - 04.06.2023
2023 - Termin 3 - Czerwiec: 30.06.2023 - 16.07.2023
2023 - Termin 4 - Lipiec: 14.07.2023 - 30.07.2023
2023 - Termin 5 - Sierpień: 11.08.2023 - 27.08.2023
2023 - Termin 6 - Wrzesień: 01.09.2023 - 17.09.2023
2023 - Termin 7 - Wrzesień: 15.09.2023 - 01.10.2023
2023 - Termin 8 - Wrzesień: 29.09.2023 - 15.10.2023
Filipiny
2023 Termin 1 - styczeń: 14.01.2023 - 29.01.2023
2023 Termin 2 - styczeń: 28.01.2023 - 12.02.2023
2023 Termin 3 - luty: 11.02.2023 - 26.02.2023
2023 Termin 4 - luty: 25.02.2023 - 12.03.2023
2023 Termin 5 - marzec: 11.03.2023 - 26.03.2023
2023 Termin 6 - kwiecień: 01.04.2023 - 16.04.2023
2023 Termin 7 - kwiecień: 29.04.2023 - 14.05.2023
Wietnam Północny - 7 dni motoskuterem + relaks
2023 - Termin 1 Kwiecień 14.04.2023 - 29.04.2023
2023 - Termin 2 Wrzesień: 22.09.2023 - 07.10.2023
2023 - Termin 3 Wrzesień: 13.10.2023 - 28.10.2023
Laos, Kambodża + Bangkok
2023 - Termin 1 Marzec: 04.03.2023 – 19.03.2023
2023 - Termin 2 Listopad: 11.11.2023 – 26.11.2023
Chiny z adrenaliną
2023 - Termin 1 Wrzesień: 09.09.2023 – 23.09.2023
Nepal - trekking do Sanktuarium Annapurny
2023 - Termin 1 Kwiecień: 14.10.2023 - 30.10.2023
2023 - Termin 2 Październik: 01.04.2023 – 17.04.2023
2023 - Termin 3 Listopad: 04.11.2023 - 20.11.2023
Wietnam motocyklem 2000km
2023 - Termin 1 Kwiecień: 13.04.2023 - 29.04.2023
2023 - Termin 2 Październik: 19.10.2023 - 04.11.2023
Birma - wyjazd przygodowy
Nowe terminy wkrótce
Birma motocyklem 1800km
2023 - Termin 1 Marzec: 11.03.2023 - 27.03.2023
Filipiny sylwester na Boracay 2022/2023
Termin: 29.12.2022 - 14.01.2023
Wietnam Północny - trekkingi + relaks
Nowe terminy wkrótce
Malezja i Borneo
Termin 1 Czerwiec: 03.06.2023 - 17.06.2023
Termin 2 Lipiec: 29.07.2023 - 12.08.2023
Termin 3 Wrzesień: 09.09.2023 - 23.09.2023
Indie Północne i Goa
2023 Termin 1 Luty: 11.02.2023 - 27.02.2023
2023 Termin 2 Listopad: 11.11.2023 - 27.11.2023
Imię*
Nazwisko:*
Adres email*
Numer telefonu:
Wiadomość:*Napisz o sobie kilka słów wraz z informacją dlaczego chcesz się wybrać akurat na tę wyprawę oraz daj znać, który punkt programu podoba Ci się najbardziej?
Zapoznałem się z planem wyjazdu*

Akceptuję politykę prywatności, zapoznałem/am się z klauzulą RODO oraz ze stroną "O projekcie".

Wyślij

W skrócie:

Gdzie jedziemy

Indie

Termin

11 luty 2023

Termin

11 listopad 2023

Na ile dni

16

Ilość osób

13

Terminy wypraw:

luty 2023
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 • Przygoda życia. Jeśli chcecie wiedzieć jak było, nie wahajcie się! Ja mogę wam opowiadać, pokazywać zdjęcia, nagrane video, ale to wszystko nie oddaje charakteru tych miejsc, ludzi, całej wyprawy...
  Alina
  facebook
 • Niesamowita przygoda!!! Polecam absolutnie kazdemu. Przepiekne widoki, niezapomniane wrazenia. Nigdy dotat zadna zorganizowana wycieczka nie dostarczyla mi tak wielu pozytywnych doznan.
  Monika
  facebook
 • Przepiękne miejsce❤❤❤ Wciąż żyę wspomnieniami, podejrzewam, że to jeszcze potrwa aż do następnego wyjazdu ❤❤❤ Na moim profilowym foto z Tarasów właśnie 😁😁😁❤
  sylwiafabia
  instagram
 • ❤️ Wyjątkowa podróż. Czekam na kolejny plan po Filipinach :) Wrócę tam :)
  ivkto
  instagram
 • Rewelacyjna przygoda, super widoki, niesamowite przeżycia, doskonała organizacja i cudowne wspomnienia, które zostaną z nami do końca życia!! Serdecznie polecam
  MIchał
  google
 • Witam wszystkich, którzy lubią podróże, adrenalinę i super zabawę. Jestem uczestnikiem ostatniej wyprawy na Filipiny, miała być to wyprawa życia, więc szukałam czegoś, co w 100% spełni moje oczekiwania.
  Anita
  Google