logo amazing asia

"Amazing Asia"

ul. Inwalidów Wojennych 9

44-100 Gliwice

+48 32 307 17 15      +48 500 535 333

Gwarancja Ubezpieczeniowa:

Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki

NIP: 969 150 37 53

Napisz, zadzwoń

Masz pytania, wątpliwości? Porozmawiaj z kimś kto tam był:

+48 791 323 800 - Krystian Klottka

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

logo amazing asia

Chiny - wyjazdy w 2020

Nasza podróż do Chin to wyprawa o charakterze przygodowo-poznawczym z akcentem luksusu. Często się przemieszczamy dzięki temu bardzo dużo odkrywamy.   15 DNI, Koszt: 5 500zł +900usd+ bilet (2000-3000zł).

CZEGO DOŚWIADCZYSZ PODCZAS REALIZACJI TEGO PLANU

 • Podczas gościnnej nocy w tradycyjnym domostwie mniejszości etnicznej Yao przekonasz się jak bardzo żywe jest chińskie dziedzictwo,
 • zasmakujesz dużej  dawki adrenaliny podczas przejścia po drewnianej kładce nad  ogromną  przepaścią z niezwykłym widokiem - legendarna, świętą góra Taoizmu - Hua Shan,
 • przeniesiesz się do baśniowej krainy „Avatara” – czeka nas jednodniowy trekking w parku Zhangjiajie,
 • będziesz przechadzał się pomiędzy najbardziej  imponującymi tarasami ryżowymi w Chinach – Longsheng,
 • przekonasz się jak wiele uroku zachodzącemu słońcu dodaje niezwykła sceneria krasowych wzgórz Yangshuo i okolic,
 • przejdziesz się po jednej z najsłynniejszej budowli świata – Wielki Mur Chiński,
 • doświadczysz najdłuższego możliwego przejazdu podniebną gondolą na świecie - kolejka górska na górę Tianmen,
 • przejdziesz się po niezwykłym, szklanym  chodniku, zawieszonym nad ogromną przepaścią wzdłuż krawędzi góry Tianmen,
 • wybierzesz się na całodniowe odkrywanie Yangshuo – miejsca nierzadko określanego mianem najpiękniejszego na świecie,
 • podczas rowerowej przejażdżki odkryjesz mury starego miasta Xian – jednego z Czterech Wielkich Starożytnych Stolic Chin,
 • wybierzesz się na spływ bambusową tratwą po rzece Yulong, a w jej okolice zagłębisz się podczas jazdy rowerem,
 • poznasz autentyczną, chińską kulturę i zaobserwujesz jej różnice pomiędzy najbardziej zatłoczymy metropoliami, a  małymi miasteczkami i wsiami,
 • przekonasz się jak smakuje i wygląda  prawdziwe chińskie jedzenie
 • czeka Cię wizyta w jednym z największych i najnowocześniejszych miast Chin,  gdzie doświadczysz  niezwykłej kompilacji lasu drapaczy chmur z  tradycyjnym chińskim budownictwem -   przed nami Szanghaj
 • przekonasz się jak wygląda dzisiejsza stolica najbardziej zaludnionego państwa na świecie – odwiedzisz Pekin

 

Zobacz co Cię czeka, film zrobiony podczas realizacji tego samego planu ( poza Hong Kongiem). Zamiast Hong Kongu, odwiedzimy Szanghaj i Pekin: 

Chiny – największy kraj azjatycki, największe na świecie  państwo pod względem liczby ludności, jeden z najstarszych ośrodków cywilizacyjny świata, jedno z państw świata  o wyjątkowo urozmaiconej rzeźbie terenu – miejsce, które nie może być utożsamiane jedynie z  Chińskim Murem. 

W tym kraju wszystko jest „Naj”: najwięcej ludzi, najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, najszybsze pociągi, najwyższe budynki, a przy tym ogromna różnorodność krajobrazu. Wyciągnięcie esencji  z tej niezwykłej potęgi i odmienności w trakcie kilkunastodniowego wyjazdu możliwe jest jedynie z najlepszym planem...

Wyselekcjonowane przez nas miejsca  oraz preferowany przez nas sposób podróżowania gwarantuje Ci całe spektrum doznań. Pokażemy Ci mocarność chińskich miast, z nami poznasz lokalne mniejszości żyjące w zgodzie z naturą w niewielkich wioskach, zachwycać się będziesz niezwykłością natury chińskich gór, pokosztujesz adrenaliny, a przy tym osobiście przekonasz się o prawdziwości legendarnej chińskiej obyczajowości czy przekonasz się jak to jest gdy na co dzień brakuje łyżki i widelca… 

mapa wyprawy

mapa

Chiny 2020

Trasa podróży

KOSZT REALIZACJI TEGO PLANU

koszt

DZIEŃ 1 - WARSZAWA

Wylot z Warszawy do Szanghaju, z jedną, krótką przesiadką.

DZIEŃ 2 - Szanghaj

Przylot do Szanghaju.

Pierwsze chwile spotkania z Chinami zaczniemy od zasmakowania owoców rozwoju technologicznego tego mocarstwa. Zaraz po opuszczeniu lotniska czeka nas przejazd superszybką koleją magnetyczną Maglev - jedyną taką w Chinach, osiągającą zawrotną prędkość do 431 km/h. Przejazd kolejką pozwoli nam pokonać 30 km w 7 minut. Po zakwaterowaniu w naszym resorcie, nie marnując czasu udamy się na zwiedzanie miasta. Przejdziemy się starówką Szanghaju zwaną Nanshu, która w tym mieście jest ostają chińskiej tradycji – wąskie uliczki i zatłoczone targowiska dzielnie walczą o zatrzymanie chińskiego ducha dziedzictwa upadłej dynastii. Zobaczymy też jak tętni życiem główna ulica miasta, pełna sklepów wielkich marek i znanych projektantów - Nanjing Road, a wieczorem zagościmy w najbardziej rozpoznawalnej części Szanghaju, położonej na brzegiem rzeki Huangpu – Bund.

DZIEŃ 3 - gulin

Dzisiaj udamy się nowoczesną i ultra szybką koleją do miejscowości Guilin, Pokonamy 1600km w zaledwie 9h. Dzięki naszej całodniowej podróży komunikacją miejską, będziemy mogli doświadczyć tego jak wygląda codzienne życie w Chinach w XXI wieku.  Nocleg w Guilin.

DZIEŃ 4 - TARASY RYŻOWE LONGJI - WIOSKA DAZHAI

Po śniadaniu czeka nas transfer do wioski Dazhai (około 3h). Mieszkańcy wioski to w 98% ludzie z mniejszości etnicznej Yao. Panuje tutaj niemal idylliczny spokój, nikt się nie spieszy, czas płynie wolno. Tradycyjne drewniana zabudowa, którą będziemy mogli podziwiać pięknie komponuje się z zielenią tarasów ryżowych. Poranki tutaj są mistyczne. Promienie  słońce przedzierające  się przez góry pokryte  polami ryżowymi nieśmiało oświetlają klimatyczne domki zamieszkałe przez lokalną ludność. Wioska skąpana jest  w ciszy i spokoju. Zgodnie z jej rytmem płynie rzeka,  gospodyni w tradycyjnym stroju Yao, coś haftuje, ktoś coś gotuje, gdzieś bawią się dzieci… Tego dnia jesteśmy częścią tej harmonii. Przed nami cudowne chwile spędzone podczas trekkingów między zielonymi trasami ryżowymi, ze szczytów, których podziwiać będziemy panoramę i małe wioski idealnie wkomponowujące  się w bajkowy krajobraz.

DZIEŃ 5 - DAZHAI – PINGAN - YANGSHUO

Wczesnym rankiem, jeszcze o zmroku, trekking na jeden z punktów widokowych (około 30min). Po śniadaniu transfer do wioski Pingan i kolejny trekking (około 1h) na jedne z najpiękniejszych punktów widokowych na cały tarasach Longji. Po zejściu na parking, prywatny transfer do Yangshuo (3-4h). Wieczorem, kultowa West Street - pełnej pięknej chińskiej architektury jak i restauracji, barów i kawiarni.

DZIEŃ 6 - YANGSHUO

Yangshuo dzięki otaczającemu go pięknu  przez setki lat było inspiracją dla chińskich malarzy i poetów.
Krasowe wzgórza, rzeki, bujna roślinność, jaskinie oraz tradycyjna chińska architektura i zwyczaje sprawiają, że miasteczko jest chętnie odwiedzaną destynacją w szczególności przez chińskich turystów, ale również przez przybyszów z zachodu.
Będzie  to czas prawdziwie aktywnego doświadczania. Tego dnia w planach mamy przejażdżkę po okolicy Yangshuo na rowerach, którymi dojedziemy do rzeki Yulong. Spłyniemy rzeką, tradycyjną, bambusową tratwą. Po powrocie do miasta, wybierzemy się na okoliczne wzgórza - i niekoniecznie mamy tu na myśli oficjalne punkty widokowe :) aby podziwiać zachód słońca nad setkami krasowych wzgórz.

DZIEŃ 7 YANGSHUO

W celu prawdziwego doświadczenia otaczającego piękna Yangshuo, z dala od tłumów, udamy się prywatnym busikiem/ ewentualnie skuterkami (dla chętnych), poza Yangshuo.
Trasa przez nas przygotowana, prowadzi przez malownicze drogi wśród krasowych wzgórz, pól ryżowych, plantacji herbaty i małych miasteczek. Poza centrum Yangshuo, natężenie ruchu jest niewielkie, a otaczające krajobrazy to esencja Yangshuo.
Na deser, zostawimy sobie Xingping, a właściwie wzgórze Xingping, z którego można podziwiać jeden z najpiękniejszych zachodów słońca w całej Azji.

DZIEŃ 8 YANGSHUO - ZHANGJIAJIE

Po sielankowych dniach w Yangshuo, przeplatanych momentami większym wysiłkiem podczas wspinaczek na szczyty, opuszczamy po śniadaniu miasteczko. Do pokonania mamy około 700km, najpierw busem (2h), a następnie dwoma pociągami(3,5h i 5h). Będzie to nasza kolejna możliwość chłonięcia wszystkiego tego co możemy doświadczyć podróżując chińskimi drogami i kolejami.   W Zhangijajie  zameldujemy się późnym wieczorem.

DZIEŃ 9 - ZHANGJIAJIE (TIANMEN) - WULINGYUAN

Przed nami dzień wypełniony  konkretną dawką adrenaliny. Z samego rana udamy się górę Tianmen, a tam :
- przejedziemy się najdłuższą kolejką linową na świecie (7,5km niesamowitych widoków).
- przejdziemy  się po wiszącym chodniku wzdłuż krawędzi góry.
- przejdziemy się po szklanym szlaku i poczujemy emocjonujące uczucie chodzenia „jakby po niebie”.
- przejdziemy przez brame do nieba – najwyżej położona grotę na naszej planecie.
- zobaczymy drogę 99 zakrętów z góry oraz nią się przejedziemy.

Po dniu pełnym atrakcji udamy się busem do Wulingyuan(około 1h jazy). Wieczorem spacer, po klimatycznym mieście, pełnym pięknej architektury.

DZIEŃ 10 - PARK ZHANGJIAJIE - XI'AN

Cały dzień 10 spędzimy w słynnym parku Zhangjiajie– w  miejscu, które stało się inspiracją i natchnieniem dla Jamesa Camerona dla stworzenia „Avatara” . Widok lasu ponad trzech tysięcy majestatycznych form skalnych, wyrastających z podłoża szczelnie pokrytego soczystą zielenią, skąpanych w dostojnej  mgle sprawiając wrażenie zawieszenia ich w przestrzeni, przeniesie nas w świat filmowej Pandory.  Kraina „Avatara” to za pewne jedno z nielicznych miejsc na świecie,  które w połączeniu z mglistymi, pochmurnymi dniami tworzą atmosferę nie z tego świata.  To tam podczas spacerów naturalnymi mostami wśród wiszących skał czeka nas mimowolne poszukiwanie smoków i wszystkich tych stworów, które towarzyszyły nam w dziecięcych bajkach. Na spotkanie  wyjdą nam ważki – giganty i dzikie małpy. Olbrzymie skaliste maczugi  możemy oglądać z dołu i  z góry, dlatego w tym  baśniowym miejscu przejdziemy się „ windą do nieba”. Winda Bailong ma, aż trzy rekordy  Guinessa. Jest najwyższą zewnętrzną windą na  świecie, najbardziej ładowną i najszybszą. W trakcie jednej minuty pokonamy w niej 330 metrów. Podróż zaczniemy w tunelu wydrążonym w skale, po to, aby po chwili cieszyć się nieziemskimi widokami.
Po całym dniu w parku, udamy się na lotnisko, aby wieczorową porą opuścić samolotem Zhangjiajie.

Lot Zhangjiajie – Xi’an.

DZIEŃ 11 - XI'AN

Przylot do Xi'an późno w nocy, transport do resortu i odpoczynek do południa.
Xian jest nazywane kolebką chinskiej cywilizacji, a największą atrakcją jest Terakotowa Armia czyli ponad 7,5 tys. figur grobowych żołnierzy i koni, naturalnej wielkości, wykonanych z gliny (terakoty). Twarze żołnierzy przedstawiają różne emocje i rysy – każda z nich jest inna. Armia uważana jest za 8 cud świata. Po zregenerowaniu sił, wybierzemy się do muzeum.
Po południu,  wejdziemy na miejskie mury obronne, które będziemy przemierzać rowerami. Wieczorem udamy się na nocny targ w dzielnicy muzułmańskiej. 

DZIEŃ 12 - XIAN - HUA SHAN - XIAN

Z samego rana udamy się szybką koleją do miejsca w którym adrenalina sięgnie zenitu, góry Hua Shan uważanej za jedną z najbardziej niebezpiecznych gór na świecie dostępnych dla turystów. Góra Hua jest jedną z pięciu świętych gór taoizmu. Na szczyt wjedziemy kolejką górską. Na górze znajduje się słynna drewniana kładka nad przepaścią, czyli deski o długości około 50m, wiszące nad stromą przepaścią, po których przejdziemy trzymając się uprzęży i łańcuchów. Przeżycia, które będą towarzyszyć nam tego dnia z pewnością zostaną z nami na długo.  Wieczorem powrót do Xian.

DZIEŃ 13 - XIAN - PEKIN

Po śniadaniu, udamy się już po raz ostatni szybką koleją do Pekinu (5-6h). Zameldowanie w hotelu późnym popołudniem.

DZIEŃ 14 - PEKIN

Po śniadaniu, w celu uniknięcia kolejek i tłumów, wyjedziemy około 70km poza Pekin, aby posmakować ikony chińskiej turystyki –wdrapiemy się na Chiński Mur. Dzień zakończymy przechadzką po ulicy liczącej ponad 500letnią historię, pełną sklepików stylizowanych na dynastię Qing, bazarów, i ulicznego jedzenia -  Ulicy Qianmen

DZIEŃ 15 PEKIN WARSZAWA

Opuszczamy Chiny i jeszcze tego samego dnia lądujemy w Warszawie.

Termin wyjazdu

Termin 1 wrzesień: 05.09.2020r. - 19.09.2020

Panel informacyjny:

 

PODSUMOWANIE KOSZTU WYJAZDU:
 
 • Za organizację wyjazdu oraz wszystkie rzeczy, które wchodzą w cenę wyjazdu (cena obejmuje) zapłacisz 5500  zł + 900 USD. Przeliczając ilość dolarów  po kursie 3,80 zł jest to łączna kwota w wysokości  ok. 8  920 zł.
 • Średnia cena biletu lotniczego  na trasie Warszawa -  Szanghaj - Pekin – Warszawa  to  2 200 zł 
 • Minimalne kieszonkowe, które przeznaczysz na wyżywienie nieujęte w planie, drobne wydatki, napoje  i zwyczajowe napiwki to 400 USD ( kurs 3, 80 zł) = 1 550 zł.

Uwzględniając powyższe wyliczenia podpowiadamy, że realna całkowita suma jaką potrzebujesz na tę podróż to około 12 640 zł. Jest to kwota orientacyjna, dokładna kwota będzie zależała od kursu dolara (kurs dolara przyjmowany do obliczeń to uśredniony kurs z kilku wcześniejszych miesięcy w dniu publikowania oferty. Kurs nie jest aktualizowany. W celu obliczenia dokładnej sumy wydatków, należy sprawdzić obecnie obowiązujący kurs), ceny biletu na lot międzykontynentalny (2000 - 3000 zł) oraz wydatków własnych. Kwota ta jednak nie będzie znacząco odbiegała (ani w jedna ani w druga stronę) od powyższych obliczeń.

 

 

Działamy transparentnie. Zdajemy sobie sprawę, że podsumowanie realnych kosztów wraz z wydatkami na miejscu, marketingowo nie wygląda korzystnie. Jednak uczestnicy naszych wyjazdów to osoby świadome, które po przyjeździe w dane miejsce, nie wydają drugie tyle co za wyjazd. Kwoty przez nas przedstawione, pozwalają zrealizować plan w 100% korzystając ze wszystkich atrakcji z planu, nie oszczędzając na jedzeniu i piciu.

UWAGA!

Nie musisz mieć pary, większość osób jeżdżących z nami na wyjazdy to samotni podróżnicy.

W trosce o odpowiedni klimat podczas wyjazdu, nie zabieramy rodziców z dziećmi oraz osób poniżej 21 roku życia.

Tworząc nasze plany kierujemy się zasadą, że chcemy zobaczyć i doświadczyć jak najwięcej w przeciągu 15 dni, wiąże się to z korzystaniem z prywatnych vanów, szybkich pociągów oraz lataniem między dłuższymi odcinkami (w tej wyprawie 1 loty wewnątrz Chin), dzięki temu w naszych wyjazdach mamy pełne spektrum doznań, a z każdego kraju "wyciskamy" jak najwięcej.

+48 32 307 17 15 LUB+48 500 535 333

Zależy nam tak samo na odpowiednich uczestnikach, jak uczestnikom na satysfakcji z wyjazdu dlatego jeśli masz jakieś wątpliwości, nie wiesz czy ten wyjazd jest dla Ciebie, dzwoń śmiało.

WAŻNE INFORMACJE

 

 • Plan podróży nie jest ofertą sprzedaży w rozumieniu prawa handlowego oraz w przypadku działania siły wyższej bądź obustronnym ustaleniom może ulec modyfikacjom. W przypadku niemożliwości zrealizowania, któregoś z punktów programu z uwagi na działanie siły wyższej lub nieuniknionym i nadzwyczajnym okolicznościom zaoferujemy  świadczenia zastępcze o porównywalnej jakości.
 • Obywatele Polski potrzebują wizy przy wjeździe do Chin.
 • W Chinach nie ma obowiązkowych szczepień. Wszelkie sprawy dotyczące zdrowia i szczepień należy skonsultować z lekarzem, podawane przez nas wskazówki mają jedynie charakter informacyjny.
 • Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy licząc od daty powrotu.
 • Istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z uczestnictwa w imprezie turystycznej - koszt wynosi 3% wartości wyjazdu ( około 250 zł). Chęć takiego ubezpieczenia należy zgłaszać najpóźniej do 7 dni po podpisaniu umowy (w wypadku jeśli umowa jest podpisana wcześniej niż na 30 dni przed wyjazdem) lub w dniu podpisania umowy (jeśli do wyjazdu pozostało mniej niż 30 dni).
 • Wszelkie dodatkowe informacje na temat tego co zabrać i jak się przygotować, zostaną wysłane razem z biletem lotniczym do Azji.

 

Wszystkie noclegi są w klimatycznych resortach o dobrym albo bardzo dobrym standardzie jak na azjatyckie warunki i okolicę w której nocujemy.

Jednak, jesteśmy zdania, że resorty to tylko mały dodatek do tego co doświadczamy w czasie wyjazdu i służą nam jedynie do chwili komfortowego odpoczynku po dniach naładowanych przygodami. Osoby, dla których ważniejsze jest to gdzie śpią, a nie to czego doświadczają – nie odnajdą się na naszym wyjeździe. Jeździmy z osobami, które chcą przede wszystkim doświadczać i z takimi osobami chętnie spędzamy wieczory w naszych klimatycznych resortach.

Śpimy zazwyczaj w małych resortach/ hotelach, w części z nich jest ograniczona możliwości konfiguracji łóżek. Pokoje są dwuosobowe. Może się zdarzyć, że w pokoju będzie jedno duże, podwójne łóżko, jak i również sytuacja, że zameldujemy się w innym resorcie niż na zdjęciach, jednak zawsze będzie to podobny standard. Osoby podróżujące w pojedynkę, które statystycznie stanowią zdecydowaną większość naszych grup, kwaterujemy według płci. Nie ma możliwości dopłaty do pokoju jednoosobowego. 

Szczegółową agendę wraz z resortami, adresami, telefonami itp. wysyłamy na 10 dni przed wylotem.

Przed wypełnieniem formularza, zapoznaj się z tym co lubimy i jak podróżujemy, w zakładce O PROJEKCIE

Teraz wiesz już o nas wystarczająco dużo, czytałeś i widziałeś jak podróżujemy, co robimy i co lubimy. Dbamy o to aby na nasze wyjazdy jeździły osoby, które czują podobny klimat, a bądźmy szczerzy, nie każdy go czuje. Dlatego przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy, daj nam trochę poznać siebie i napisz kilka słów o sobie wraz z informacja dlaczego chcesz się wybrać akurat na tę wyprawę?

27.12.2019 - 11.01.2020
30.04.2020 - 15.05.2020
03.09.2020 - 18.09.2020
01.10.2020 - 16.10.2020
10.10.2020r. - 26.10.2020
31.10.2020 -16.11.2020
wrzesień: 05.09.2020 - 19.09.2020
30.11.2019-16.12.2019
grudzień 2019 30.11.2019-16.12.2019
styczeń 06.01.2020-22.01.2020
styczeń 09.01.2020-25.01.2020
styczeń 13.01.2020-29.01.2020
styczeń 16.01.2020-01.02.2020
styczeń/luty 20.01.2020–05.02.2020
styczeń/luty 30.01.2020-15.02.2020
luty 03.02.2020–19.02.2020
luty 06.02.2020–22.02.2020
luty 10.02.2020–26.02.2020
luty 13.02.2020–29.02.2020
luty/marzec 17.02.2020–04.03.2020
luty/marzec 20.02.2020–07.03.2020
luty/marzec 24.02.2020–11.03.2020
luty/marzec 27.02.2020–14.03.2020
marzec 02.03.2020–18.03.2020
marzec 05.03.2020-21.03.2020
marzec 09.03.2020–25.03.2020
marzec 12.03.2020–28.03.2020
marzec 16.03.2020–01.04.2020
marzec/kwiecień 19.03.2020–04.04.2020
marzec/kwiecień 23.03.2020–08.04.2020
marzec/kwiecień 26.03.2020–11.04.2020
kwiecień 30.03.2020–15.04.2020
kwiecień 02.04.2020–18.04.2020
kwiecień 09.04.2020–25.04.2020
majówka 27.04.2020–13.05.2020
kwiecień: 02.04.2020 – 17.04.2020
kwiecień: 16.04.2020 – 01.05.2020
majówka 30.04.2020 - 15.05.2020
maj/czerwiec: 28.05.2020 - 12.06.2020
lipiec: 02.07.2020 - 17.07.2020
lipiec: 16.07.2020 - 31.07.2020
sierpień: 30.07.2020 - 14.08.2020
sierpień 13.08.2020 - 28.08.2020
wrzesień: 03.09.2020 - 18.09.2020
wrzesień: 17.09.2020 - 02.10.2020
październik 01.10.2020 - 16.10.2020
październik: 11.10.2020 - 26.10.2020
październik: 10.10.2020-25.10.2020
listopad: 31.10.2020 - 15.11.2020
grudzień 28.11.2020 - 13.12.2020
Wrzesień: 11.09.2020 - 26.09.2020

Akceptuję politykę prywatności, zapoznałem/am się z klauzulą RODO oraz ze stroną "O projekcie".

W skrócie:

Gdzie jedziemy

Chiny

Termin

5 wrzesień 2020

Na ile dni

15

Ilość osób

13

Terminy wypraw:

styczeń 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 • Przygoda życia. Jeśli chcecie wiedzieć jak było, nie wahajcie się! Ja mogę wam opowiadać, pokazywać zdjęcia, nagrane video, ale to wszystko nie oddaje charakteru tych miejsc, ludzi, całej wyprawy...
  Alina
  facebook
 • Niesamowita przygoda!!! Polecam absolutnie kazdemu. Przepiekne widoki, niezapomniane wrazenia. Nigdy dotat zadna zorganizowana wycieczka nie dostarczyla mi tak wielu pozytywnych doznan.
  Monika
  facebook
 • Przepiękne miejsce❤❤❤ Wciąż żyę wspomnieniami, podejrzewam, że to jeszcze potrwa aż do następnego wyjazdu ❤❤❤ Na moim profilowym foto z Tarasów właśnie 😁😁😁❤
  sylwiafabia
  instagram
 • ❤️ Wyjątkowa podróż. Czekam na kolejny plan po Filipinach :) Wrócę tam :)
  ivkto
  instagram
 • Rewelacyjna przygoda, super widoki, niesamowite przeżycia, doskonała organizacja i cudowne wspomnienia, które zostaną z nami do końca życia!! Serdecznie polecam
  MIchał
  google
 • Witam wszystkich, którzy lubią podróże, adrenalinę i super zabawę. Jestem uczestnikiem ostatniej wyprawy na Filipiny, miała być to wyprawa życia, więc szukałam czegoś, co w 100% spełni moje oczekiwania.
  Anita
  Google