logo amazing asia

"Amazing Asia"

ul. Inwalidów Wojennych 9

44-100 Gliwice

+48 32 307 17 15      +48 500 535 333

logo amazing asia

Nepal - trekking do Sanktuarium Annapurny

Jest to wyprawa o charakterze przygodowo-poznawczym, w czasie której odbędziemy 10-dniowy trekking po Himalajach.

COVID - BEZPIECZNA REZERWACJA

Zapisy na terminy wskazane w ofercie są cały czas aktywne. Przypominamy, że jeżeli z jakiegokolwiek powodu wyjazd nie doszedłby do skutku, gwarantujemy 100% zwrotu wpłaconej zaliczki.

KIEDY OTWARCIE GRANIC W AZJI? GDZIE MOŻNA WYJECHAĆ?

Zobacz tutaj najnowsze informacje

Nepal - trekking do Sanktuarium Annapurny

Himalaje - najczęściej kojarzone z Mount Everest czy Kanczendzonga… dziesiątki ośnieżonych szczytów, wyrastające granie ostre jak żyletki, przeszywająco mroźne powietrze, konieczność ponad przeciętnej sprawności fizycznej oraz specjalistycznego sprzętu wysokogórskiego – to prawdziwy obraz największych gór świata, ale na szczęście dla wszystkich, niedoświadczonych miłośników wypraw górskich – niejedyny. „Dach świata” oferuje „coś” dla każdego pragnącego górskiej przygody. Korzystając z bogactwa szklaków Himalajów, wybraliśmy 10-dniową trasę, którą pokonasz, jeśli tylko jesteś sprawny fizycznie, będziesz miał wystarczająco dużo chęci i nie masz poważnych problemów zdrowotnych. Celem naszej wyprawy jest położona na 4 130 m „Annapurna Base Camp” – amfiteatr ośnieżonych, himalajskich szczytów, w którym ma się poczucie, że wszystkie są na wyciągnięcie ręki. Zaplanowana trasa, która zaprowadzi Cię również na „Poon Hill" dostarczy Ci powalających z nóg krajobrazów. Będzie to intensywne obcowanie z niezwykłą i różnorodną przyrodą. Zobaczysz tropikalną dżunglę, polodowcowe moreny, tarasy ryżowe, mosty zawieszone nad rwącymi, górskimi rzekami czy ośnieżone, himalajskie szczyty. Po drodze będziesz mijał małe wioski zamieszkałe przez ludzi gór, a szlaki będziesz dzielił ze skaczącymi nad głową małpami, końmi, osłami czy jaki…

…ale Nepal to nie tylko Himalaje. Kraj, o którym mówi się, że  jest położony pomiędzy „chińskim smokiem”" a „indyjskim słoniem” oferuje niesamowicie barwną kulturę, a wpływ hinduizmu  i buddyzmu  widoczny niemal wszędzie. Religia obecna jest w całym życiu niezwykle sympatycznych Nepalczyków, co tworzy niepowtarzalny klimat tego kraju. Kraju zaskakującego na każdym rogu ulicy. Z jednej strony  hałas, tłok, intensywne zapachy, chaos komunikacyjny, brud i bieda, z drugiej pałace, monumentalne stupy, świątynie i kapliczki, egzotyczna architektura, codzienne religijne ceremonie, odgłosy  mantr, mruczanych pieśni i tantrycznych hymnów oraz dzwonki rikszarzy sprawiają, że każdego dnia Nepal dostarcza nowych i niepowtarzalnych przeżyć.

Stworzony przez nas plan daje Ci gwarancie w wyczerpujący sposób  doświadczenia wszystkiego tego, co oferuje Nepal. W naszym wyjeździe  czeka Cię pełne spektrum doznań:  zobaczysz piękny, górski krajobraz, poobcujesz z  kulturą  Nepalu, przekonasz się o szokujących zwyczajach mieszkańców, odwiedzisz najważniejsze miejsca kultu religii wschodu, zasmakujesz adrenaliny, zrelaksujesz się i zdobędziesz ogromną satysfakcję po odbyciu trekkingu!   

Trekking po Himalajach

W Amazing Asia jesteśmy świadomi choroby wysokościowej, która pojawia się powyżej 2000 m n.p.m., dlatego starannie zaplanowaliśmy nasz trekking. Zbyt szybkie wspinanie się na większe wysokości, może w skrajnych przypadkach, doprowadzić do śmierci. Rozumiemy, że dla bezpiecznego trekkingu, wymagane jest zapewnienie wystarczającej ilości czasu na aklimatyzację. Aby zminimalizować ryzyko choroby wysokościowej, konieczne jest rozsądne planowanie trasy. Trasa przez nas zaplanowana ma maksymalnie zminimalizować możliwość wystąpienia choroby wysokościowej, jednak należy pamiętać, że nie daje ona gwarancji, że taka choroba nie wystąpi.

Jaka nas czeka pogoda?

Październik, listopad, marzec i kwiecień w Nepalu są miesiącami z najlepszą pogodą. Opadów jest mało, niebo jest często błękitne, a temperatury są przyjemnie. W miastach oscylują pomiędzy 20-25˚C, a w górach, na wysokościach od 1500-3000 m n.p.m. temp. pomiędzy 0 a 15 ˚C. Noce bywają chłodne, szlaki nie są pokryte śniegiem, a większość trekkingu pokonuje się w polarze

Wszystkie nasze filmy znajdziesz na YOUTUBE

Mapa trekkingu do Sanktuarium Annapurny w Nepalu

 Dokładna informacja, który z naszych pilotów poprowadzi wyjazd, będzie podana przed zakupem biletów lotniczych.

2021 Termin 2 PAŹDZIERNIK: 08.10.2021 - 24.10.2021
Zajęte miejsca 0%
2021 Termin 3 LISTOPAD: 30.10.2021 - 15.11.2021
Zajęte miejsca 0%
2022 Termin 1 MARZEC/KWIECIEŃ: 26.03.2022 - 11.04.2022
Zajęte miejsca 0%
4 300 PLN
+
700 USD
CENA WYPRAWY
Organizacja + wszystkie rzeczy wchodzące w cenę
3 400 PLN
ŚREDNI KOSZT BILETU
 
 
Warszawa - Katmandu- Warszawa
 
 
300 USD
KIESZONKOWE

300 $ to minimalna kwota jaką należy zabrać jako kieszonkowe na jedzenie poza zapewnionym w planie, napoje i atrakcje wymienione w planie. Jest to kwota która pozwoli zrealizować nasz plan w 100%.

Krok
I RATA - 500 zł - płatna przy podpisaniu umowy
Krok
BILET LOTNICZY - 3 400 PLN

1-5 miesięcy przed wyjazdem (nie pobieramy prowizji, jeżeli bilet kupimy taniej, zwracamy różnicę, jeśli drożej, uczestnik dopłaca różnicę).

Krok
II RATA - 3 800 PLN - płatna do 7 dni od otrzymania biletu lotniczego
Krok
III RATA - 700 USD - płatna pilotowi na lotnisku, w dniu wylotu

DZIEŃ 1 - WARSZAWA 

Wylot z Warszawy. Lot z jedną przesiadką.

DZIEŃ 2 - KATMANDU

Przylot do Katmandu. Transfer z lotniska do dzielnicy Thamel i zakwaterowanie w hotelu, pierwszy kontakt z kulturą Nepalu.

DZIEŃ 3 - KATMANDU

Intensywny dzień w czasie, którego będziemy odkrywać barwne i zatłoczone ulice Katmandu, które w dużej mierze wygląda tak samo, jak wyglądało setki lat temu. Katmandu jest pełne wąskich uliczek, świątyń pachnących kadzidełkami, majestatycznych stup, kapliczek, sklepików, egzotycznej architektury i barwnych Nepalczyków.

Tego dnia zobaczymy Stupę Swayambunath – zwaną również świątynią małp, usytuowaną na szczycie wzgórza, skąd roztacza się widok na Dolinę Kathmandu i szczyty Himalajów. To tutaj barwnie ubrany i umalowany sadhu udziela błogosławieństwa, pielgrzymi modlą się i wirują modlitewne młynki, rzemieślnicy pracują, a dopełnieniem tego ciężkiego do ogarnięcia wzrokiem obrazka, są wszechobecne małpy.

Na powrocie do hotelu, zatrzymamy się przy stupie Boudhanath, centrum buddyzmu tybetańskiego. Tu, pod 36-metrową stupą słychać głębokie, wibrujące dźwięki i szept powtarzających przez Tybetańczyków mantr.

Pojedziemy również do świątyni Pashupatinath. Kompleks, mający charakter indyjskiego Waranasi, rozciągają się nad brzegiem rzeki Bagmati. Wyznawcy hinduizmu wierzą, że wody Bagmati, będące jednym z dopływów Gangesu, są święte, a zatem brzeg rzeki położony w okolicy Pashupatinath, jest uznawany za najgodniejsze miejsce pochówku. Zmarli hindusi są spalani na przygotowanych drewnianych stosach, a wrzucane do wody resztki ciał, odpływają z jej nurtem. Pobyt w Pashupatinath zapewnia niepowtarzalne oraz nieulotne doznania. Szokujący jest sam widok owiniętych jedynie w płótna, nieustannie płonących ludzkich ciał. Jednak to dopiero początek tego, czym z pewnością będziecie zdumieni. Wokół ceremonii kremacji, toczy się nepalskie życie. Po terenie świątyni, w poszukiwaniu resztek jedzenia, spacerują krowy i kozy. Nad głowami przeskakują małpy. Dokoła biegają łaszące się psy. Ludzie obmywają się w wodach rzeki, do których trafiają prochy spalonych ciał. Umalowani  i oryginalni ubrani sadhu z uśmiechem na twarz, stwarzają turystom okazję do pamiątkowego, płatnego zdjęcia. Ta różnorodność obrazów, która mogłaby się wydawać niemożliwa do wystąpienia w tym samym czasie, w jednym miejscu, posiada swój niezwykły akompaniament, stworzony z pieśni i słów modlitw powtarzanych niczym w transie. Całość tego chaosu ma swój unikatowy spokój i porządek, który rozbudza nieznane emocji i  w pamięci pozostaje na zawsze.


DZIEŃ 4 KATMANDU - POKHARA

Przejazd z Katmandu do Pokhary (5-6h jazdy), przez centralną część Nepalu, jedną z najpiękniejszych tras górskich. Po przyjeździe do hotelu odpoczynek.

 

DZIEŃ 5 TREKKING DZIEŃ 1

Nayapul - Ulleri (1 960m n.p.m.)

Czas trekkingu: 5-6h ( 12km) 

Po śniadaniu przejazd do Nayapul (ok. 2h), skąd rozpoczniemy trekking do Birethanti (1025 m n.p.m.). Przejście bujną, zieloną doliną rzeki Modi. Następnie będzie do pokonania 3 280 stromych stopni do miejscowości Ulleri (1960 m n.p.m.), wioski zamieszkałej głównie przez Magarów.

DZIEŃ 6 TREKKING DZIEŃ 2

Ulleri - Ghorepani ( 2 880m n.p.m.)

Czas trekkingu: 6h ( 8km )

Szlak prowadzący z Ulleri do Ghorepani praktycznie przez cały czas pnie się ku górze. Na tym odcinku trasy można zauważyć różnicę w klimacie i otaczającej nasz przyrodzie. Las będzie stawał się gęstszy i wilgotniejszy, a naszym oczom ukazywać się będzie coraz więcej pięknych kwiatów i rododendronów.

Na tym odcinku jest szansa, aby zobaczyć wiele dzikich ptaków i zwierząt. Przed dotarciem do Ghorepani miniemy małą wioskę Banthati i Nangethati. Ghorepani to duża wioska Magar słynna z niesamowitego widoku na łańcuch Annapurny, zachowanej kultury i unikalnego układu mieszkań. Tej nocy zatrzymamy się w Ghorepani.

DZIEŃ 7 TREKKING DZIEŃ 3

 Ghorepani – Tadapani ( 2 680 m n.p.m.)

 Czas trekkingu: 4h-5h ( 13 km ) 

Wczesna pobudka i około 40 min wejście z latarkami czołowymi na Poon Hill (3210 m n.p.m.) – jeden z najlepszych punktów widokowych w Himalajach, by zobaczyć wschód słońca i podziwiać szczyty Annapurny i Dhaulagiri. Po zejściu do lodży i zjedzeniu śniadania ruszamy w dalszą drogę przez przełęcz Deurali z pięknym widokiem na Annapurnę Południową (7219m n.p.m). Czeka nas podejście do wioski Ban Thanti (3180m n.p.m). Nocleg w Tatapani (2630m n.p.m). Z Tadapani rozciąga się malowniczy widok na Annapurnę Południową, Machhapuchhre (6993 m n.p.m), Gangapurnę (7555m n.p.m) i Annapurnę III (7455m n.p.m).

 

DZIEŃ 8 TREKKING DZIEŃ 4

 Tadapani – Chhomrong  ( 2 170m n.p.m.)

 Czas trekkingu: 5h ( 10 km )

Z malowniczego Tadapani czeka nas dość łatwy szlak, którym częściowo będziemy schodzić w dół.

Po drodze odkryjemy wioski: Chuile, Kimrong Khola, Ghurjung, Taulung, w których spotkamy się z kulturą Magar i Gurung. Kojące naturalne piękno, różnorodność kulturowa, wspaniałe himalajskie widoki, piękne krajobrazy i przyjemna klimatyczna atmosfera to wszystko, czego można oczekiwać od tego przedsięwzięcia.

W pobliżu wioski Ghurjung czeka nas przejście wiszącym mostem zawieszonym nad głębokim wąwozem. Dzień będą nam umilały widoki szczytów m.in. Annapurny Południe, Hiunchuli i Machhapuchhre, a szlak z całą pewnością będziemy dzielić z końmi i osłami.

DZIEŃ 9 TREKKING DZIEŃ5

Chhomrong - Dovan (2 600 m. n.p.m.)

 Czas trekkingu: 5h ( 8,5km )

Chhomrong jest długą wioską, z której szlak prowadzi prosto do ABC. W drodze powrotnej zawitamy w niej ponownie.  Tego dnia naszym celem jest Dovan. Wczesnym rankiem wędrujemy z Chhomrong szlakiem w dół, doliną Modi Khola, do mostu na rzece Modi i dalej w górę przez wioskę Sinwa Danda (2 340m n.p.m.).

Sinwa jest głównym wejściem do bazy Annapurna i tutaj uraczymy się filiżanką gorącej herbaty. Z Sinwa przez rododendronowe lasy do Kuldighar szlak wiedzie po płaskim terenie. Po zejściu po długich stromych, śliskich kamiennych schodach dotrzemy do Dovana na nocleg (2 500m. n.p.m)

DZIEŃ 10 TREKKING DZIEŃ 6

Dovan - Deurali ( 3 230m n.p.m.)

Czas trekkingu: 5h ( 7,5 km )

Dzisiaj będziemy wędrować aż do wioski Deurali. To jest jeden z tych dni, które obfitują w krajobrazy nie z tej ziemi. Deurali znajduje się na wysokości 3 230 m. Zaczynamy od trekkingu przez bambusowy las, a następnie przez las rododendronów, aż do jaskini Hinku. Szlak wiedzie cały czas pod górkę.

Trekking z Dovan do Deurali zbliża nas coraz bardziej do bazy. Na tym odcinku drogi roślinność będzie stawać się wyraźnie niższa i rzadsza.

DZIEŃ 11 TREKKING DZIEŃ 7

Deurali  -  Annapurna Base Camp ( 4 130m n.p.m.)

Czas trekkingu: 5h ( 9km )

Obudzisz się przy światowej klasy widokach górskich na Machhapuchhare. Dzisiaj jest ekscytująco, gdyż będziemy wędrować do Annapurna Base Camp na wysokości 4 130 m.

Z MBC poniżej Machhapuchre lub góry Fishtail kierujemy się na wzgórze łatwiejszym szlakiem w głąb Sanktuarium Annapurny. Ten szlak otoczony jest masywnymi górami. Wędrówka do Annapurna Base Camp jest oszałamiająca. Idziemy równolegle do lodowatej wody spływającej z Annapurny z pięknymi górami dookoła. W miarę zbliżania się widać w tle słynne lodże. Widoki na góry są po prostu niezwykłe. Noc spędzimy w schronisku ABC.

UWAGA! Jeżeli grupa będzie miała problem z aklimatyzacją, to alternatywnie możemy zatrzymać się na nocleg w Machapuchare Base Camp (3 700 m), a następnego dnia (7 dzień trekkingu), rano około godziny 4 wyruszyć na wschód słońca do Annapurna Base Camp, gdzie zjemy śniadanie w jednej z lodży w ABC, a następnie udamy się w drogę powrotną. W tym dniu temperatura może spaść poniżej zera i może pojawić się śnieg.

DZIEŃ 12 TREKKING DZIEŃ 8

Annapurna Base Camp - Bamboo ( 2 310m n.p.m.)

Czas trekkingu: 7h ( 15km )

Wyobraź sobie, że budzisz się jeszcze przed wschodem słońca, który witasz  w amfiteatrze strzelistych, ośnieżonych, himalajskich szczytów, które otaczając Cię ze wszystkich stron, sprawiając wrażenie jakby były na wyciągnięcie ręki. To właśnie tego dnia otrzymasz największą nagrodę za trud włożony w trekking. Miejsce,  w którym się znajdziesz, jest to jeden z najlepszych regionów górskich na świecie. Widoki na Annapurne Południe, Annapurne I, kopułę lodowca, Tent Peak, Annapurne II, Annapurne III i Machhapuchhre są nie z tego świata, a okraszone zmieniającym się światłem pozostają w pamięci na długie lata.

Następnie pakujemy nasze torby, jemy śniadanie i rozpoczynamy wędrówkę od Annapurna Base Camp (ABC) do Bamboo 2 310 m. Dzisiaj będzie dłuższy dzień, ponieważ będziemy wędrować przez 7 godzin. Noc spędzimy w schronisku w Bamboo

DZIEŃ 13 TREKKING DZIEŃ 9

Bamboo - Jhinu Danda ( 1 780m n.p.m.)

Czas trekkingu: 5-6 h ( 8,5km)

Dzisiejszy dzień rozpoczniemy wcześnie rano. Czeka nas strome zejście schodami, które w obu kierunek potrafią zmęczyć. Wędrówkę umili nam widok deszczowego lasu, przeplatający się  z gruntami rolnymi i gospodarstwami, w których pracują mieszkańcy okolicznych wiosek.  

Tego dnia czeka nas również spora dawka relaksacyjnej przyjemności.

Po 9 dniach na szlaku nic nie może wydawać się bardziej kojące dla zmęczonych nóg niż możliwość zanurzenia się w naturalnych, gorących źródłach. Skorzystamy z nich w wiosce Jhinu! Tam też czeka nas nocleg w schronisku.

DZIEŃ 14 TREKKING DZIEŃ 10

Jhinu Danda - Pokhara ( 810m n.p.m.)

Czas trekkingu: 6 h ( 13 km )

Dzisiaj jest nasz ostatni poranek w Himalajach i ostatni  dzień trekkingu. Szlak prowadzi nas przez pola uprawne i wioski. Będziemy iść odrobinę z góry w stronę rzeki, a następnie do wąskiej ścieżki, która prowadzi nas do punktu odbioru. To jeden z najbardziej relaksujących spacerów podczas całej podróży. Z Siwai jedziemy z powrotem do Pokhary. Ten przejazd zajmie około 2,5 godziny.

DZIEŃ 15 Pokhara

Dla chętnych dzień rozpocznie się możliwością  przepłynięcia się łódką po pięknym jeziorze  Phewa, z widokiem na Himalaje. Czas wolny i regeneracja sił.

DZIEŃ 16 Katmandu

Dzień zaczniemy bardzo wcześnie rano. Weźmiemy udział w  tzw. zapalaniu szczytów o wschodzie słońca. Ze wzgórza Sarangkot, rozświetlane przez budzące się słońce szczyty Himalai robią niesamowite wrażenie.

Po śniadaniu, osoby spragnione adrenaliny, z widokiem najwyższych gór świata będą mogły pożegnać się w wielkim stylu! Czeka nas lot paralotnią! (dla chętnych, koszt ok. 90 USD/os.).

Transfer do Katmandu (5-6h jazdy)

 

DZIEŃ 17 Warszawa

 

Lot powrotny z Katmandu do Warszawy z jedną przesiadką. W zależności od godzin wylotu powrót jeszcze tego samego dnia bądź w dniu 18. Dokładna informacja będzie podana po kupnie biletów do Katmandu.

Panel informacyjny:

Uwzględniając powyższe wyliczenia, podpowiadamy, że realna całkowita suma (to co wpłacasz do biura + bilet lotniczy + minimalne kieszonkowe), jaką potrzebujesz na tę podróż to około 11 500 zł. Jest to kwota orientacyjna, dokładna kwota będzie zależała od kursu dolara (kurs dolara przyjmowany do obliczeń to uśredniony kurs z kilku wcześniejszych miesięcy w dniu publikowania oferty. Kurs nie jest aktualizowany. W celu obliczenia dokładnej sumy wydatków należy sprawdzić obecnie obowiązujący kurs), ceny biletu na lot międzykontynentalny (2 700 - 3 800 zł) oraz wydatków własnych. Kwota ta jednak nie będzie znacząco odbiegała (ani w jedną, ani w drugą stronę) od powyższych obliczeń.

Działamy transparentnie!

Zdajemy sobie sprawę, że podsumowanie realnych kosztów wraz z wydatkami na miejscu, marketingowo nie wygląda korzystnie. Jednak uczestnicy naszych wyjazdów to osoby świadome, które po przyjeździe w dane miejsce, nie wydają drugie tyle co, za wyjazd. Kwoty przez nas przedstawione, pozwalają zrealizować plan w 100%, korzystając ze wszystkich atrakcji z planu, nie oszczędzając na jedzeniu i piciu.

Zależy nam tak samo na odpowiednich uczestnikach, jak uczestnikom na satysfakcji z wyjazdu dlatego, jeśli masz jakieś wątpliwości, nie wiesz, czy ten wyjazd jest dla Ciebie, dzwoń śmiało.  

*Planowane noclegi są w klimatycznych resortach o dobrym albo bardzo dobrym (łącznie 6) standardzie jak na azjatyckie warunki i okolicę, w której nocujemy. Pokoje są dwuosobowe. Osoby podróżujące w pojedynkę, które statystycznie stanowią zdecydowaną większość naszych grup, kwaterujemy według płci. Nie ma możliwości dopłaty do pokoju jednoosobowego. 

Na trasie trekkingu noclegi w schroniskach górskich (łącznie 9). Pokoje są wieloosobowe (zazwyczaj 2-5 osób). Nie ma ogrzewania. Toaleta wspólna, nie zawsze jest ciepła woda.

 

*Szczegółową agendę wraz z resortami, adresami, telefonami itp. wysyłamy na 10 dni przed wylotem. Może się zdarzyć sytuacja, że zameldujemy się w innym resorcie niż na zdjęciach, jednak zawsze będzie to podobny standard.

 

 

Przed wypełnieniem formularza, zapoznaj się z tym co lubimy i jak podróżujemy, w zakładce O PROJEKCIE

Teraz wiesz już o nas wystarczająco dużo, czytałeś i widziałeś jak podróżujemy, co robimy i co lubimy. Dbamy o to aby na nasze wyjazdy jeździły osoby, które czują podobny klimat, a bądźmy szczerzy, nie każdy go czuje. Dlatego przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy, daj nam trochę poznać siebie i napisz kilka słów o sobie wraz z informacja dlaczego chcesz się wybrać akurat na tę wyprawę?

Wybierz wyprawę
Indonezja 2022
2022 - Termin 1 - Kwiecień: 15.04.2022 - 30.04.2022
2022 - Termin 2 - Kwiecień: 29.04.2022 - 14.05.2022
2022 - Termin 3 - Maj: 29.04.2022 - 14.05.2022
2022 - Termin 4 - Czerwiec: 17.06.2022 - 02.07.2022
2022 - Termin 5 - Lipiec: 01.07.2022 - 16.07.2022
2022 - Termin 6 - Lipiec: 22.07.2022 - 06.08.2022
2022 - Termin 7 - Sierpień: 05.08.2022 - 20.08.2022
2022 - Termin 8 - Sierpień: 19.08.2022 - 03.09.2022
2022 - Termin 9 - Wrzesień: 02.09.2022 - 17.09.2022
2022 - Termin 10 Wrzesień: 16.09.2022 - 01.10.2022
2022 - Termin 11 Wrzesień: 30.09.2022 - 15.10.2022
2022 - Termin 12 Październik: 14.10.2022 - 29.10.2022
Wietnam Północny - 6 dni motoskuterem + relaks
2022 - Termin 1 - Majówka: 28.04.2022 - 13.05.2022
2022 - Termin 2 Wrzesień: 01.09.2022 - 16.09.2022
2022 - Termin 3 Wrzesień: 22.09.2022 - 07.10.2022
Laos, Kambodża i Tajlandia 2021/2022
2022 - Termin 1 Styczeń 08.01.2022 – 23.01.2022
2022 - Termin 2 Luty 05.02.2022 – 20.02.2022
2022 - Termin 3 Marzec 05.03.2022 – 20.03.2022
2022 - Termin 4 Październik/listopad 29.10.2021 – 13.11.2021
2022 - Termin 5 Listopad/grudzień 26.11.2021 – 112.12.2021
Chiny z adrenaliną
2022 Termin 1 Wrzesień: 03.09.2021 - 17.09.2021
Nepal - trekking do Sanktuarium Annapurny
2021 Termin 2 Październik: 08.10.2021 - 24.10.2021
2021 Termin 3 Listopad: 30.10.2021 - 15.11.2021
2022 Termin 1 Marzec: 26.03.2022 - 11.04.2022
Wietnam motocyklem 2000km
2022 - Termin - 1 Kwiecień: 08.04.2022 - 24.04.2022
2022 - Termin 2 Wrzesień: 09.09.2022 - 25.09.2022
2022 - Termin 3 Październik: 07.10.2022 - 23.10.2022
Birma - wyjazd przygodowy
2021 Termin 4 - Listopad: 13.11.2021 - 29.11.2021
2022 Termin 1 - Styczeń: 08.01.2022 - 24.01.2022
2022 Termin 2 - Luty: 12.02.2022 - 28.02.2022
2022 Termin 3 - Marzec: 05.03.2022 - 21.03.2022
Birma motocyklem 1800km
2021 Termin 4 - Listopad:06.11.2021 - 22.11.2021
2022 Termin 1 - Styczeń: 03.01.2022 - 19.01.2022
2022 Termin 2 - Luty: 05.02.2022 - 21.02.2022
2022 Termin 3 - Marzec: 12.03.2022 - 28.03.2022
Filipiny 2022
2022 Termin 1 - styczeń: 03.01 - 18.01.2022
2022 Termin 2 - styczeń: 10.01 - 25.01.2022
2022 Termin 3 - styczeń: 17.01 - 01.02.2022
2022 Termin 4 - styczeń: 24.01 - 08.02.2022
2022 Termin 5 - styczeń/luty: 31.01 - 15.02.2022
2022 Termin 6 - luty: 07.02 - 22.02.2022
2022 Termin 7 - luty: 14.02 - 01.03.2022
2022 Termin 8 - luty: 21.02 - 08.03.2022
2022 Termin 9 - luty/marzec: 28.02 - 15.03.2022
2022 Termin 10 - marzec: 07.03 - 22.03.2022
2022 Termin 11 - marzec: 21.03 - 05.04.2022
2022 Termin 12 - kwiecień: 11.04 - 26.04.2022
2022 Termin 13 - kwiecień(majówka): 25.04 - 10.05.2022
Filipiny sylwester na Boracay 2021/2022
Termin: 28.12.2021 - 13.01.2022
Filipiny sylwester na prywatnej wyspie 2021/2022
Termin: 27.12.2021 - 11.01.2022
Wietnam Północny - trekkingi + relaks
2022 - Termin 1 Kwiecień: 28.04.2022 - 13.05.2022
2022 - Termin 2 Wrzesień: 01.09.2022 - 15.09.2022
2022 - Termin 3 Wrzesień: 15.09.2022 - 30.09.2022
Indie Północne i Goa
2021 Termin 4 Listopad: 13.11.2021 - 29.11.2021
2022 Termin 1 Styczeń: 08.01.2022 - 24.01.2022
2022 Termin 2 Luty: 05.02.2022 - 21.02.2022
2022 Termin 3 Luty/Marzec: 26.02.2022 - 14.03.2022
Imię*
Nazwisko:*
Adres email*
Numer telefonu:
Wiadomość:*Napisz o sobie kilka słów wraz z informacją dlaczego chcesz się wybrać akurat na tę wyprawę oraz daj znać, który punkt programu podoba Ci się najbardziej?
Zapoznałem się z planem wyjazdu*

Akceptuję politykę prywatności, zapoznałem/am się z klauzulą RODO oraz ze stroną "O projekcie".

Wyślij

W skrócie:

Gdzie jedziemy

Nepal

Termin

8 październik 2021

Termin

30 październik 2021

Termin

26 marzec 2022

Na ile dni

17

Ilość osób

13

Terminy wypraw:

październik 2021
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 • Przygoda życia. Jeśli chcecie wiedzieć jak było, nie wahajcie się! Ja mogę wam opowiadać, pokazywać zdjęcia, nagrane video, ale to wszystko nie oddaje charakteru tych miejsc, ludzi, całej wyprawy...
  Alina
  facebook
 • Niesamowita przygoda!!! Polecam absolutnie kazdemu. Przepiekne widoki, niezapomniane wrazenia. Nigdy dotat zadna zorganizowana wycieczka nie dostarczyla mi tak wielu pozytywnych doznan.
  Monika
  facebook
 • Przepiękne miejsce❤❤❤ Wciąż żyę wspomnieniami, podejrzewam, że to jeszcze potrwa aż do następnego wyjazdu ❤❤❤ Na moim profilowym foto z Tarasów właśnie 😁😁😁❤
  sylwiafabia
  instagram
 • ❤️ Wyjątkowa podróż. Czekam na kolejny plan po Filipinach :) Wrócę tam :)
  ivkto
  instagram
 • Rewelacyjna przygoda, super widoki, niesamowite przeżycia, doskonała organizacja i cudowne wspomnienia, które zostaną z nami do końca życia!! Serdecznie polecam
  MIchał
  google
 • Witam wszystkich, którzy lubią podróże, adrenalinę i super zabawę. Jestem uczestnikiem ostatniej wyprawy na Filipiny, miała być to wyprawa życia, więc szukałam czegoś, co w 100% spełni moje oczekiwania.
  Anita
  Google