logo amazing asia

"Amazing Asia"

ul. Inwalidów Wojennych 9

44-100 Gliwice

+48 32 307 17 15      +48 500 535 333

Gwarancja Ubezpieczeniowa:

Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki

NIP: 969 150 37 53

Napisz, zadzwoń

Masz pytania, wątpliwości? Porozmawiaj z kimś kto tam był:

+48 791 323 800 - Krystian Klottka

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

logo amazing asia

Nepal - wyjazdy w 2020

Jest to wyprawa o charakterze przygodowo-poznawczym. Często się przemieszczamy, dużo odkrywamy, czasami odpoczywamy, ale przede wszystkim doświadczamy.

Koszt: 3 900 zł + 700 USD + bilet na lot międzykontynentalny (2 700 zł -3 800 zł).

CZEGO DOŚWIADCZYSZ PODCZAS REALIZACJI TEGO PLANU?

 • Wybierzesz się w 10 dniowy trekking po najwyższych górach świata! Przed Tobą Himalaje, w których odwiedzisz lokalne, górskie wioski, pokonasz wiszące nad rwącymi rzekami mosty, lasy pełne rododendronów, tropikalne dżungle i staniesz twarzą w twarz  z ośnieżonymi szczytami
 • Znajdziesz się w samym centrum kotła lodowcowego otoczonego skalnymi, ośnieżonymi ścianami kilkunastu siedmiotysięczników  ze spektakularnym widokiem na Annapurnę licząca 8091 m n.p.m.  – Przed Tobą wizyta w Sanktuarium Annapurny (4 130 m n.p.m.)
 • Będziesz podziwiał ośmiotysięczniki: Dhaulaghiri, Annapurna, Manaslu  z najlepszego, możliwego do tego miejsca -  odwiedzisz punkt widokowy Poon Hill
 • Poranny widok ze wzgórza Sarongkot  podczas którego  będziesz karmił swoje zmysły  widokiem na ośnieżone szczyty gór, które wyjątkowo prezentują się podczas tzw. „zapalania szczytów o wschodzie słońca”  
 • Będziesz miał możliwość zasmakowania  sporej dawki adrenaliny w czasie lotu paralotnią z widokiem na Himalaje
 • Poobcujesz z religią wschodu  w trakcie  odwiedzin  Boudhanath i Swayambunath
 • Doświadczysz jednego z najbardziej mistycznych przeżyć podczas ceremonii kremacji ciał  w Świątyni Pashupatinath będącej jednym z najświętszych miejsc hinduizmu na świecie
 • Przepłyniesz się  łódką po pięknym jeziorze  Phewa, z widokiem na Himalaje 

Jaka nas czeka pogoda?

Listopad w Nepalu jest miesiącem z najlepszą pogodą. Opadów jest mało, niebo jest często błękitne, a temperatury są przyjemnie. W miastach oscylują pomiędzy 20-25˚C, a w górach, na wysokościach od 1500-3000 m n.p.m. temp. pomiędzy 0 a 15 ˚C. Noce bywają chłodne, szlaki nie są pokryte śniegiem, a większość trekkingu pokonuje się w bluzie.

Zobacz co cię czeka:

Wszystkie nasze filmy znajdziesz na YOUTUBE

Zero ściemy, wszystkie zdjęcia i filmy są naszego autorstwa, to co zobaczyłeś na naszej www, przeżyjesz podczas wyjazdu!

Trekking po Himalajach

Trekking po najwyższych górach świata to przeżycie, którego powinno się doświadczyć przynajmniej raz w życiu!

Himalaje - najczęściej kojarzone z Mount Everest czy Kanczendzonga… dziesiątki ośnieżonych szczytów, wyrastające granie ostre jak żyletki, przeszywająco mroźne powietrze, konieczność ponad przeciętnej sprawności fizycznej oraz specjalistycznego sprzętu wysokogórskiego – to prawdziwy obraz największych gór świata, ale na szczęście dla wszystkich, niedoświadczonych miłośników wypraw górskich – niejedyny. „Dach świata” oferuje „coś” dla każdego pragnącego górskiej przygody. Korzystając z bogactwa szklaków Himalajów wybraliśmy 10dniową trasę, którą pokonasz jeśli tylko jesteś sprawny fizycznie, będziesz miał wystarczająco dużo chęci i nie masz poważnych problemów zdrowotnych. Celem naszej wyprawy jest położona na 4 130 m „Annapurna Base Camp” – amfiteatr ośnieżonych, himalajskich szczytów, w którym ma się poczucie, że wszystkie są na wyciągnięcie ręki. Zaplanowana trasa, która zaprowadzi Cię również na „Poon Hill„ dostarczy Ci powalających z nóg krajobrazów. Będzie to intensywne obcowanie z niezwykłą i różnorodną przyrodą. Zobaczysz tropikalną dżungle, polodowcowe moreny, tarasy ryżowe, mosty zawieszone nad rwącymi, górskimi rzekami czy ośnieżone, himalajskie szczyty. Po drodze będziesz mijał małe wioski zamieszkałe przez ludzi gór, a szlaki będziesz dzielił z skaczącymi nad głowa małpami, końmi, osłami czy jaki…

…ale Nepal to nie tylko Himalaje. Kraj, o którym mówi się, że  jest położony pomiędzy "chińskim smokiem" a "indyjskim słoniem" oferuje niesamowicie barwną kulturę, a wpływ hinduizmu  i buddyzmu  widoczny niemal wszędzie. Religia obecna jest w całym życiu niezwykle sympatycznych Nepalczyków, co tworzy niepowtarzalny klimat tego kraju. Kraju zaskakującego na każdym rogu ulicy. Z jednej strony  hałas, tłok, intensywne zapachy, chaos komunikacyjny, brud i bieda, z drugiej pałace, monumentalne stupy, świątynie i kapliczki, egzotyczna architektura, codzienne religijne ceremonie, odgłosy  mantr, mruczanych pieśni i tantrycznych hymnów oraz dzwonki rikszarzy sprawiają, że każdego dnia Nepal dostarcza nowych i niepowtarzalnych przeżyć.

Stworzony przez nas plan daje Ci gwarancie w wyczerpujący sposób  doświadczenia wszystkiego tego, co oferuje Nepal. W naszym wyjeździe  czeka Cię pełne spektrum doznań:  zobaczysz piękny, górski krajobraz, poobcujesz z  kulturą  Nepalu, przekonasz się o szokujących zwyczajach mieszkańców, odwiedzisz najważniejsze miejsca kultu religii wschodu, zasmakujesz adrenaliny, zrelaksujesz się i zdobędziesz ogromną satysfakcję po odbyciu trekkingu!   

OPINIE UCZESTNIKÓW NASZYCH WYJAZDÓW

Mapa wyprawy

KOSZT REALIZACJI TEGO PLANU

Pilot:

Kierujemy się zasadą: „byliśmy, widzieliśmy, zrobiliśmy”.

Każdy członek naszego zespołu, jest w praktyce zapoznany z planem, który realizujemy. Dokładna informacja, który z naszych pilotów poprowadzi wyjazd, będzie podana przed zakupem biletów lotniczych.

Terminy wyjazdów

 • Termin 1 październik: 10.10.2020r. - 26.10.2020
 • Termin 2 listopad: 31.10.2020r. - 16.11.2020

DZIEŃ 1 - WARSZAWA 

Wylot z Warszawy z jedną przesiadką w europejskim porcie oraz najprawdopodobniej drugą w Dehli (ze względu na to, że Nepal nie leży na głównych szlakach tranzytowych, loty do Katmandu są drogie i czasochłonne, szczególnie w szczytowym okresie treekingowym (październik-listopad). Często najlepszą opcją finansową i czasową,  jest lot do Delhi, skąd odlatuje się do Katmandu lokalnymi liniami lotniczymi.

DZIEŃ 2 - KATMANDU

Przylot do Katmandu. Transfer z lotniska do dzielnicy Thamel i zakwaterowanie w hotelu, pierwszy kontakt z kulturą Nepalu.

DZIEŃ 3 - KATMANDU

Intensywny dzień w czasie, którego będziemy odkrywać barwne i zatłoczone ulice Katmandu, które w dużej mierze wygląda tak samo jak wyglądało setki lat temu. Katmandu jest pełne wąskich uliczek, świątyń pachnących kadzidełkami, majestatycznych stup, kapliczek, sklepików, egzotycznej architektury i barwnych Nepalczyków.

Tego dnia zobaczymy Stupę Swayambunath – zwaną również świątynią małp, usytuowaną na szczycie wzgórza, skąd roztacza się widok na Dolinę Kathmandu i szczyty Himalajów. To tutaj barwnie ubrany i umalowany sadhu udziela błogosławieństwa, pielgrzymi modlą się i wirują modlitewne młynki, rzemieślnicy pracują, a dopełnieniem tego ciężkiego do ogarnięcia wzrokiem obrazka, są wszechobecne małpy.

Następnie udamy się na Durbar Square w Kathmandu, gdzie obejrzymy Pałac Królewski, dom Kumari (żyjącej bogini), Popołudniu pojedziemy do dawnej stolicy Nepalu, miasta Bhaktapur kulturalnego centrum Nepalu, z piękną, historyczną zabudową.

Na powrocie do hotelu, zatrzymamy się przy stupie Boudhanath, centrum buddyzmu tybetańskiego. Tu, pod 36-metrową stupą słychać głębokie, wibrujące dźwięki i szept powtarzających przez Tybetańczyków mantr.

DZIEŃ 4 KATMANDU - POKHARA (SARANGKOT)

Przejazd z Katmandu do Pokhary (5-6h jazdy), na wzgórze Sarangkot przez centralną część Nepalu, jedną z najpiękniejszych tras górskich. Po przyjeździe do hotelu, odpoczynek w basenie, z widokiem na Himalaje. Przy sprzyjających warunkach, piękny zachód słońca.

DZIEŃ 5 POKHARA

Obudzą nas promienie słońca, wpadające do okien naszych pokoi, powoli odkrywając Himalajskie, ośnieżone szczyty. Po iście idyllicznym poranku, udamy się albo raczej zlecimy (i to dosłownie!) do Pokhary. Około 30 min lot paralotnią, ze wzgórza Sarangkot, nad jezioro Phewa, to coś co uwielbiamy najbardziej, spora dawka adrenaliny połączona z niesamowitymi widokami z lotu ptaka na Himalaje i całą okolice Pokhary – mocno polecamy (opcja płatna dodatkowo około 80 usd). Osoby, które nie będą chciały lecieć, zostaną przetransportowane do hotelu w Pokharze. Odpoczynek w Pokharze, ostatnie zakupy przed trekkingiem.

DZIEŃ 6 TREKKING DZIEŃ 1

Nayapul - Ulleri (1960 m n.p.m.)

Czas trekkingu: 5-6h

Po śniadaniu przejazd do Nayapul (ok. 2h), skąd rozpoczniemy trekking do Birethanti (1025 m n.p.m.). Przejście bujną, zieloną doliną rzeki Modi. Następnie będzie do pokonania 3280 stromych stopni do miejscowości Ulleri (1960 m n.p.m.), wioski zamieszkałej głównie przez Magarów.

DZIEŃ 7 TREKKING DZIEŃ 2

Nayapul - Ulleri (1960 m n.p.m.)

Czas trekkingu: 5-6h

Po śniadaniu przejazd do Nayapul (ok. 2h), skąd rozpoczniemy trekking do Birethanti (1025 m n.p.m.). Przejście bujną, zieloną doliną rzeki Modi. Następnie będzie do pokonania 3280 stromych stopni do miejscowości Ulleri (1960 m n.p.m.), wioski zamieszkałej głównie przez Magarów.

DZIEŃ 8 TREKKING DZIEŃ 3

Ghorepani – Tadapani 2680 m n.p.m.

Czas trekkingu: 4h-5h

Wczesna pobudka i około 40 min wejście z latarkami czołowymi na Poon Hill (3210 m n.p.m.) – jeden z najlepszych punktów widokowych w Himalajach, by zobaczyć wschód słońca i podziwiać szczyty Annapurny i Dhaulagiri. Po zejściu do lodży i zjedzeniu śniadania ruszamy w dalszą drogę przez przełęcz Deurali z pięknym widokiem na Annapurnę Południową (7219 m.n.p.m). Czeka nas podejście do wioski Ban Thanti (3180 m.n.p.m). Nocleg w Tatapani (2630 m.n.p.m). Z Tadapani rozciąga się malowniczy widok na Annapurnę Południową, Machhapuchhre (6993 m.n.p.m), Gangapurnę (7555 m.n.p.m) i Annapurnę III (7455 m.n.p.m).

DZIEŃ 9 TREKKING DZIEŃ 4

Tadapani – Ghandruk  2050m n.p.m.

Czas trekkingu: 2-3h

Dzisiejszym celem jest wioska Ghandruk, słynna z ludu ją zamieszkującego - Gurungów. Gurungowie Służyli w armii angielskiej jako oddziały Gurkhów. Słynni są ze swojej waleczności, odwagi i niesamowitej wytrzymałości.  Ghandruk położony na wysokości 1970 m,  z wioski rozciąga się przepiękny widok na pasmo gór Annapurny. Cała droga z Tadapani jest łatwa i bardzo malownicza.

DZIEŃ 10 TREKKING DZIEŃ 5

Ghandruk – Nayapul – Pokhara

Czas trekkingu: 2-3h

Ostatni, leniwy poranek w Himalajach. Po pożywnym śniadaniu czeka nas około 2-3 godzinne przejście do busa, podczas którego pełni satysfakcji będziemy mogli pożegnać się z widokiem tropikalnych lasów i himalajskich szczytów, oraz podelektować się ostatnimi chwilami górskiej ciszy. Do Pokhary docieramy prywatnym busem. Po malowniczym trekkingu, wieczór z gwarem orientalnego miasta, pełnego licznych placów targowych, będzie  ucztą dla  naszych zmysłów.

DZIEŃ 11 POKHARA

Odpoczynek po trekkingu. Czas wolny na spacery, pływanie łódką po jeziorze Phewa, dla chętnych opcja zjazdu najdłuższa (1,8 km), z przewyższeniem 600 m, pędzącą z największa maksymalną prędkością 120 km/h, tyrolką na świecie (80 usd).

DZIEŃ 12 POKHARA - CHITWAN

Z Pokhary udamy się w kierunku Parku Narodowego Chitwan, znajdującego się w nizinnej części kraju. To jedno z najlepszych miejsc na subkontynencie indyjskim do podziwiania nosorożców. Po przyjeździe na miejsce czas na obiad i krótki relaks a popołudniu spacer po jednej z okolicznych wiosek. Wieczorem pokaz tańca rdzennej ludności z plemienia Thara

DZIEŃ 13 CHITWAN - KATMANDU

O wschodzie słońca spływ po rzece Rapti (duże prawdopodobieństwo spotkania wygrzewających się krokodyli) i obserwowanie zwierząt przychodzących do wodopoju. Powrót do resortu i śniadanie. Po śniadaniu, wyprawa do parku z przewodnikiem w poszukiwaniu dzikich nosorożców, małp i dzikiego ptactwa (w parku żyją również tygrysy bengalskie, ale szanse na spotkanie się nikłe). Wstąpimy też do wizyta w "słoniowej łaźni" gdzie chętni będą mogli nawet wykąpać słonia! Po obiedzie, około 5h jazdy do Katmandu

DZIEŃ 14 KATMANDU

Ostatni dzień w Nepalu. Do południa planujemy odpoczywać po całej wyprawie, zrobić ostatnie zakupy przed odlotem i generalnie relaksować się. Popołudniu, czeka nas ostatnie, mocne doświadczenie, pojedziemy do świątyni Pashupatinath. Kompleks, mający charakter indyjskiego Waranasi, rozciągają się nad brzegiem rzeki Bagmati. Wyznawcy hinduizmu wierzą, że wody Bagmati, będące jednym z dopływów Gangesu, są święte, a zatem brzeg rzeki położony w okolicy Pashupatinath, jest uznawany za najgodniejsze miejsce pochówku. Zmarli hindusi są spalani na przygotowanych drewnianych stosach, a wrzucane do wody resztki ciał, odpływają z jej nurtem. Pobyt w Pashupatinath zapewnia niepowtarzalne oraz nieulotne doznania. Szokujący jest sam widok owiniętych jedynie w płótna, nieustannie płonących ludzkich ciał. Jednak to dopiero początek tego, czym z pewnością będziecie zdumieni. Wokół ceremonii kremacji, toczy się nepalskie życie. Po terenie świątyni, w poszukiwaniu resztek jedzenia, spacerują krowy i kozy. Nad głowami przeskakują małpy. Dokoła biegają łaszące się psy. Ludzie obmywają się w wodach rzeki, do których trafiają prochy spalonych ciał. Umalowani  i oryginalni ubrani sadhu z uśmiechem na twarz, stwarzają turystom okazję do pamiątkowego, płatnego zdjęcia. Ta różnorodność obrazów, która mogłaby się wydawać niemożliwa do wystąpienia w tym samym czasie, w jednym miejscu, posiada swój niezwykły akompaniament, stworzony z pieśni i słów modlitw powtarzanych niczym w transie. Całość tego chaosu ma swój unikatowy spokój i porządek, który rozbudza nieznane emocji i  w pamięci pozostaje na zawsze.

DZIEŃ 15 KATMANDU

Opuszczamy Nepal i kierujemy się do Polski. W przypadku lotu przez Delhi, dodatkowa możliwość zwiedzenia stolicy Indii-Delhi

DZIEŃ 16 WARSZAWA


Przylot do Warszawy

Panel informacyjny:

 
PODSUMOWANIE KOSZTU WYJAZDU:
 
 • Za organizację wyjazdu oraz wszystkie rzeczy, które wchodzą w cenę wyjazdu(cena obejmuje) zapłacisz 3900  zł + 700 USD. Przeliczając ilość dolarów  po kursie 3,80 zł jest to łączna kwota w wysokości  ok. 6  560 zł.
 • Średnia cena biletu lotniczego  na trasie Warszawa -  Katmandu – Warszawa  to  3 300 zł.
 • Minimalne kieszonkowe, które przeznaczysz na atrakcje ujęte w planie, wyżywienie nieujęte w planie, napoje  i zwyczajowe napiwki to 300 USD ( kurs 3, 80 zł) = 1 140 zł.

Uwzględniając powyższe wyliczenia podpowiadamy, że realna całkowita suma jaką potrzebujesz na tę podróż to około 11 000 zł. Jest to kwota orientacyjna, dokładna kwota będzie zależała od kursu dolara (kurs dolara przyjmowany do obliczeń to uśredniony kurs z kilku wcześniejszych miesięcy w dniu publikowania oferty. Kurs nie jest aktualizowany. W celu obliczenia dokładnej sumy wydatków, należy sprawdzić obecnie obowiązujący kurs), ceny biletu na lot międzykontynentalny (2700 - 3800 zł) oraz wydatków własnych. Kwota ta jednak nie będzie znacząco odbiegała (ani w jedna ani w druga stronę) od powyższych obliczeń.

Działamy transparentnie. Zdajemy sobie sprawę, że podsumowanie realnych kosztów wraz z wydatkami na miejscu, marketingowo nie wygląda korzystnie. Jednak uczestnicy naszych wyjazdów to osoby świadome, które po przyjeździe w dane miejsce, nie wydają drugie tyle co za wyjazd. Kwoty przez nas przedstawione, pozwalają zrealizować plan w 100% korzystając ze wszystkich atrakcji z planu, nie oszczędzając na jedzeniu i piciu.

 

UWAGA

Nie musisz mieć pary, statystycznie większość osób jeżdżących z nami na wyjazdy to samotni podróżnicy.


W trosce o odpowiedni klimat podczas wyjazdu, nie zabieramy rodziców z dziećmi oraz osób poniżej 21 roku życia.

 

+48 32 307 17 15 

+48 500 535 333

Zależy nam tak samo na odpowiednich uczestnikach, jak uczestnikom na satysfakcji z wyjazdu dlatego, jeśli masz jakieś wątpliwości, nie wiesz czy ten wyjazd jest dla Ciebie, dzwoń śmiało.  

TREKKING! JAK TO BĘDZIE WYGLĄDAŁO?

Aklimatyzacja

W Amazing Asia jesteśmy świadomi choroby wysokościowej, która pojawią się powyżej 2000 m n.p.m.,  dlatego starannie zaplanowaliśmy nasz trekking. Zbyt szybkie wspinanie się na większe wysokości, może w skrajnych przypadkach, doprowadzić do śmierci. Rozumiemy, że dla bezpiecznego trekkingu, wymagane jest zapewnienie wystarczającej ilości czasu na aklimatyzację. Aby zminimalizować ryzyko choroby wysokościowej, konieczne jest rozsądne planowanie trasy. Trasa przez nas zaplanowana ma maksymalnie zminimalizować możliwość wystąpienia choroby wysokościowej, jednak należy pamiętać, że nie daje ona gwarancji, że taka choroba nie wystąpi.

Pogoda

Najlepszym okresem na trekking są miesiące październik i listopad. Pogoda jest w tych miesiącach stabilna, z bardzo dużą ilością błękitnego nieba. Średnia dzienna temperatura w tym okresie wynosi w ciąg dnia 15 stopni, a nocą średnio spada do 5 stopni (może też spaść poniżej 0).

Grupa

W czasie tego trekkingu, oprócz pilota, będzie nam towarzyszyło dwóch lokalnych przewodników. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w przypadku, gdyby ktoś z grupy się rozchorował i nie mógł kontynuować trekkingu, jeden z przewodników, zaopiekuje się taką osobą, a grupa będzie mogła kontynuować trekking  z drugim przewodnikiem.

Kondycja i doświadczenie

Nasz trekking przeznaczony jest dla pasjonatów górskich wędrówek. Średnio, będziemy chodzić  od 5 do 7h, każdego dnia. Chodzenie na wyższych wysokościach jest bardziej wymagające fizycznie niż chodzenie na niższych wysokościach, jeśli jednak jesteś zdrowy, masz przeciętną sprawność fizyczną oraz pozytywne nastawienie i silną determinację, trekking z pewnością ukończysz  sukcesem. Do tego trekkingu nie jest wymagane doświadczenie ani umiejętności techniczne. Uczestnicy, ze schorzeniami, takimi jak choroby serca, płuc i krwi, powinni się skonsultować z lekarzem przed wyjazdem.

WAŻNE INFORMACJE

 • Plan podróży nie jest ofertą sprzedaży w rozumienia prawa handlowego oraz w przypadku działania siły wyższej bądź obustronnym ustaleniom może ulec modyfikacjom. W przypadku niemożliwości zrealizowania, któregoś z punktów programu z uwagi na działanie siły wyższej lub nieuniknionym i nadzwyczajnym okolicznościom zaoferujemy świadczenia zastępcze o porównywalnej jakości.
 • Obywatele Polski potrzebuje wizę przy wjeździe do Nepalu. Wiza jest wydawana na lotnisku. 
 • W Nepalu szczepienie nie są obowiązkowe lecz zalecane: żółtaczka A i B, błonica tężec, polio, dur brzuszny.  Wszelkie sprawy dotyczące zdrowia i szczepień należy skonsultować z lekarzem, podawane przez nas wskazówki mają jedynie charakter informacyjny.
 • Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy licząc od daty powrotu.
 • Istnieje możliwość  dokupienia ubezpieczenia od chorób przewlekłych (DOPŁATA 350 pln) oraz możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z uczestnictwa w imprezie turystycznej - koszt wynosi 3% wartości wyjazdu(około 250zł). Chęć takiego ubezpieczenia należy zgłaszać najpóźniej do 7 dni po podpisaniu umowy (w wypadku jeśli umowa jest podpisana wcześniej niż na 30 dni przed wyjazdem) lub w dniu podpisania umowy (jeśli do wyjazdu pozostało mniej niż 30 dni).
 • Wszelkie dodatkowe informacje na temat tego co zabrać i jak się przygotować, zostaną wysłane razem z biletem lotniczym do Azji.

Wszystkie noclegi w Katmandu i Pokharze są w klimatycznych resortach o dobrym albo bardzo dobrym standardzie jak na azjatyckie warunki i okolicę w której nocujemy.

Podczas trekkingu nocujemy w schroniskach górskich tzw. lodżach - pokoje są 2-5 osobowe, bez łazienek i ogrzewania. Toalety są wspólne. Ciepła woda pochodzi z kolektorów słonecznych w związku z czym jest dostępna tylko podczas bezchmurnych dni i w ograniczonej ilości ( nie ma gwarancji, że wystarczy jej dla wszystkich. Może też zostać pobrana dodatkowa opłata za ciepłą wodę).

W Katmandu i w Pokharze, pokoje są dwuosobowe.

Może się zdarzyć, sytuacja, że zameldujemy się w innym resorcie niż na zdjęciach, jednak zawsze będzie to podobny standard. Osoby podróżujące w pojedynkę, które statystycznie stanowią zdecydowaną większość naszych grup, kwaterujemy według płci. Nie ma możliwości dopłaty do pokoju jednoosobowego.


Szczegółową agendę wraz z resortami, adresami, telefonami itp. wysyłamy na 10 dni przed wylotem.

Przed wypełnieniem formularza, zapoznaj się z tym co lubimy i jak podróżujemy, w zakładce O PROJEKCIE

Teraz wiesz już o nas wystarczająco dużo, czytałeś i widziałeś jak podróżujemy, co robimy i co lubimy. Dbamy o to aby na nasze wyjazdy jeździły osoby, które czują podobny klimat, a bądźmy szczerzy, nie każdy go czuje. Dlatego przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy, daj nam trochę poznać siebie i napisz kilka słów o sobie wraz z informacja dlaczego chcesz się wybrać akurat na tę wyprawę?

27.12.2019 - 11.01.2020
30.04.2020 - 15.05.2020
03.09.2020 - 18.09.2020
01.10.2020 - 16.10.2020
10.10.2020r. - 26.10.2020
31.10.2020 -16.11.2020
wrzesień: 05.09.2020 - 19.09.2020
30.11.2019-16.12.2019
grudzień 2019 30.11.2019-16.12.2019
styczeń 06.01.2020-22.01.2020
styczeń 09.01.2020-25.01.2020
styczeń 13.01.2020-29.01.2020
styczeń 16.01.2020-01.02.2020
styczeń/luty 20.01.2020–05.02.2020
styczeń/luty 30.01.2020-15.02.2020
luty 03.02.2020–19.02.2020
luty 06.02.2020–22.02.2020
luty 10.02.2020–26.02.2020
luty 13.02.2020–29.02.2020
luty/marzec 17.02.2020–04.03.2020
luty/marzec 20.02.2020–07.03.2020
luty/marzec 24.02.2020–11.03.2020
luty/marzec 27.02.2020–14.03.2020
marzec 02.03.2020–18.03.2020
marzec 05.03.2020-21.03.2020
marzec 09.03.2020–25.03.2020
marzec 12.03.2020–28.03.2020
marzec 16.03.2020–01.04.2020
marzec/kwiecień 19.03.2020–04.04.2020
marzec/kwiecień 23.03.2020–08.04.2020
marzec/kwiecień 26.03.2020–11.04.2020
kwiecień 30.03.2020–15.04.2020
kwiecień 02.04.2020–18.04.2020
kwiecień 09.04.2020–25.04.2020
majówka 27.04.2020–13.05.2020
kwiecień: 02.04.2020 – 17.04.2020
kwiecień: 16.04.2020 – 01.05.2020
majówka 30.04.2020 - 15.05.2020
maj/czerwiec: 28.05.2020 - 12.06.2020
lipiec: 02.07.2020 - 17.07.2020
lipiec: 16.07.2020 - 31.07.2020
sierpień: 30.07.2020 - 14.08.2020
sierpień 13.08.2020 - 28.08.2020
wrzesień: 03.09.2020 - 18.09.2020
wrzesień: 17.09.2020 - 02.10.2020
październik 01.10.2020 - 16.10.2020
październik: 11.10.2020 - 26.10.2020
październik: 10.10.2020-25.10.2020
listopad: 31.10.2020 - 15.11.2020
grudzień 28.11.2020 - 13.12.2020
Wrzesień: 11.09.2020 - 26.09.2020

Akceptuję politykę prywatności, zapoznałem/am się z klauzulą RODO oraz ze stroną "O projekcie".

W skrócie:

Gdzie jedziemy

Nepal

Termin

10 październik 2020

Termin

31 październik 2020

Na ile dni

17

Ilość osób

13

Terminy wypraw:

styczeń 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 • Przygoda życia. Jeśli chcecie wiedzieć jak było, nie wahajcie się! Ja mogę wam opowiadać, pokazywać zdjęcia, nagrane video, ale to wszystko nie oddaje charakteru tych miejsc, ludzi, całej wyprawy...
  Alina
  facebook
 • Niesamowita przygoda!!! Polecam absolutnie kazdemu. Przepiekne widoki, niezapomniane wrazenia. Nigdy dotat zadna zorganizowana wycieczka nie dostarczyla mi tak wielu pozytywnych doznan.
  Monika
  facebook
 • Przepiękne miejsce❤❤❤ Wciąż żyę wspomnieniami, podejrzewam, że to jeszcze potrwa aż do następnego wyjazdu ❤❤❤ Na moim profilowym foto z Tarasów właśnie 😁😁😁❤
  sylwiafabia
  instagram
 • ❤️ Wyjątkowa podróż. Czekam na kolejny plan po Filipinach :) Wrócę tam :)
  ivkto
  instagram
 • Rewelacyjna przygoda, super widoki, niesamowite przeżycia, doskonała organizacja i cudowne wspomnienia, które zostaną z nami do końca życia!! Serdecznie polecam
  MIchał
  google
 • Witam wszystkich, którzy lubią podróże, adrenalinę i super zabawę. Jestem uczestnikiem ostatniej wyprawy na Filipiny, miała być to wyprawa życia, więc szukałam czegoś, co w 100% spełni moje oczekiwania.
  Anita
  Google