logo amazing asia

"Amazing Asia"

ul. Inwalidów Wojennych 9

44-100 Gliwice

+48 32 307 17 15      +48 500 535 333

Gwarancja Ubezpieczeniowa:

Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki

NIP: 969 150 37 53

Napisz, zadzwoń

Masz pytania, wątpliwości? Porozmawiaj z kimś kto tam był:

+48 791 323 800 - Krystian Klottka

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

logo amazing asia

Indonezja - wyjazdy w 2020

Jest to wyprawa o charakterze przygodowo-poznawczym z akcentem luksusu. Często się przemieszczamy i mało sypiamy, dzięki temu bardzo dużo odkrywamy.
16 DNI
Koszt: 4 000 zł +900 USD + bilet na lot międzykontynentalny (2 300 zł -3 500 zł).

Czego doświadczysz podczas realizacji tego planu

 • Odkryjesz malownicze wysepki podczas 3-dniowej wyprawy prywatną łodzią po Parku Narodowym Komodo, w trakcie której dwie noce spędzisz na otwartym morzu - w kajucie w otoczeniu rajskich wysp
 • Miejscowi mieszkańcy – Tenggerowie zabiorą Cię na motocyklową przeprawę po morzu wulkanicznego piasku  i lokalnych wioskach znajdujących się na zboczach pól uprawnych
 • Pokonasz lasy deszczowe aby stanąć twarzą w twarz z majestatycznymi wodospadami Jawy: Coban Sewu, Pelangi i Madakaripura
 • Podczas całodniowej jazdy skuterem (dla chętnych) odkryjesz urokliwą okolicę Ubud –Bali
 • Usłyszysz odgłos wnętrza ziemi podczas niecodziennego spaceru po karterze aktywnego wulkanu Bromo w towarzystwie zachodzącego słońca
 • Wybierzesz się na poszukiwanie Waranów - smoków z Komodo – największych żyjących jaszczurek na świecie
 • Zasmakujesz adrenaliny i zdobędziesz satysfakcję podczas skoków do wody z wysokości od 2 do 16 metrów – Bali 
 • Wyposażony w latarkę czołową wybierzesz się na nocy trekking na wysokość 2 500m n.p.m., którego uwieńczeniem będzie nakarmienie zmysłów niezwykłym widokiem budzącej się do życia doliny i wulkanów: Bromo, Kursi, Batok oraz  Semeru
 • Zobaczysz „światełko z nieba” podczas eksploracji wnętrza jaskini Jomblang, do której z 60-metrowego zbocza na linie spuszczą cię mieszkańcy okolicznej wioski
 • Poczujesz balijskiego ducha podczas odwiedzin świątyń Tamblingan, Ulun Danu oraz Tirta Empul  na Bali
 • Zdobędziesz wulkan Ijen na szczycie, którego będziesz podziwiać kwaśne jezioro, o turkusowej barwie (największe tego typu jezioro na świecie!) oraz poobserwujesz pracę górników wydobywających siarkę z wnętrza wulkanu
 • największej buddyjskiej świątyni na świecie – Borobudur obejrzysz spektakularny widok wschodzącego słońca oświetlającego spowite w mgle góry i wulkany.
 • Poczujesz potęgę Oceanu Indyjskiego podczas przejścia drewnianym mostkiem na plaży Timang
 • Pohuśtasz się na olbrzymiej huśtawce zawieszonej wysoko na plamach w otoczeniu zielonych tarasów ryżowych Tegalalang.
 • Skorzystasz z lokalnego off-roadu na Jawie
 • Wykąpiesz się w wodospadzie, a nawet zjedziesz z jednego!
 • Skosztujesz Nasi goreng, bakso i salaka
 • Grupy liczące od 9 do 16 osób.

Zobacz co Cię czeka!

Film z jednego z naszych wyjazdów nakręcony w maju 2019 roku. Realizujemy dokładnie taki sam plan.

Tak było podczas jednego z wyjazdów w 2018:

Tak było podczas jednego z wyjazdów w 2017

A tak to wszystko się zaczęło ;)

Wszystkie nasze filmy znajdziesz na YOUTUBE

Zero ściemy, wszystkie zdjęcia i filmy są naszego autorstwa, to co zobaczyłeś na naszej www, przeżyjesz podczas wyjazdu!

Indonezję w okresie od kwietnia do października odwiedzamy z grupami od kilku do kilkunastu razy. Dzięki temu nasz plan jest bardzo dobrze dopracowany. Nie tracimy na miejscu zbędnego czasu na kwestie organizacyjnetylko wyciskamy maksymalnie dużo w 16 dni.

„Jedność w różnorodności” – motto Indonezji, doskonale podkreśla ogromną różnorodność kulturową i geograficzną kraju. Indonezja jest największym wyspiarskim krajem świata, składającym się z ponad 17 tys. wysp oraz 250 grup etnicznych.


Indonezja jest największym wyspiarskim krajem świata, składającym się z ponad 17 tys. wysp oraz 250 grup etnicznych.

Ciężko w czasie jednego standardowego urlopu doświadczyć tej różnorodności, ale dzięki intensywnemu planowi, lotom wewnętrznym, prywatnym busom i łodziom oraz starannie wyselekcjonowanym miejscom, doświadczamy niesamowicie dużo w przeciągu 16 dni. Zgłębiamy  kratery wulkanów, przez lasy deszczowe, jaskinie, wodospady, świątynie, tarasy ryżowe, plaże i bezludne wysepki, aż po różnorodną kulturę  (Jawa jest wyspą muzułmańską, Bali – hinduistyczną, Flores i Komodo – chrześcijanie i muzułmanie) i pyszną lokalną kuchnię.

Naszą wyprawę można podzielić na 3 etapy:

ETAP I – JAWA

Najbardziej intensywna część naszej wyprawy. To tutaj wstajemy kilkukrotnie jeszcze przed wschodem słońca oraz eksplorujemy wyspę przez 6 dni prywatnym busem, po to aby dotrzeć do miejsc, poza utartym szlakiemWyciskamy z Jawy to co najlepsze, czyli wszystkie cuda natury. Odwiedzamy majestatyczne wodospady, wulkany, chodzimy po lasach deszczowych, podziwiamy potęgę Oceanu Indyjskiego oraz „światełko z nieba”. Poza naturą, przejedziemy się z „lokalną mafią” motorkami po dolinie wulkanu Bromo, zjemy jak lokalni mieszkańcy oraz zobaczymy inne oblicze islamu, niż te z telewizji…

ETAP II- BALI

Zwalniamy nieco tępo, będziemy mieli czas na relaks w basenie, ale to tutaj czeka nas największa adrenalina. Będzie możliwość zjechania z wodospadu, który jest naturalną ślizgawką oraz skoczenia z 5,10 i 16 metrów do wody! Ponadto, będziemy eksplorować okolice Ubud, skuterkami (dla chętnych)! Jesteśmy w Azji, w której głównym środkiem transportu są motocykle i skuterki, dlatego jak większość lokalnych mieszkańców,będziemy przemieszczać się przez jeden pełny dzień, skuterkami po Bali. Trasa przez nas przygotowana wiedzie przez mało ruchliwe drogi i wioski, w otoczeniu bujnej roślinności. Na tarasach Tegalalang pohuśtamy się na palmowych huśtawkach z widokiem na pola ryżowe, a pobyt na Bali, zakończymy w Kucie.

ETAP III  - KOMODO ORAZ FLORES

100% relaksu i 200% przygody. Przez 3 dni będziemy pływać po Parku Narodowym Komodo i okolicachmiędzy bezludnymi wysepkami i pustymi plażami. Będzie to podróż z  raju do raju. Naszym domem będzie łódź, na której spędzimy 2 noce, a „placem zabaw” bezludne wyspy, długie piaszczyste plaże i krystaliczna woda! Ze szczytów wysp będziemy podziwiać wschody i zachody słońca, snorkelować  z mantami, żółwiami, kolorowymi rybkami, tropić największe jaszczurki na ziemi (Warany z Komodo), skakać do wody i odpoczywać. Tylko nasza zgrana ekipa i załoga, pływająca gdzieś na drugim końcu świata, wspólnie eksplorująca inny świat, jeszcze niezdeptany przez masową turystykę, jeszcze…

KIEDY JECHAĆ DO INDONEZJI (JAWA, BALI, KOMODO, FLORES):

Mapa wyprawy

OPINIE UCZESTNIKÓW NASZYCH WYJAZDÓW

KOSZT REALIZACJI TEGO PLANU

Kierujemy się zasadą: „byliśmy, widzieliśmy, zrobiliśmy”.

Każdy członek naszego zespołu, jest w praktyce zapoznany z planem, który realizujemy. Dokładna informacja, który z naszych pilotów poprowadzi wyjazd, będzie podana przed zakupem biletów lotniczych.

Terminy wyjazdów

 • Termin 1 kwiecień: 02.04.2020 – 17.04.2020
 • Termin 2 kwiecień: 16.04.2020 – 01.05.2020
 • Termin 3 majówka 30.04.2020 - 15.05.2020 - 4 MIEJSCA WOLNE
 • Termin 4 maj/czerwiec: 28.05.2020 - 12.06.2020
 • Termin 5 lipiec: 02.07.2020 - 17.07.2020
 • Termin 6 lipiec: 16.07.2020 - 31.07.2020
 • Termin 7 sierpień: 30.07.2020 - 14.08.2020
 • Termin 8 sierpień 13.08.2020 - 28.08.2020
 • Termin 9 wrzesień: 03.09.2020 - 18.09.2020
 • Termin 10 wrzesień: 17.09.2020 - 02.10.2020
 • Termin 11 październik: 01.10.2020 - 16.10.2020
 • Termin 12 październik: 11.10.2020 - 26.10.2020

DZIEŃ 1 - WARSZAWA

Wylot z Warszawy do Jakarty z jedną przesiadką po drodze. 

DZIEŃ 2 - YOGYAKARTA (JAWA) 2 NOCE

W Jakarcie, przesiądziemy się na nasz pierwszy lot wewnątrz Indonezji, aby po około godzinie lotu, zameldować się w resorcie w godzinach późno popołudniowych/wieczornych.

DZIEŃ 3 

Nie marnujemy czasu. Od samego rana ruszamy w poszukiwaniu przygód! W tym celu udamy się jaskini Jomblang (550 000 IDR) zobaczyć „światełko z nieba”. Do ogromnej dziury w ziemi, zostaniemy spuszczeni na linach z wysokości 60m!

Po wyjściu z jaskini, udamy się na plażę Timang aby doświadczyć potęgi Oceanu Indyjskiego. Do plaży prowadzi szutrowa droga, która pokonamy jeepami.  Ogromne fale, z wielkim impetem uderzają o skalisty brzeg, a śmiałkowi w tym samym czasie mogą przejechać się gondolą (200 000 IDR)bądź przejść drewnianym mostem (100 000 IDR), na odcięty od lądu klif.

Po dniu pełnym atrakcji, zjemy kolację. Wspólnie zadecydujemy czy będzie to na ulicy, razem z lokalnymi mieszkańcami, czy udamy się do restauracji.

DZIEŃ 4 - PROBOLINGGO (JAWA) 1 NOC

Z resortu wymeldujemy się około 3:00, a dzień zaczyniemy od  wschodu słońca nad kompleksem buddyjskiej świątyni Borobudur (475 000 IDR), uchodzącej za jeden z cudów świata. Po śniadaniu ruszamy w całodniową przeprawę busem (ok. 450km) do miejscowości Probolinggo.

Zameldowanie w resorcie w godzinach wieczornych. 

DZIEŃ 5 - SUKAPURA (JAWA) 1 NOC

Po śniadaniu,czeka nas około godzinna jazda busem którym, dotrzemy w okolice wodospadu Madakaripura. Dojście do samego wodospadu, wiedzie przez las deszczowy i trwa około 30 min, a sam wodospad znajduje się w wąskim wąwozie i skład się z kilu kaskad.

Następnie transfer, zameldowanie w resorcie i transport do Cemoro Lawang, skąd jeepami udamy się pod krater aktywnego wulkanu Bromo (325 000 IDR). Przejdziemy się po kraterze wulkanu, z którego cały czas wydobywa się biały dym oraz posłuchamy odgłosu wnętrza ziemi, a  to wszystko w promieniach zachodzącego słońca.

DZIEŃ 6 - TUMPANG MALANG (JAWA) - 1 NOC

Pobudka w środku nocy (około 2:00) aby następnie wspinać się przez 1,5h w towarzystwie milionów gwiazd na wysokość około 2500m n.p.m i podziwiać wulkan Bromo w promieniach wschodzącego słońca. Po wschodzie, zejście do wioski Cemoro Lawang, skąd udamy się motocyklami z Teneggerami -lokalnymi mieszkańcami do wioski położonej prawie 1800 metrów niżej od Cemoro Lawang. Przejedziemy po morzu wulkanicznego piasku, miniemy kilka małych wiosek i zatrzymamy się niedaleko wodospadu Pelangi. Dojście do wodospadu zajmuje około 25min i wiedzie szlakiem przez piękny las deszczowy, a sam wodospad to jedna kaskada, która z ogromnym impetem uderza o ziemie. Poczujemy respekt przed siłą natury. Do resortu, zawiozą nas przyjaciele z wioski Cemoro Lawang.

W promieniu najbliższych kilku kilometrów od naszego resortu, ciężko będzie spotkać innych turystów oprócz nas. Będziemy sporą atrakcją dla miejscowych mieszkańców. Dla chętnych będzie to też dobra okazja aby przejść się ulicą i zobaczyć codzienne życie mieszkańców Jawy.

DZIEŃ 7 - BANYUWANGI (JAWA) 1 NOC

Coban Sewu - Ijen 

Dzisiaj dostaniemy się do prawdziwego, ukrytego klejnotu Jawy, wodospadu Coban Sewu– jednego z najlepszych wodospadów jakie widzieliśmy w Azji. Wodospad zarówno z góry jak i z dołu wygląda imponująco.  Aby zejść na dół, musimy pokonać kilkanaście pionowych drabin, o długości 10-20m, przymocowanych do zbocza wzgórza, porośniętego bujną roślinnością i asekurować się linami rzuconymi wzdłuż drabin. Dla osób z lękiem wysokości będzie to spore wyzwanie. Zejście trwa około 20 min i wymaga pełnego skupienia.

W przypadku mocnego nurtu rzeki, zejście na dół jest zabronione.

Po eksploracji wodospadu udamy się w dalszą drogę, w kierunku wulkanu Ijen. Zakwaterowanie późną porą w miejscowości Banyuwangi.

DZIEŃ 8 - IJEN – LOVINA ( BALI )  2 NOCE 

Wyruszamy o 3 nad ranem w kierunku krateru Ijen (125 000IDR). Z resortu pod samo wejście na teren parku, zabiorą nas jeepy, a następnie będziemy wspinali się przez około 1,5h aby zobaczyć niesamowicie niewdzięczną pracę górników wydobywających siarkę oraz zobaczymy jezioro o błękitnej barwie, które znajduje się w kraterze wulkanu.

Powrót na śniadanie, wymeldowanie z resortu i transfer promem na Bali.

W okolicach późno popołudniowych zakwaterujemy się w naszym klimatycznym resorcie na Bali.

DZIEŃ 9 - LOVINA (BALI) 

Pierwsza połowa dziewiątego dnia  będzie przeznaczona na zregenerowanie sił po intensywnych dniach na Jawie, a druga dostarczy nam sporej dawki adrenaliny, ponieważ wybierzemy się na wodospad Aling Aling (125 000IDR), który jest naturalną ślizgawką(!), a oprócz tego, będzie możliwość przełamania swoich barier, skacząc z wodospadów(od 2m do 16m) do wody.

DZIEŃ 10 - UBUD (BALI) 1 NOC

Dziesiątego  dnia poznamy trochę bliżej kulturę balijską.

Odwiedzimy mało popularną świątynię Tamblingan oraz świątynię na wodzie Ulun Danu. Po wizytach w świątyniach, wybierzemy się do małpiego gaju aby późnym popołudniem zameldować się w resorcie położonym w środku pól ryżowych.

DZIEŃ 11 - KUTA (BALI) - 1 NOC

Dzień pełen wrażeń i emocji. Będziemy odkrywali okolice Ubud na skuterach (dla chętnych)!

Jeśli nie jesteś mistrzem kierownicy i nigdy nie jeździłeś skuterkiem, to tak jak większość uczestników naszych wyjazdów! Nie przejmuj się udzielimy Ci wskazówek.

Jeśli jednak mimo wszystko obawiasz się prowadzenia skuterka w Azji, są spore szanse, że wśród naszych uczestników, ktoś zabierze Cię jako swojego pasażera. Alternatywnie, zorganizujemy transfer samochodowy, dla osób, które nie będą czuły się na siłach prowadzić skuter.

Skuterami pojedziemy specjalnie przygotowaną malowniczą trasą.  Dotrzemy do świątyni Tirta Empul aby odbyć rytualną oczyszczającą kąpiel. Następnie napijemy się kawy z Luwaka i ruszymy w dalszą drogę po malowniczych okolicach Ubud, z przystankiem na tarasach ryżowych Tegalalang - gdzie pohuśtamy na palmowych huśtawkach.

Trasa przez nas przygotowana, prowadzi przez malownicze drogi wśród pól ryżowych, świątyń i małych wiosek. Skuterkami nie wjeżdżamy do centrum Ubud, zatem natężenie ruchu jest niewielkie, a otaczające krajobrazy to esencja Bali.

Wieczorem zostaniemy przetransportowaniu do resortu w Kucie.

DNI 12/13 - KOMODO - 2 NOCE 

Poranny lot z Bali do Labuan Bajo na Flores. Z lotniska transport prosto na łódź.

Tutaj rozpocznie się nasza wyspiarska przygoda z pięknymi, dziewiczymi wyspami i plażami Indonezji!

Wyobraź sobie pływanie z gigantycznymi mantami i żółwiami,  snorkelowanie na jednych z najlepszych raf na świecie, wspinanie się na zapierające dech w piersi zachody słońca, eksplorowanie wysp w poszukiwaniu największych żyjących jaszczurek na ziemi (325 000IDR), wypatrywanie delfinów na horyzoncie, czy po prostu  odpoczywanie na różowych piaszczystych plażach i relaks w krystalicznie czystej wodzie.

To wszystko czeka nas w czasie naszej 3 dniowej przygody. Będziemy pływali prywatną łodzią, od wyspy do wyspy zatrzymując się gdzie chcemy i na jak długo chcemy ( w granicach pozwalających realizować plan). W czasie postoju, robimy to, na cokolwiek mamy ochotę. Jedni wspinają się na wzgórza aby zobaczyć piękno okolicy, inny snorkelują w krystalicznych wodach, a jeszcze inni odpoczywają na pustych plażach. 

Śpimy na łodzi! Nasza łódź jest w pełni przystosowana do takich wypraw, znajduje się na niej kajuty 2-4 osobowe, toaleta z prysznicem, kuchnia i miejsce do relaksu.
W czasie całej tej wyprawy, kucharz, przygotowuje dla nas posiłki. Grillowane ryby, smażone krewetki, świeże warzywa i owoce… Niebo w gębie! Wieczory na łodzi umilają nam Bintangi i drinki.

Jeżeli w aurze otaczającej Cię przyrody masz ochotę zbliżyć się do niej jeszcze bardziej, możesz zabrać swój materac, rozłożyć na dachu łodzi, i zasypiać z milionem gwiazd nad sobą. W promieniu dziesiątek kilometrów, poza Labuan Bajo, nie ma żadnej większej miejscowości, co stwarza wspaniałe warunki do obserwacji nocnego nieba. Jeśli masz ochotę, możesz nawet zejść na ląd, wspiąć się na szczyt wyspy, i do wczesnych godzin rannych, podziwiać otaczającą nas naturę.

Rano, jeszcze przed śniadaniem, w promieniach wschodzącego słońca możesz wskoczyć do morza i zaliczyć orzeźwiająca kąpiel.

DZIEŃ 14 - FLORES - 1 NOC 

Ostatni dzień naszej wyspiarskiej przygody. Dobijemy do portu w okolicach 15:00,  skąd przetransferujemy się do resortu.

Wieczorem, możliwość wyjścia na nocny targ w Labuan Bajo.

DZIEŃ 15 - JAKARTA

Opuszczamy Flores i kierujemy się do Jakarty. W zależności od godzin wylotu z Jakarty do Warszawy, możliwy dodatkowy nocleg w Jakarcie (bez dopłat). Dokładna informacja będzie podana po kupnie biletów do Jakarty.

DZIEŃ 16 - WARSZAWA

Przylot do Warszawy.

Panel informacyjny:

PODSUMOWANIE KOSZTU WYJAZDU:
 
 • Za organizację wyjazdu oraz wszystkie rzeczy, które wchodzą w cenę wyjazdu ( cena obejmuje ) zapłacisz 4000  zł + 900 USD. Przeliczając ilość dolarów  po kursie 3,80 zł jest to łączna kwota w wysokości  ok. 7  420 zł.
 • Średnia cena biletu lotniczego  na trasie Warszawa -  Jakarta – Warszawa  to  2 500 zł ( w miesiącach lipiec i sierpień - średnia cena oscyluje w granicach 3000 zł)
 • Minimalne kieszonkowe, które przeznaczysz na atrakcje ujęte w planie, wyżywienie nieujęte w planie, napoje  i zwyczajowe napiwki to 400 USD ( kurs 3, 80 zł) = 1 550 zł.

Uwzględniając powyższe wyliczenia podpowiadamy, że realna całkowita suma jaką potrzebujesz na tę podróż to około 11 440 zł. Jest to kwota orientacyjna, dokładna kwota będzie zależała od kursu dolara (kurs dolara przyjmowany do obliczeń to uśredniony kurs z kilku wcześniejszych miesięcy w dniu publikowania oferty. Kurs nie jest aktualizowany. W celu obliczenia dokładnej sumy wydatków, należy sprawdzić obecnie obowiązujący kurs), ceny biletu na lot międzykontynentalny (2300 - 3500 zł) oraz wydatków własnych. Kwota ta jednak nie będzie znacząco odbiegała (ani w jedna ani w druga stronę) od powyższych obliczeń.

UWAGA

Działamy transparentnie. Zdajemy sobie sprawę, że podsumowanie realnych kosztów wraz z wydatkami na miejscu, marketingowo nie wygląda korzystnie. Jednak uczestnicy naszych wyjazdów to osoby świadome, które po przyjeździe w dane miejsce, nie wydają drugie tyle co za wyjazd. Kwoty przez nas przedstawione, pozwalają zrealizować plan w 100% korzystając ze wszystkich atrakcji z planu, nie oszczędzając na jedzeniu i piciu.

UWAGA!

Nie musisz mieć pary, większość osób jeżdżących z nami na wyjazdy to samotni podróżnicy.

W trosce o odpowiedni klimat podczas wyjazdu, nie zabieramy rodziców z dziećmi oraz osób poniżej 21 roku życia.

Tworząc nasze plany kierujemy się zasadą, że chcemy zobaczyć i doświadczyć jak najwięcej w przeciągu 15 dni, wiąże się to z korzystaniem z prywatnych vanów i łodzi (niezbędne aby dotrzeć do wszystkich miejsc w planie w tak krótkim czasie) oraz częstym lataniem między dłuższymi odcinkami (w tej wyprawie 3 loty wewnątrz Indonezji), dzięki temu w naszych wyjazdach mamy pełne spektrum doznań, a z każdego kraju "wyciskamy" jak najwięcej.

TA WYPRAWA NIE JEST DLA KAŻDEGO…

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego trzeba zrozumieć, że nie jest to standardowa wycieczka i odwiedzenie tak ogromnej ilości różnorodnych miejsc w 16 dni, wymaga sporego zaangażowania od każdego uczestnika. Wczesne pobudki czy nawet wstawanie w środku nocy, trekking na wschód, trekking na zachód, trekking do wodospadu, trekking do wulkanu, trekking po polach ryżowych, dziesiątki godzin w busach, skoki z wodospadów, jazda skuterami, pływanie z mantami, spanie na łodzi, eksploracja jaskiń, integracja z lokalnymi mieszkańcami, czasami spontaniczne decyzje…

Ze względu na przygodowy charakter wyjazdu, nie możemy zagwarantować że wszystko pójdzie zgodnie z planem, a nawet czy uda się zrealizować plan w 100%...

My kochamy ten dreszczyk adrenaliny i sposób na odkrywanie Indonezji, ale rozumiemy, że nie każdy tak sobie wyobraża swój wymarzony urlop…czy Tobie się podoba?

 

+48 32 307 17 15

+48 500 535 333

Zależy nam tak samo na odpowiednich uczestnikach, jak uczestnikom na satysfakcji z wyjazdu dlatego jeśli masz jakieś wątpliwości, nie wiesz czy ten wyjazd jest dla Ciebie, dzwoń śmiało.  

WAŻNE INFORMACJE

 • Plan podróży nie jest ofertą sprzedaży w rozumieniu prawa handlowego oraz w przypadku działania siły wyższej bądź obustronnym ustaleniom może ulec modyfikacjom. W przypadku niemożliwości zrealizowania, któregoś z punktów programu z uwagi na działanie siły wyższej lub nieuniknionym i nadzwyczajnym okolicznościom zaoferujemy  świadczenia zastępcze o porównywalnej jakości.
 • Obywatele Polski nie potrzebują wizy przy wjeździe do Indonezji na pobyt do 30 dni.
 • W Indonezji nie ma obowiązkowych szczepień. Wszelkie sprawy dotyczące zdrowia i szczepień należy skonsultować z lekarzem, podawane przez nas wskazówki mają jedynie charakter informacyjny.
 • Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy licząc od daty powrotu.
 • Istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z uczestnictwa w imprezie turystycznej - koszt wynosi 3% wartości wyjazdu ( około 250 zł). Chęć takiego ubezpieczenia należy zgłaszać najpóźniej do 7 dni po podpisaniu umowy (w wypadku jeśli umowa jest podpisana wcześniej niż na 30 dni przed wyjazdem) lub w dniu podpisania umowy (jeśli do wyjazdu pozostało mniej niż 30 dni).
 • Informacje dla podróżujących do Indonezji ze strony MSZ
 • Wszelkie dodatkowe informacje na temat tego co zabrać i jak się przygotować, zostaną wysłane razem z biletem lotniczym do Azji.

Wszystkie noclegi są w klimatycznych resortach o dobrym albo bardzo dobrym standardzie jak na azjatyckie warunki i okolicę w której nocujemy. Od noclegu w Banyuwangi włącznie (dzień 7), każdy resort dysponuje własnym basenem.

Jednak, jesteśmy zdania, że resorty to tylko mały dodatek do tego co doświadczamy w czasie wyjazdu i służą nam jedynie do chwili komfortowego odpoczynku po dniach naładowanych przygodami. Osoby, dla których ważniejsze jest to gdzie śpią, a nie to czego doświadczają – nie odnajdą się na naszym wyjeździe. Jeździmy z osobami, które chcą przede wszystkim doświadczać i z takimi osobami chętnie spędzamy wieczory w naszych klimatycznych resortach.

Śpimy zazwyczaj w małych resortach/ hotelach, w części z nich jest ograniczona możliwości konfiguracji łóżek. Pokoje są dwuosobowe. Może się zdarzyć, że w pokoju będzie jedno duże, podwójne łóżko, jak i również sytuacja, że zameldujemy się w innym resorcie i łodzi niż na zdjęciach, jednak zawsze będzie to podobny standard. Osoby podróżujące w pojedynkę, które statystycznie stanowią większość naszych grup, kwaterujemy według płci. Nie ma możliwości dopłaty do pokoju jednoosobowego.


Szczegółową agendę wraz z resortami, adresami, telefonami itp. wysyłamy na 10 dni przed wylotem.

Przed wypełnieniem formularza, zapoznaj się z tym co lubimy i jak podróżujemy, w zakładce O PROJEKCIE

Teraz wiesz już o nas wystarczająco dużo, czytałeś i widziałeś jak podróżujemy, co robimy i co lubimy. Dbamy o to aby na nasze wyjazdy jeździły osoby, które czują podobny klimat, a bądźmy szczerzy, nie każdy go czuje. Dlatego przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy, daj nam trochę poznać siebie i napisz kilka słów o sobie wraz z informacja dlaczego chcesz się wybrać akurat na tę wyprawę?

27.12.2019 - 11.01.2020
30.04.2020 - 15.05.2020
03.09.2020 - 18.09.2020
01.10.2020 - 16.10.2020
10.10.2020r. - 26.10.2020
31.10.2020 -16.11.2020
wrzesień: 05.09.2020 - 19.09.2020
30.11.2019-16.12.2019
grudzień 2019 30.11.2019-16.12.2019
styczeń 06.01.2020-22.01.2020
styczeń 09.01.2020-25.01.2020
styczeń 13.01.2020-29.01.2020
styczeń 16.01.2020-01.02.2020
styczeń/luty 20.01.2020–05.02.2020
styczeń/luty 30.01.2020-15.02.2020
luty 03.02.2020–19.02.2020
luty 06.02.2020–22.02.2020
luty 10.02.2020–26.02.2020
luty 13.02.2020–29.02.2020
luty/marzec 17.02.2020–04.03.2020
luty/marzec 20.02.2020–07.03.2020
luty/marzec 24.02.2020–11.03.2020
luty/marzec 27.02.2020–14.03.2020
marzec 02.03.2020–18.03.2020
marzec 05.03.2020-21.03.2020
marzec 09.03.2020–25.03.2020
marzec 12.03.2020–28.03.2020
marzec 16.03.2020–01.04.2020
marzec/kwiecień 19.03.2020–04.04.2020
marzec/kwiecień 23.03.2020–08.04.2020
marzec/kwiecień 26.03.2020–11.04.2020
kwiecień 30.03.2020–15.04.2020
kwiecień 02.04.2020–18.04.2020
kwiecień 09.04.2020–25.04.2020
majówka 27.04.2020–13.05.2020
kwiecień: 02.04.2020 – 17.04.2020
kwiecień: 16.04.2020 – 01.05.2020
majówka 30.04.2020 - 15.05.2020
maj/czerwiec: 28.05.2020 - 12.06.2020
lipiec: 02.07.2020 - 17.07.2020
lipiec: 16.07.2020 - 31.07.2020
sierpień: 30.07.2020 - 14.08.2020
sierpień 13.08.2020 - 28.08.2020
wrzesień: 03.09.2020 - 18.09.2020
wrzesień: 17.09.2020 - 02.10.2020
październik 01.10.2020 - 16.10.2020
październik: 11.10.2020 - 26.10.2020
październik: 10.10.2020-25.10.2020
listopad: 31.10.2020 - 15.11.2020
grudzień 28.11.2020 - 13.12.2020
Wrzesień: 11.09.2020 - 26.09.2020

Akceptuję politykę prywatności, zapoznałem/am się z klauzulą RODO oraz ze stroną "O projekcie".

W skrócie:

Gdzie jedziemy

Indonezja

Termin

2 kwiecień 2020

Termin

16 kwiecień 2020

Termin

30 kwiecień 2020

Termin

28 maj 2020

Termin

2 lipiec 2020

Termin

16 lipiec 2020

Termin

30 lipiec 2020

Termin

13 sierpień 2020

Termin

3 wrzesień 2020

Termin

1 październik 2020

Termin

11 październik 2020

Termin

17 wrzesień 2020

Na ile dni

16

Ilość osób

16

Informacje w PDF

Terminy wypraw:

styczeń 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 • Przygoda życia. Jeśli chcecie wiedzieć jak było, nie wahajcie się! Ja mogę wam opowiadać, pokazywać zdjęcia, nagrane video, ale to wszystko nie oddaje charakteru tych miejsc, ludzi, całej wyprawy...
  Alina
  facebook
 • Niesamowita przygoda!!! Polecam absolutnie kazdemu. Przepiekne widoki, niezapomniane wrazenia. Nigdy dotat zadna zorganizowana wycieczka nie dostarczyla mi tak wielu pozytywnych doznan.
  Monika
  facebook
 • Przepiękne miejsce❤❤❤ Wciąż żyę wspomnieniami, podejrzewam, że to jeszcze potrwa aż do następnego wyjazdu ❤❤❤ Na moim profilowym foto z Tarasów właśnie 😁😁😁❤
  sylwiafabia
  instagram
 • ❤️ Wyjątkowa podróż. Czekam na kolejny plan po Filipinach :) Wrócę tam :)
  ivkto
  instagram
 • Rewelacyjna przygoda, super widoki, niesamowite przeżycia, doskonała organizacja i cudowne wspomnienia, które zostaną z nami do końca życia!! Serdecznie polecam
  MIchał
  google
 • Witam wszystkich, którzy lubią podróże, adrenalinę i super zabawę. Jestem uczestnikiem ostatniej wyprawy na Filipiny, miała być to wyprawa życia, więc szukałam czegoś, co w 100% spełni moje oczekiwania.
  Anita
  Google