logo amazing asia

"Amazing Asia"

Dworcowa 62/5

44-100 Gliwice

+48 32 307 17 15      +48 500 535 333

logo amazing asia

Indonezja - wyjazdy w 2023

Jest to wyprawa o charakterze przygodowo-poznawczym z akcentem luksusu. Często się przemieszczamy i mało sypiamy, dzięki temu bardzo dużo odkrywamy.

Aktualne Zasady wjazdu do Indonezji (19.05.2022)

Do Indonezji mogą przylecieć wyłącznie osoby zaszczepione na Covid. Osoby niezaszczepione nie mogą na chwilę obecną przylecieć do Indonezji.

WYMAGANIA (osoby zaszczepione):

WYMAGANIA (osoby niezaszczepione):

Indonezja - wyprawa 17 dni

Indonezję w okresie od kwietnia do października odwiedzamy z grupami od kilku do kilkunastu razy. Dzięki temu nasz plan jest bardzo dobrze dopracowany. Nie tracimy na miejscu zbędnego czasu na kwestie organizacyjne, tylko wyciskamy maksymalnie dużo w 17 dni.

„Jedność w różnorodności”

Indonezja jest największym wyspiarskim krajem na świecie, składającym się z ponad 17 tys. wysp oraz 250 grup etnicznych, a jej motto doskonale podkreśla ogromną różnorodność kulturową i geograficzną.

Ciężko w czasie jednego standardowego urlopu doświadczyć tej różnorodności, ale dzięki intensywnemu planowi, lotom wewnętrznym, prywatnym busom i łodziom oraz starannie wyselekcjonowanym miejscom, doświadczamy niesamowicie dużo w przeciągu 17 dni. Zgłębiamy  kratery wulkanów, przez lasy deszczowe, jaskinie, wodospady, świątynie, tarasy ryżowe, plaże i bezludne wysepki, aż po różnorodną kulturę  (Jawa jest wyspą muzułmańską, Bali – hinduistyczną, Flores i Komodo – chrześcijańsko-muzułmańską) i pyszną lokalną kuchnię.

Naszą wyprawę można podzielić na 3 etapy:

ETAP I – JAWA

Najbardziej intensywna część naszej wyprawy. To tutaj wstajemy kilkukrotnie jeszcze przed wschodem słońca oraz eksplorujemy wyspę przez 6 dni prywatnym busem po to, aby dotrzeć do miejsc poza utartym szlakiemWyciskamy z Jawy to, co najlepsze, czyli wszystkie cuda natury. Odwiedzamy majestatyczne wodospady, wulkany, chodzimy po lasach deszczowych, podziwiamy potęgę Oceanu Indyjskiego oraz „światełko z nieba”. Poza naturą, przejedziemy się z „lokalną mafią” motorkami po dolinie wulkanu Bromo, zjemy jak lokalni mieszkańcy oraz zobaczymy inne oblicze islamu, niż to z telewizji…

ETAP II- BALI

Zwalniamy nieco temp, będziemy mieli czas na relaks w basenie, ale to tutaj czeka nas największa adrenalina. Będzie możliwość zjechania z wodospadu, który jest naturalną ślizgawką oraz skoczenia z 5, 10 i 16 metrów do wody! Ponadto, skuterami będziemy eksplorować okolice Ubud (dla chętnych)! Jesteśmy w Azji, w której głównym środkiem transportu są motocykle i skuterki, dlatego jak większość lokalnych mieszkańców, będziemy przemieszczać się przez jeden pełny dzień, skuterkami po Bali. Trasa przez nas przygotowana wiedzie przez mało ruchliwe drogi i wioski, w otoczeniu bujnej roślinności. Na tarasach Tegalalang pohuśtamy się na palmowych huśtawkach z widokiem na pola ryżowe, a pobyt na Bali, zakończymy w Kucie.

ETAP III  - KOMODO ORAZ FLORES

100% relaksu i 200% przygody. Przez 3 dni będziemy pływać po Parku Narodowym Komodo i okolicachmiędzy bezludnymi wysepkami i pustymi plażami. Będzie to podróż z  raju do raju. Naszym domem będzie łódź, na której spędzimy 2 noce, a „placem zabaw” bezludne wyspy, długie piaszczyste plaże i krystaliczna woda! Ze szczytów wysp będziemy podziwiać wschody i zachody słońca, snorkelować  z mantami, żółwiami, kolorowymi rybkami, tropić największe jaszczurki na ziemi (Warany z Komodo), skakać do wody i odpoczywać. Tylko nasza zgrana ekipa i załoga, pływająca gdzieś na drugim końcu świata, wspólnie eksplorująca inny świat, jeszcze niezdeptany przez masową turystykę, jeszcze…

Film z jednego z naszych wyjazdów nakręcony w maju 2019 roku. Tak się bawili uczestnicy tego wyjazdu.

Tak było podczas jednego z wyjazdów w 2018:

Tak było podczas jednego z wyjazdów w 2017

A tak to wszystko się zaczęło ;)

Wszystkie nasze filmy znajdziesz na YOUTUBE

Zero ściemy! Wszystkie zdjęcia i filmy są naszego autorstwa. To co zobaczyłeś na naszej www, przeżyjesz podczas wyjazdu!

Kierujemy się zasadą: „byliśmy, widzieliśmy, zrobiliśmy”.

 Dokładna informacja, który z naszych pilotów poprowadzi wyjazd, będzie podana przed zakupem biletów lotniczych.

2023 - Termin 1 KWIECIEŃ: 28.04.2023 - 14.05.2023
Zajęte miejsca 0%
2023 - Termin 2 MAJ: 19.05.2023 - 04.06.2023
Zajęte miejsca 0%
2023 - Termin 3 CZERWIEC: 23.06.2023 - 09.07.2023
Zajęte miejsca 0%
2023 - Termin 4 LIPIEC: 14.07.2023 - 30.07.2023
Zajęte miejsca 0%
2023 - Termin 5 SIERPIEŃ: 11.08.2023 - 27.08.2023
Zajęte miejsca 0%
2023 - Termin 6 WRZESIEŃ: 01.09.2023 - 17.09.2023
Zajęte miejsca 0%
2023 - Termin 7 WRZESIEŃ: 15.01.2023 - 01.10.2023
Zajęte miejsca 0%
2023 - Termin 8 WRZESIEŃ: 29.09.2023 - 15.10.2023
Zajęte miejsca 0%
6 400 PLN
+
900 USD
CENA WYPRAWY
Organizacja + wszystkie rzeczy wchodzące w cenę
ŚREDNI KOSZT BILETU
od 3 500 PLN
Warszawa - Jakarta, Bali - Warszawa
400 USD
KIESZONKOWE

400 $ to minimalna kwota jaką należy zabrać jako kieszonkowe na jedzenie, napoje i atrakcje wymienione w planie. Jest to kwota, która pozwoli zrealizować nasz plan w 100%.

Krok
I RATA - 500 zł - płatna przy podpisaniu umowy
Krok
BILET LOTNICZY - od 3 500 PLN

1-5 miesięcy przed wyjazdem (Nie pobieramy prowizji. Jeżeli bilet kupimy taniej, zwracamy różnicę, jeśli drożej, uczestnik dopłaca różnicę).

Krok
II RATA - 5 900 PLN - płatna do 7 dni od otrzymania biletu lotniczego
Krok
III RATA - 900 USD - płatna pilotowi na lotnisku, w dniu wylotu

DZIEŃ 1 - WARSZAWA

Wylot z Warszawy do Jakarty. Lot z jedną  przesiadką po drodze. 

DZIEŃ 2 - Dżakarta (JAWA) 1 NOC

Przylot do Dżakarty i transfer do hotelu.

DZIEŃ 3 - YOGYAKARTA (JAWA) 2 NOCE

Po śniadaniu czeka  Cie pierwszy lot wewnątrz Indonezji, aby po około godzinie lotu, wylądować w kulturowej stolicy Indonezji. Transfer do hotelu i pierwszy kontakt z kulturą Indonezji.

DZIEŃ 4 Yogyakarta

Nie marnujemy czasu. Od samego rana ruszamy w poszukiwaniu przygód! W tym celu udamy się do jaskini Jomblang (550 000 IDR) zobaczyć „światełko z nieba”.  Czeka nas półmrok, ogromna przestrzeń, kamienny dach zawieszony  50 metrów lub więcej  nad naszymi głowami i promienie słoneczne  przedzierające się przez  otwór w dachu... Miejsce dostępne dla odwiedzających składa się z trzech części. Pierwszą z nich jest duży otwór porośnięty  tropikalną roślinnością, który powstał na skutek zapadnięcia się dachu jaskini, druga część to tunel, a ostatnia to miejsce, w którym będziemy podziwiać „ światełko z nieba”. Widok jest zdecydowanie niecodzienny, ale jeszcze bardziej  oszałamiający jest sposób dotarcia do miejsca, z którego będziemy się nim zachwycać. Jedyna droga to pozwolenie, aby okoliczni mieszkańcy, za pomocą lin spuścili nas z około 60-metrowego zbocza wprost przed  wejście do ciemnej jaskini.

Po wyjściu z jaskini udamy się na plażę Timang, aby doświadczyć potęgi Oceanu Indyjskiego. Do plaży prowadzi szutrowa droga, którą pokonamy jeepami.  Ogromne fale, z wielkim impetem uderzają o skalisty brzeg, a śmiałkowie w tym samym czasie mogą przejechać się gondolą (200 000 IDR) bądź przejść drewnianym mostem (100 000 IDR), na odcięty od lądu klif.

Po dniu pełnym atrakcji, zjemy kolację. Wspólnie zadecydujemy czy będzie to na ulicy, razem z lokalnymi mieszkańcami, czy udamy się do restauracji.

DZIEŃ 5 - MALANG (JAWA) 2 NOCe

Z resortu wymeldujemy się około 3:00, a dzień zaczniemy od  wschodu słońca nad kompleksem buddyjskiej świątyni Borobudur (od 475 000 do 1 500 000 IDR) lub Prambanan (od 475 000) największego kompleksu świątyń hinduistycznych poza granicami Indii. To która świątynię odwiedzimy, będzie zależało od przepisów, które często się zmieniają i np. czasami nie dają możliwości korzystania w 100% z danej atrakcji. Po śniadaniu ruszamy w całodniową przeprawę busem (ok. 450 km) do miejscowości Malang.

Zameldowanie w resorcie w godzinach wieczornych. 

DZIEŃ 6 - MALANG i okolice (JAWA)

Z samego rana transfer (ok. 3h) do wodospadu Coban Sewu. To naturalny park rozrywki, a zejście do niego przypomina sceny rodem z Indiany Jonesa. Opuszczając parking, czeka nas krótkie przejście ścieżką przez dżunglę. Gdy dojdziemy do krawędzi klifu, ścieżka zrobi się coraz bardziej stroma, aż w końcu zaczniemy podążać w dół po kilku, kilkudziesięciometrowych drabinach zawieszonych na zboczu klifu. Dla osób z lękiem wysokości zapewne będzie to spore wyzwanie. Zejście trwa około 20 min i wymaga pełnego skupienia. Przy zejściu będzie nam towarzyszyć akompaniament tropikalnej dżungli, aż w końcu usłyszymy wyraźny dźwięk niegłębokiej, ale rwącej rzeki i wodospadu. Jesteśmy na dnie kanionu. Zgrzani i spoceni zamarzymy, aby poczuć na sobie krople zimnej wody. Przed nami przejście w górę rzeki i staniemy u stóp 60 metrowego zbocza, po którym spływa rozpryskująca się na wszystkie strony woda!

W przypadku mocnego nurtu rzeki, zejście na dół jest zabronione.

Jeśli chęci i czas pozwoli, odwiedziemy jeszcze jeden mniej znany wodospad w okolicy. Następnie powrót na kolację i nocleg o Malang.

DZIEŃ 7 - cEMORO LAWANG (JAWA) - 1 NOC

Po śniadaniu czeka nas około 2-godzinna jazda busem, którym dotrzemy w okolice wodospadu Madakaripura. Dojście do samego wodospadu wiedzie przez las deszczowy i trwa około 30 min, a sam wodospad znajduje się w wąskim wąwozie i składa się z kilku kaskad.

Następnie transfer, zameldowanie w resorcie i transport do Cemoro Lawang, skąd jeepami udamy się pod krater aktywnego wulkanu Bromo (325 000 IDR). Przejdziemy się po kraterze wulkanu, z którego cały czas wydobywa się biały dym oraz posłuchamy odgłosu wnętrza ziemi, a  to wszystko w promieniach zachodzącego słońca.

DZIEŃ 8 - BANYUWANGI (JAWA) 1 NOC

Cemoro Lawang - Ijen 

Pobudka w środku nocy (około 2:00), aby następnie wspinać się przez 1,5h w towarzystwie milionów gwiazd na wysokość około 2 500m n.p.m. i podziwiać wulkan Bromo w promieniach wschodzącego słońca. Po wschodzie, zejście do wioski Cemoro Lawang, skąd udamy się motocyklami z Teneggerami - lokalnymi mieszkańcami, do wioski położonej prawie 1800 metrów niżej od Cemoro Lawang. Przejedziemy po morzu wulkanicznego piasku, miniemy kilka małych wiosek i ruszymy w kierunku Probolinggo, podziwiając pola uprawne umiejscowione na okolicznych zboczach gór. Następnie udamy się busem w dalszą drogę, w kierunku wulkanu Ijen. Zakwaterowanie późną porą w miejscowości Banyuwangi.

DZIEŃ 9 - IJEN – LOVINA ( BALI )  2 NOCE 

Wyruszamy o 3 nad ranem w kierunku krateru Ijen (125 000 IDR). Z resortu pod samo wejście na teren parku, zabiorą nas jeepy, a następnie będziemy wspinali się przez około 1,5h, aby zobaczyć niesamowicie niewdzięczną pracę górników wydobywających siarkę oraz zobaczymy jezioro o błękitnej barwie, które znajduje się w kraterze wulkanu.

Powrót na śniadanie, wymeldowanie z resortu i transfer promem na Bali.

W okolicach późno popołudniowych zakwaterujemy się w naszym klimatycznym resorcie na Bali.

DZIEŃ 10 - LOVINA (BALI) 

Pierwsza połowa dziewiątego dnia  będzie przeznaczona na zregenerowanie sił po intensywnych dniach na Jawie, a druga dostarczy nam sporej dawki adrenaliny, ponieważ wybierzemy się na wodospad Aling Aling (125 000 IDR), który jest naturalną ślizgawką(!), a oprócz tego, będzie możliwość przełamania swoich barier, skacząc z wodospadów (od 2m do 16m) do wody.

DZIEŃ 11 - UBUD (BALI) 1 NOC

Dziesiątego  dnia poznamy trochę bliżej kulturę balijską.

Odwiedzimy mało popularną świątynię Tamblingan oraz świątynię na wodzie Ulun Danu. Po wizytach w świątyniach wybierzemy się do małpiego gaju, aby późnym popołudniem zameldować się w resorcie położonym w środku pól ryżowych.

DZIEŃ 12 - KUTA (BALI) - 1 NOC

Dzień pełen wrażeń i emocji. Będziemy odkrywali okolice Ubud na skuterach (opcja dla chętnych)!

Jeśli nie jesteś mistrzem kierownicy i nigdy nie jeździłeś skuterkiem, to tak jak większość uczestników naszych wyjazdów! Nie przejmuj się, udzielimy Ci wskazówek.

Jeśli jednak mimo wszystko obawiasz się prowadzenia skuterka w Azji, są spore szanse, że wśród naszych uczestników, ktoś zabierze Cię jako swojego pasażera. Alternatywnie, zorganizujemy transfer samochodowy, dla osób, które nie będą czuły się na siłach prowadzić skuter.

Skuterami pojedziemy specjalnie przygotowaną malowniczą trasą.  Dotrzemy do świątyni Tirta Empul, aby odbyć rytualną oczyszczającą kąpiel. Następnie napijemy się kawy z Luwaka i ruszymy w dalszą drogę po malowniczych okolicach Ubud, z przystankiem na tarasach ryżowych Tegalalang - gdzie pohuśtamy się na palmowych huśtawkach.

Trasa przez nas przygotowana prowadzi przez malownicze drogi wśród pól ryżowych, świątyń i małych wiosek. Skuterkami nie wjeżdżamy do centrum Ubud, zatem natężenie ruchu jest niewielkie, a otaczające krajobrazy to esencja Bali.

Wieczorem zostaniemy przetransportowaniu do resortu w Kucie.

DNI 13/14 - KOMODO - 2 NOCE 

Lot z Bali do Labuan Bajo na Flores. Z lotniska transport prosto na łódź.

Tutaj rozpocznie się nasza wyspiarska przygoda z pięknymi, dziewiczymi wyspami i plażami Indonezji!

Wyobraź sobie pływanie z gigantycznymi mantami i żółwiami,  snorkelowanie na jednych z najlepszych raf na świecie, wspinanie się na zapierające dech w piersi zachody słońca, eksplorowanie wysp w poszukiwaniu największych żyjących jaszczurek na ziemi (10-1000usd), wypatrywanie delfinów na horyzoncie, czy po prostu  odpoczywanie na różowych piaszczystych plażach i relaks w krystalicznie czystej wodzie.

To wszystko czeka nas w czasie naszej 3-dniowej przygody. Będziemy pływali prywatną łodzią, od wyspy do wyspy zatrzymując się, gdzie chcemy i na jak długo chcemy (w granicach pozwalających realizować plan). W czasie postoju robimy to, na cokolwiek mamy ochotę. Jedni wspinają się na wzgórza, aby zobaczyć piękno okolicy, inny snorkelują w krystalicznych wodach, a jeszcze inni odpoczywają na pustych plażach. 

Śpimy na łodzi! Nasza łódź jest w pełni przystosowana do takich wypraw, znajduje się na niej kajuty  2-4-osobowe, toaleta z prysznicem, kuchnia i miejsce do relaksu.
W czasie całej tej wyprawy, kucharz, przygotowuje dla nas posiłki. Grillowane ryby, smażone krewetki, świeże warzywa i owoce… Niebo w gębie! Wieczory na łodzi umilają nam Bintangi i drinki.

Jeżeli w aurze otaczającej Cię przyrody masz ochotę zbliżyć się do niej jeszcze bardziej, możesz zabrać swój materac, rozłożyć na dachu łodzi, i zasypiać z milionem gwiazd nad sobą. W promieniu dziesiątek kilometrów, poza Labuan Bajo, nie ma żadnej większej miejscowości, co stwarza wspaniałe warunki do obserwacji nocnego nieba. Jeśli masz ochotę, możesz nawet zejść na ląd, wspiąć się na szczyt wyspy, i do wczesnych godzin rannych, podziwiać otaczającą nas naturę.

Rano, jeszcze przed śniadaniem, w promieniach wschodzącego słońca możesz wskoczyć do morza i zaliczyć orzeźwiająca kąpiel.

DZIEŃ 15 - FLORES - 1 NOC 

Ostatni dzień naszej wyspiarskiej przygody. Dobijemy do portu w okolicach 15:00,  skąd przetransferujemy się do resortu.

Wieczorem, możliwość wyjścia na nocny targ w Labuan Bajo.

DZIEŃ 16 - BALI

Opuszczamy Flores i kierujemy się na Bali. W zależności od godzin wylotu z Bali do Warszawy możliwy dodatkowy nocleg na Bali (bez dopłat). Dokładna informacja będzie podana po kupnie biletów do Indonezji.

DZIEŃ 17 - WARSZAWA

Przylot do Warszawy.

Panel informacyjny:

Uwzględniając powyższe wyliczenia, podpowiadamy, że realna całkowita suma (to co wpłacasz do biura + bilet lotniczy + minimalne kieszonkowe), jaką potrzebujesz na tę podróż to około 15 880 zł. Jest to kwota orientacyjna, dokładna kwota będzie zależała od kursu dolara (kurs dolara przyjmowany do obliczeń to uśredniony kurs z kilku wcześniejszych miesięcy w dniu publikowania oferty. Kurs nie jest aktualizowany. W celu obliczenia dokładnej sumy wydatków należy sprawdzić obecnie obowiązujący kurs), ceny biletu na lot międzykontynentalny (od 3 500zł) oraz wydatków własnych. Kwota ta jednak nie będzie znacząco odbiegała (ani w jedną, ani w drugą stronę) od powyższych obliczeń.

Działamy transparentnie!

Zdajemy sobie sprawę, że podsumowanie realnych kosztów wraz z wydatkami na miejscu, marketingowo nie wygląda korzystnie. Jednak uczestnicy naszych wyjazdów to osoby świadome, które po przyjeździe w dane miejsce, nie wydają drugie tyle, co za wyjazd. Kwoty przez nas przedstawione, pozwalają zrealizować plan w 100%, korzystając ze wszystkich atrakcji z planu, nie oszczędzając na jedzeniu i piciu.

Ta wyprawy nie jest dla każdego...

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego trzeba zrozumieć, że nie jest to standardowa wycieczka i odwiedzenie tak ogromnej ilości różnorodnych miejsc w 16 dni, wymaga sporego zaangażowania od każdego uczestnika. Wczesne pobudki czy nawet wstawanie w środku nocy, trekking na wschód, trekking na zachód, trekking do wodospadu, trekking do wulkanu, trekking po polach ryżowych, dziesiątki godzin w busach, skoki z wodospadów, jazda skuterami, pływanie z mantami, spanie na łodzi, eksploracja jaskiń, integracja z lokalnymi mieszkańcami, czasami spontaniczne decyzje… Ze względu na przygodowy charakter wyjazdu, nie możemy zagwarantować, że wszystko pójdzie zgodnie z planem, a nawet czy uda się zrealizować plan w 100%...

My kochamy ten dreszczyk adrenaliny i sposób na odkrywanie Indonezji, ale rozumiemy, że nie każdy tak sobie wyobraża swój wymarzony urlop…czy Tobie się podoba? 

Zależy nam tak samo na odpowiednich uczestnikach, jak uczestnikom na satysfakcji z wyjazdu dlatego jeśli masz jakieś wątpliwości, nie wiesz, czy ten wyjazd jest dla Ciebie, dzwoń śmiało.  

*Wszystkie noclegi są w klimatycznych resortach o dobrym albo bardzo dobrym standardzie jak na azjatyckie warunki i okolicę, w której nocujemy. Od noclegu w Banyuwangi włącznie (dzień 7), każdy resort dysponuje własnym basenem.

Jednak jesteśmy zdania, że resorty to tylko mały dodatek do tego, co doświadczamy w czasie wyjazdu i służą nam jedynie do chwili komfortowego odpoczynku po dniach naładowanych przygodami. Osoby, dla których ważniejsze jest to, gdzie śpią, a nie to, czego doświadczają – nie odnajdą się na naszym wyjeździe. Jeździmy z osobami, które chcą przede wszystkim doświadczać i z takimi osobami chętnie spędzamy wieczory w naszych klimatycznych resortach.

Śpimy zazwyczaj w małych resortach/ hotelach, w części z nich jest ograniczona możliwości konfiguracji łóżek. Pokoje są dwuosobowe. Może się zdarzyć, że w pokoju będzie jedno duże, podwójne łóżko, jak i również sytuacja, że zameldujemy się w innym resorcie i łodzi niż na zdjęciach, jednak zawsze będzie to podobny standard. Osoby podróżujące w pojedynkę, które statystycznie stanowią większość naszych grup, kwaterujemy według płci. Nie ma możliwości dopłaty do pokoju jednoosobowego.

*Może się zdarzyć, że zameldujemy się w innym resorcie niż na zdjęciach, jednak zawsze, będzie to podobny standard.
Szczegółową agendę wraz z resortami, adresami, telefonami itp. wysyłamy na 10 dni przed wylotem.

Przed wypełnieniem formularza, zapoznaj się z tym co lubimy i jak podróżujemy, w zakładce O PROJEKCIE

Teraz wiesz już o nas wystarczająco dużo, czytałeś i widziałeś jak podróżujemy, co robimy i co lubimy. Dbamy o to aby na nasze wyjazdy jeździły osoby, które czują podobny klimat, a bądźmy szczerzy, nie każdy go czuje. Dlatego przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy, daj nam trochę poznać siebie i napisz kilka słów o sobie wraz z informacja dlaczego chcesz się wybrać akurat na tę wyprawę?

Wybierz wyprawę
Indonezja
2023 - Termin 1 - Kwiecień: 28.04.2023 - 14.05.2023
2023 - Termin 2 - Maj: 19.05.2023 - 04.06.2023
2023 - Termin 3 - Czerwiec: 23.06.2023 - 09.07.2023
2023 - Termin 4 - Lipiec: 14.07.2023 - 30.07.2023
2023 - Termin 5 - Sierpień: 11.08.2023 - 27.08.2023
2023 - Termin 6 - Wrzesień: 01.09.2023 - 17.09.2023
2023 - Termin 7 - Wrzesień: 15.09.2023 - 01.10.2023
2023 - Termin 8 - Wrzesień: 29.09.2023 - 15.10.2023
Filipiny
2023 Termin 1 - styczeń: 14.01.2023 - 29.01.2023
2023 Termin 2 - styczeń: 28.01.2023 - 12.02.2023
2023 Termin 3 - luty: 11.02.2023 - 26.02.2023
2023 Termin 4 - luty: 25.02.2023 - 12.03.2023
2023 Termin 5 - marzec: 11.03.2023 - 26.03.2023
2023 Termin 6 - kwiecień: 01.04.2023 - 16.04.2023
2023 Termin 7 - kwiecień: 29.04.2023 - 14.05.2023
Wietnam Północny - 6 dni motoskuterem + relaks
2022 - Termin 2 Wrzesień: 22.09.2022 - 07.10.2022
Laos, Kambodża i Tajlandia 2022
2022 - Termin 1 Październik: 29.10.2022 – 13.11.2022
2022 - Termin 2 Listopad: 26.11.2022 – 11.12.2022
Chiny z adrenaliną
Nowy termin wkrótce
Nepal - trekking do Sanktuarium Annapurny
2022 Termin 3 Październik: 29.10.2022 - 14.11.2022
Wietnam motocyklem 2000km
2022 - Termin 3 Październik: 07.10.2022 - 23.10.2022
Birma - wyjazd przygodowy
Nowe terminy wkrótce
Birma motocyklem 1800km
Nowe terminy wkrótce
Filipiny sylwester na Boracay 2022/2023
Termin: 29.12.2022 - 14.01.2023
Wietnam Północny - trekkingi + relaks
2022 - Termin 3 Wrzesień: 29.09.2022 - 14.10.2022
Malezja i Borneo
2022 Termin 5 - Wrzesień: 30.09 - 14.10.2022
Indie Północne i Goa
2023 Termin 1 Luty: 11.02.2023 - 27.02.2022
Imię*
Nazwisko:*
Adres email*
Numer telefonu:
Wiadomość:*Napisz o sobie kilka słów wraz z informacją dlaczego chcesz się wybrać akurat na tę wyprawę oraz daj znać, który punkt programu podoba Ci się najbardziej?
Zapoznałem się z planem wyjazdu*

Akceptuję politykę prywatności, zapoznałem/am się z klauzulą RODO oraz ze stroną "O projekcie".

Wyślij

W skrócie:

Gdzie jedziemy

Indonezja

Termin

28 kwiecień 2023

Termin

19 maj 2023

Termin

23 czerwiec 2023

Termin

14 lipiec 2023

Termin

11 sierpień 2023

Termin

1 wrzesień 2023

Termin

15 wrzesień 2023

Termin

29 wrzesień 2023

Na ile dni

17

Ilość osób

16

Terminy wypraw:

grudzień 2022
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 • Przygoda życia. Jeśli chcecie wiedzieć jak było, nie wahajcie się! Ja mogę wam opowiadać, pokazywać zdjęcia, nagrane video, ale to wszystko nie oddaje charakteru tych miejsc, ludzi, całej wyprawy...
  Alina
  facebook
 • Niesamowita przygoda!!! Polecam absolutnie kazdemu. Przepiekne widoki, niezapomniane wrazenia. Nigdy dotat zadna zorganizowana wycieczka nie dostarczyla mi tak wielu pozytywnych doznan.
  Monika
  facebook
 • Przepiękne miejsce❤❤❤ Wciąż żyę wspomnieniami, podejrzewam, że to jeszcze potrwa aż do następnego wyjazdu ❤❤❤ Na moim profilowym foto z Tarasów właśnie 😁😁😁❤
  sylwiafabia
  instagram
 • ❤️ Wyjątkowa podróż. Czekam na kolejny plan po Filipinach :) Wrócę tam :)
  ivkto
  instagram
 • Rewelacyjna przygoda, super widoki, niesamowite przeżycia, doskonała organizacja i cudowne wspomnienia, które zostaną z nami do końca życia!! Serdecznie polecam
  MIchał
  google
 • Witam wszystkich, którzy lubią podróże, adrenalinę i super zabawę. Jestem uczestnikiem ostatniej wyprawy na Filipiny, miała być to wyprawa życia, więc szukałam czegoś, co w 100% spełni moje oczekiwania.
  Anita
  Google