Przygoda życia w Azji

Slider
logo amazing asia

"Amazing Asia"

Dworcowa 62/5, 

44-100 Gliwice

+48 32 307 17 15      +48 500 535 333

amazing asia

O projekcie

Możesz jechać na urlop z wypchaną walizką i wygrzewać się przy basenie, szaleć w aquaparkach, spacerować po nadmorskich kurortach, zgłębiać historię w miejscowych muzeach, a noce spędzać w dużych, betonowych hotelach, ale możesz też z plecakiem przemierzać świat w poszukiwaniu autentyczności, możesz zjeść na ulicy Pho czy Nasi Goreng w towarzystwie lokalnych mieszkańców, możesz pływać tradycyjnymi łódkami od wyspy do wyspy, możesz odkrywać Azję skuterem i motocyklem, możesz spacerować po dżungli, możesz spać na plaży, w namiocie, na łodzi, w gospodarstwie mniejszości etnicznej Hmong czy Yao bądź niewielkich, klimatycznych resortach i bungalowach wśród kokosowych palm...

Możesz wstawać o 2 w nocy tylko po to, aby wspiąć się na szczyt wulkanu i zobaczyć wschód słońca, możesz męczyć się na kajaku tylko po to, aby dopłynąć do jakiejś bezludnej wysepki, możesz skakać z klifów czy zjeżdżać z wodospadów tylko po to, żeby powiedzieć „zrobiłem to”, możesz też tańczyć do rana w blasku księżyca na plaży. I jedna i druga forma jest ok, z tym że pierwsza to tak jakbyś został w domu i oglądał film, a w drugiej jesteś głównym bohaterem tego filmu..

Plany wyjazdów i opisy są naszego autorstwa. Dzielimy się filmami i zdjęciami zrobionymi przez nas i naszych uczestników. Plany wyjazdów powstały na bazie własnych doświadczeń. Zdjęcia zostały zrobione naszymi aparatami (EOS80D i Sony A6500), filmy nakręcone naszymi kamerami (GoPo, DJI Phantom 4, Mavic, EOS 80D, Sony A6500), a opisy są naszymi subiektywnymi odczuciami.

DLACZEGO WARTO ODKRYWAĆ AZJĘ Z NAMI?

Projekt Amazing Asia ma na celu popularyzację najbardziej różnorodnego kontynentu na naszej planecie i jest skierowany do ludzi, którzy chcą kolekcjonować przeżycia i autentyczne bogate doświadczenia, jednak nie mieli odpowiedniego towarzystwa bądź standardowe biuro podróży nie dało im takiej możliwości. Z nami przeżyjesz wszystko to co zobaczyłeś na naszych filmach i zdjęciach! Skorzystaj więc z naszej recepty na Twoją przygodę życia!

Slider
amazing asia

Co jest dla nas istotne w podróży?

Najlepszą zabawę zagwarantują Ci odpowiedni ludzie

Przyjaźni, nie kupisz, ale grono ludzi podobnych  do siebie sprawi, że znajdziesz pokrewne dusze, z którymi odkrywanie świata będzie niezapomnianym doznaniem. 

Dlaczego odnosimy sukces w tworzeniu koleżeńskiej atmosfery? 

Ponieważ jesteśmy autentyczni Relacjonując nasze wyjazdy, chwalimy się filmami i zdjęciami zrobionymi przez nas i naszych uczestników, a plany oraz opisy są naszego autorstwa. Wiesz, jacy jesteśmy. Bezkompromisowo odkrywamy Azję tylko w towarzystwie ludzi czujących to samo flow.

Dostarczymy Ci pełną gamę doznań 

Od ekstremalnych przeżyć, chwil pełnych zachwytu po akcent słodkiego  wypoczynku.

Dlaczego z nami przeżyjesz przygodę życia? 

Z nami skoczysz do morza  z 10-metrowych klifów, będziesz odkrywał Azję skuterem, czy przejdziesz się po kraterze aktywnego wulkanu, a przy tym wszystkim znajdziemy czas, żeby z rumem relaksować się na rajskich plażach czy w klimatycznych resortach. Nawet jeśli myślisz, że to nie dla Ciebie, doświadczysz na własnej skórze, jak działa pozytywna presja, pozytywnie zakręconych ludzi.

Damy Ci satysfakcję dotarcia do miejsca nieodkrytych jeszcze przez tłumy turystów

Zjesz obiad na bezludnej wyspie, odkryjesz wodospad ukryty w dżungli, czy odwiedzisz wioski zamieszkałe przez lokalne społeczności.

Dlaczego podróżujemy nieutartymi szlakami?

Bo wiemy jak to robić. Kierujemy się zasadą: „byliśmy, widzieliśmy, zrobiliśmy”. Skupiamy się na tym, co dane miejsce ma oryginalnego i niepowtarzalnego do zaoferowania. Plany naszych wyjazdów powstały na bazie własnych doświadczeń, a zbudowane relacje z lokalnymi mieszkańcami, dają możliwość na zobaczenie prawdziwego i autentycznego świat.

Twój czas będzie maksymalnie dobrze wykorzystany  

Dlaczego w nieco ponad 2 tyg. docieramy do tylu miejsc i robimy tyle rzeczy, na które normalnie potrzebowałabyś miesiąca?

Ponieważ nasze propozycje wyjazdów są logistycznie bardzo dobrze doprecyzowane. Wszystkie plany są przez nas przetestowane, a niektóre powieliliśmy już po kilkadziesiąt razy.

Na dłuższych odcinkach trasy, korzystamy z samolotów oraz prywatnych busów i łodzi co zdecydowanie skraca czas naszych transferów, a każdy dzień wykorzystujemy na maksa, nierzadko wstając jeszcze przed wschodem słońca.

Wyjazd z nami to Twój największy reset.

To czas dla Ciebie, w którym nie musisz się o nic martwić.

Dlaczego na naszym wjeździe możesz skupić się tylko na sobie, swoich doznaniach i biegnącej chwili?

Ponieważ masz nas. Każdy członek naszego zespołu jest w praktyce zapoznany z krajem, do którego leci z grupą. To pozwoli Ci zyskać pewność, że w każdej sytuacji możesz na nas liczyć. Jesteśmy dla Ciebie i zajmujemy się pełną organizacją wyjazdu, a Ty skupiasz się na chłonięciu Azji.

Dlaczego uważamy że podróżowanie w kameralnej grupie 

to idealne rozwiązanie?

Spotykając ludzi podobnych do siebie, będziesz czuł się jak w gronie swoich znajomych, a jakość doznań osiągnie zdecydowanie wyższy poziom bo:

Zamiast skupiać się na historii danego miejsca, jesteśmy skupieni na tworzeniu własnej historii. Dzielimy się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem, a Ty decydujesz jak to wykorzystać. Nie mamy niczego zaplanowanego co do minuty, wiemy ile mniej więcej czasu potrzeba, aby nasycić się danym miejscem, jednak jeśli stwierdzimy, że w danym miejscu zostajemy dłużej – tak zrobimy. Jeśli od zaplanowanej atrakcji wolisz spędzić chwilę, robiąc coś zupełnie innego - opowiesz, jak było. Wskazane jednak jest uczestnictwo w wieczornych obradach w czasie, których integrujemy się i smakujemy lokalnych trunków.

Dzięki naszym filmom, zdjęciom, tekstom możesz zobaczyć, jacy jesteśmy i jak podróżujemy, a my wyjeżdżamy tylko z osobami, z którymi czujemy wspólne flow. 

Więc jeśli rozpoznajesz u siebie niektóre z poniższych cech:

...nie wysyłaj zgłoszenia. Nasze wyjazdy po prostu nie są dla Ciebie.

Nasze wyjazdy kierowane są dla ludzi, którzy chcą kolekcjonować przeżycia i bogate doświadczenia, jednak nie mieli odpowiedniego towarzystwa bądź standardowe biuro podróży nie dało im takiej możliwości. Dla ludzi, w których, gdzieś głęboko drzemie dusza podróżnika. 

Takie osoby charakteryzują się:

Zdajemy sobie sprawę, że proponowana przez nas forma odkrywania świata nie jest dla każdego, ale kochamy, to co robimy i sposób, w jaki to robimy. Jeśli czujesz ten klimat, dostrzegasz u siebie niektóre z powyższych cech, szukasz towarzyszy podróży podobnych do siebie i chciałbyś być bohaterem we własnym filmie, zapewne wiesz już, że nasze wyprawy są dla Ciebie.

Zobacz zatem co planujemy w najbliższym czasie!