logo amazing asia

"Amazing Asia"

ul. Inwalidów Wojennych 9

44-100 Gliwice

+48 32 307 17 15      +48 500 535 333

Gwarancja Ubezpieczeniowa:

Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki

NIP: 969 150 37 53

Napisz, zadzwoń

Masz pytania, wątpliwości? Porozmawiaj z kimś kto tam był:

+48 791 323 800 - Krystian Klottka

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

logo amazing asia

Hua Shan

Drewniana kładka nad przepaścią, przyciągająca niezależnych poszukiwaczy przygód i adrenaliny z całego świata.

Hua Shan to zespół 5 szczytów z zapierającymi dech w piersiach widokami. Najwyższy szczyt ma 2154m. Hua Shan posiada wiele miejsc kultu religijnego-jest jedną z 5 świętych gór Taoizmu w Chinach. Na górze znajduje się kilka taoistycznych klasztorów, a w przeszłości było to jedno z ważniejszych miejsc nauki tradycyjnych chińskich sztuk walki.

CO ZOBACZYĆ W HUASHAN?

Huashan jest znana jako „najbardziej stroma góra pod niebem” oraz jest jedną z najbardziej niebezpiecznych gór na świecie, odwiedzanych przez turystów. Szlaki nie wymagają umiejętności wspinaczkowych ale są bardzo wymagające. W ostatnich latach powstało sporo ułatwień: barierki, drabinki, schody, łańcuchy i kolejka górska, która dociera na sam szczyt(uwaga na kolejki).

Najwyższy i najbardziej niebezpieczny jest południowy szczyt na którym znajduje się drewniana kładka nad przepaścią, przyciągająca niezależnych poszukiwaczy przygód i adrenaliny z całego świata. Ścieżka wygląda dokładnie tak jak na filmikach czy zdjęciach z internetu. Deski, łańcuchy, uprząż i stroma, piękna przepaść , nad krawędzią której stoi się na wąskiej desce, trzymając się łańcucha. Brak lęku wysokości i przestrzeni będzie tu przydatny. Kładka jest szeroka na około pół metra i długa na około 50m.

CHINY WIDZIANE NASZYMI OCZAMI

Chiny w naszym obiektywie

luty 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 • Przygoda życia. Jeśli chcecie wiedzieć jak było, nie wahajcie się! Ja mogę wam opowiadać, pokazywać zdjęcia, nagrane video, ale to wszystko nie oddaje charakteru tych miejsc, ludzi, całej wyprawy...
  Alina
  facebook
 • Niesamowita przygoda!!! Polecam absolutnie kazdemu. Przepiekne widoki, niezapomniane wrazenia. Nigdy dotat zadna zorganizowana wycieczka nie dostarczyla mi tak wielu pozytywnych doznan.
  Monika
  facebook
 • Przepiękne miejsce❤❤❤ Wciąż żyę wspomnieniami, podejrzewam, że to jeszcze potrwa aż do następnego wyjazdu ❤❤❤ Na moim profilowym foto z Tarasów właśnie 😁😁😁❤
  sylwiafabia
  instagram
 • ❤️ Wyjątkowa podróż. Czekam na kolejny plan po Filipinach :) Wrócę tam :)
  ivkto
  instagram
 • Rewelacyjna przygoda, super widoki, niesamowite przeżycia, doskonała organizacja i cudowne wspomnienia, które zostaną z nami do końca życia!! Serdecznie polecam
  MIchał
  google
 • Witam wszystkich, którzy lubią podróże, adrenalinę i super zabawę. Jestem uczestnikiem ostatniej wyprawy na Filipiny, miała być to wyprawa życia, więc szukałam czegoś, co w 100% spełni moje oczekiwania.
  Anita
  Google