logo amazing asia

"Amazing Asia"

Dworcowa 62/5

44-100 Gliwice

+48 32 307 17 15      +48 500 535 333

logo amazing asia

Wietnam Północny - Trekkingi + relaks

Jest to wyjazd przygodowy, charakteryzujący się dużą ilością trekkingów po tarasach ryżowych i górach, zwieńczony chwilą relaksu w Zatoce Lan Ha.

COVID - BEZPIECZNA REZERWACJA

Zapisy na terminy wskazane w ofercie są cały czas aktywne. Przypominamy, że jeżeli z jakiegokolwiek powodu wyjazd nie doszedłby do skutku, gwarantujemy 100% zwrotu wpłaconej zaliczki.

Aktualne Zasady wjazdu do Wietanmu

Przy wjeździe do Wietnamu osoby zaszczepione i niezaszczepione traktowane są tak samo.

WYMAGANIA:

Wietnam Północny - trekkingi + relaks, wyprawa 16 dni

to przede wszystkim bogata tradycja i górzyste tereny zamieszkałe przez mniejszości etniczne. To autentyczność, cudowna natura i brak autokarów z turystami. I właśnie taki Wietnam kochamy. Tworząc ten plan, aby  wyciągnąć esencję Wietnamu i dotrzeć do jej  nieskażonego turystyką  serca, niejednokrotnie wsiadaliśmy na motocykle i penetrowaliśmy jego północne prowincje. Wiemy, że nie każdy  może sobie pozwolić na podróżowanie motocyklem, dlatego stworzyliśmy  plan, w którym dzięki prywatnemu busowi towarzyszącemu nam na całej trasie podróży, dotrzemy do większości miejsc, odwiedzonych przez nas na motocyklach, a tam, gdzie wjazd dla busa będzie niedostępny, odbędziemy trekking. Zdecydowanie jest to podróż dla osób poszukujących kontaktu z naturą. Nie skupiamy się na zatłoczonych miastach i miejscach licznie odwiedzanych przez turystów.  W naszym planie skoncentrowaliśmy  się na 4 najciekawszych prowincjach na północy Wietnamu, o ile nie w całym Wietnamie.

Prowincja Ninh Binh

to „Zatoka Ha Long na lądzie”. Wszędzie dookoła widzimy wapienne góry wyrastające spośród pól ryżowych, pomiędzy którymi meandrują rzeki.

Prowincja YEN BAI

to prowincja z najpiękniejszymi tarasami ryżowymi w Wietnamie. Stąd pochodzi większość zdjęć tarasów ryżowych mylnie promujących Sapa. Prowincje zamieszkuje 30 grup etnicznych, które żyją w pełnej harmonii z naturą i stworzyły unikalną scenerię prowincji.  

Prowincja HA GIANG

to tajemniczy krajobraz, wzdłuż granicy z Chinami, mityczna kombinacja stożkowych szczytów wapiennych, głębokich dolin i wiosek z mniejszościami etnicznymi (Hmong, Tay, Dao, Nung, Lo Lo, Giay, Pu Peo). 

Prowincja Hai Phong – Zatoka Lan Ha

to składająca się z ponad 300 skalistych wysepek, siostrzana zatoka Ha Long. Ze względu na odległość od głównego ośrodka turystycznego w regionie, miasta Halong - zatoka jest znacznie spokojniejszym miejscem. W zatoce znajduje się 139 plaż, więc nietrudno znaleźć idealne i spokojne miejsce tylko dla siebie. Większość plaż znajduje się pomiędzy wysokimi wapiennymi górami, dzięki czemu ma się poczucie odosobnienia gdzieś na jednej z setek wysepek Morza Południowochińskiego.

Zero ściemy. Zdjęcia i filmy są naszego autorstwa! To co zobaczyłeś na naszej www, przeżyjesz podczas wyjazdu.

Film z jednego z naszych wyjazdów motocyklowych nakręcony na przełomie września i października 2019 roku. Odwiedzimy większość miejsc z filmu.

 


Bo w naszej ocenie to esencja Wietnamu. Tutaj nie docierają jeszcze autokary wypełnione turystami.

Wierzymy, że podstawą udanego wyjazdu, poza odpowiednim towarzystwem, jest odpowiednia pogoda. Dlatego zawsze jeździmy w miesiącach z najlepszą pogodą w każdym z regionów.

W czasie trekkingów Twój plecak będzie bezpiecznie zdeponowany w naszym busie bądź miejscu w którym będziemy spali. Nie nosimy plecaka cały czas na plecach.

Bo poza motocyklem, jest to jedyny sposób aby dostać się szybko i w miarę komfortowo do odwiedzanych przez nas miejsc. Nie ma tutaj lotnisk ani stacji kolejowych.

Nie. Jest to zależne od pory roku. Poniżej opisaliśmy jak wygląda pogoda w północnym Wietnamie.

Pogoda w Wietnamie Północnym

Wiosna - najlepszy okres na odwiedzenie Północnego Wietnamu. Temperatury się przyjemne 20-25 stopni, a opady deszczu niewielkie. Pola ryżowe w tym okresie są nawadniane, a ryż sadzony. Dużo się dzieje na polach.

Jesień - najlepszy okres na odwiedzenie Północnego Wietnamu. Temperatury się przyjemne 20-25 stopni, a opady deszczu niewielkie. Ryż w tym okresie jest już mocno zielony i powoli przechodzi w złoty kolor. Jest to okres żniw, dużo się dzieje na polach. 

Lato - zły okres. Wysokie temperatury (ponad 30 stopni) i duże opady deszczu. W zatoce Ha Long i Lan Ha, możliwe tajfuny.

Późna jesień – pogoda dobra, na polach mało się dzieje. 

Zima - najgorszy okres. temperatury spadają nawet do 0 stopni, dużo mgieł. Pola ryżowe w tym okresie wyglądają najmniej okazale.

 Dokładna informacja, który z naszych pilotów poprowadzi wyjazd, będzie podana przed zakupem biletów lotniczych.

2022 - Termin 3 WRZESIEŃ: 29.09.2022 - 14.09.2022; zapisy do 29.08.2022
ZAJĘTE MIEJSCA 0%
5 400 PLN
+
900 USD
CENA WYPRAWY
Organizacja + wszystkie rzeczy wchodzące w cenę
2 200 PLN
ŚREDNI KOSZT BILETU
 
 
Warszawa - Hanoi- Warszawa
 
 
200 USD

KIESZONKOWE

200 $ to minimalna kwota jaką należy zabrać jako kieszonkowe na jedzenie, napoje i drobne wydatki. Jest to kwota która pozwoli zrealizować nasz plan w 100%.

Krok
I RATA - 500 zł - płatna przy podpisaniu umowy
Krok
BILET LOTNICZY - 2 200 PLN

1-5 miesięcy przed wyjazdem (nie pobieramy prowizji, jeżeli bilet kupimy taniej, zwracamy różnicę, jeśli drożej, uczestnik dopłaca różnicę).

Krok
II RATA - 4 900 PLN - płatna do 7 dni od otrzymania biletu lotniczego
Krok
III RATA - 900 USD - płatna pilotowi na lotnisku, w dniu wylotu
6 dni - 800km na hondach wave110cc + relaks w zatoce lan ha

Wietnam Północny

Intensywny wyjazd zakończony plażowaniem

2000 km na hondach crf 250

Moto - Wietnam północny

Dla osób potrzebujących dużej dawki adrenaliny

DZIEŃ 1:  WARSZAWA

Wylot z Warszawy do Hanoi, z jedną przesiadką.

DZIEŃ 2: HANOI

Przylot do Hanoi. Aklimatyzacja i pierwszy kontakt z wietnamską kulturą.

DZIEŃ 3-4: Ninh Binh

Po śniadaniu transfer prywatnym busem w okolice miejscowości Ninh Binh (100 km – około 2h). Ninh Binh i jego okolica jest nazywana "Zatoką Ha Long na lądzie" ponieważ wszędzie dookoła widzimy wapienne góry wyrastające spośród pól ryżowych, pomiędzy którymi meandrują rzeki.
W Ninh Binh spędzimy dwie noce. W tym miejscu czeka nas: 
•    udamy się na około dwugodzinny spływ rzeką przez system jaskiń,
•  wybierzemy się na rowerową przejażdżkę (dla chętnych skutery) pomiędzy górami krasowymi i polami ryżowymi. Będziemy odkrywać okolicę i podziwiając niesamowitą naturę,
•    wejdziemy na górę Hang Mua, 
•    odwiedzimy piękne pagody.
Noclegi blisko natury  wśród krasowych wzgórz. Będą sprzyjały chłonięciu magii tego miejsca.

DZIEŃ 5: Ninh binh - tu le(yen bai)

Po śniadaniu transfer prywatnym busem ( 340 km - 7-8h) do rolniczej prowincji z najpiękniejszymi tarasami ryżowymi w Wietnamie – Yen Bai - to stąd pochodzi większość zdjęć tarasów ryżowych mylnie promujących Sapa. Prowincje zamieszkuje 30 grup etnicznych, które żyją w pełnej harmonii z naturą i stworzyły unikalną scenerię prowincji.  
Zatrzymamy się w miejscowości Tu Le, skąd będziemy mogli  udać się kolejnego dnia na krótki trekking do pobliskich wiosek, aby podziwiać pola ryżowe, wioski i kulturę mniejszości etnicznej Thai.

DZIEŃ 6: tu le - mu cang chai

Po śniadaniu udamy się do pobliskich wiosek mniejszości etnicznych. Następnie prywatnym busem przetransferujemy się w okolice miejscowości Mu Cang Chai. 40-kilometrowy odcinek drogi z  Tu Lu do Mu Cang Chai, jest jedną z najbardziej malowniczych tras w Wietnamie, która oferuje dużo możliwości zatrzymania się i zrobienia pięknych zdjęć. 
Po obiedzie odbędziemy około 3-4h trekking po okolicy z najpiękniejszymi tarasami ryżowymi w Wietnamie, stworzonymi przez mniejszość etniczną H’mong. 
Na noc zatrzymamy się w lokalnym domostwie, bądź tradycyjnym wietnamskim homestauy.

DZIEŃ 7: Mu Ciang Chai

Po śniadaniu będziemy kontynuować całodniowy trekking między tarasami ryżowymi, podziwiając wspaniałe krajobrazy, przyrodę, odwiedzając lokalne wioski i doświadczając codziennego życia ludności H’mong, Thai, Yao.
Na noc zatrzymamy się w lokalnym domostwie, bądź tradycyjnym wietnamskim homestayu.

DZIEŃ 8 Mu Ciang Hai - Ha Giang

Po śniadaniu transfer prywatnym busem (300 km - około 8h) do prowincji z  mityczną kombinacją stożkowych szczytów wapiennych, głębokich dolin i wiosek z mniejszościami etnicznymi (Hmong, Tay, Dao, Nung, Lo Lo, Giay, Pu Peo) – Ha Giang, graniczącej z Chinami, najbardziej wysuniętej prowincji na północ Wietnamu  (300 km – około 8 h). Nocleg w miejscowości Ha Giang.

DZIEŃ 9 Ha Giang - Yen Minh

Po śniadaniu oraz załatwieniu formalności i uzyskaniu pozwoleń ruszymy prywatnym busem odkrywać Ha Giang. Przed miejscowością Quan ba, miniemy „Bramę Niebios”. To punkt widokowy, z którego rozciąga się przepiękna górska panorama. Z tego miejsca udamy się na trekking pięknym szlakiem przez zielone wzgórza i pola uprawne do wioski zamieszkałej przez mniejszość etniczną Dao. Następnie udamy się w drogę naszym busem do miejscowości Yen Minh.

DZIEŃ 10: Yen Minh - Dong Van

Po śniadaniu ruszamy w dalszą drogę przez płaskowyż Dong Van Krast. To tajemniczy krajobraz pełen stożkowych szczytów wapiennych, zamieszkały przez mniejszości etniczne. Po drodze będzie dużo okazji do podziwiania scenerii, zatrzymania się i zrobienia zdjęć. 
Po dotarciu do Dong Van rozpoczniemy kolejny trekking po skalistych górach, gdzie przejdziemy ukrytymi ścieżkami, z których korzystają miejscowi. Spotkamy mniejszości etniczne H’mong i Hoa, odwiedzimy ich domostwa i poznamy bliżej ich prawdziwe życie.

DZIEŃ 11: DONG VAN - MEO VAC

Z samego rana odwiedzimy trag mniejszości etnicznych w Dong Van. W każdą niedzielę  staje się on  ważnym punktem nie tylko wymiany handlowej, ale także miejscem utrzymywania relacji społecznych mniejszości etnicznych. Następnie ruszymy w kierunku Meo Vac. W tym celu będziemy musieli pokonać jedną z najpiękniejszych przełęczy w Wietnamie, Ma Pi Leng. Częściowo pokonamy ją naszym busem, a częściowo o własnych siłach. Odbędziemy w tym celu trekking, po skalistych ścieżkach płaskowyżu krasowego. W czasie trekkingu będziemy podziwiać krajobrazy wapiennych gór i zieloną rzekę, które płynie w dolinie.
Po obiedzie udamy się na sam dół doliny, do kanionu Tu San, który jest uznawany za najgłębszy i najbardziej unikalny kanion w Wietnamie, po to, aby kajakami bądź łódką przepłynąć zieloną rzekę otoczoną majestatycznymi górami.
Nocleg w Meo vac.

DZIEŃ 12: MEO VAC - Cat Ba

Po śniadaniu, dla chętnych możliwość odbycia krótkiego trekkingu po okolicy. Następnie ruszymy naszym prywatnym busem w kierunku Zatoki Lan Ha (550km około 11h).
Zameldowanie w miejscowości Cat Ba.

DZIEŃ 13: Zatoka Lan ha - PRYWATNA WYSPA

Około południa udamy się łodzią do resortu położonego na prywatnej wyspie. To będzie czas relaksu i odpoczynku na jednej z 139 plaż, znajdujących się pomiędzy wysokimi, wapiennymi górami. 

DZIEŃ 14: ZATOKA LAN HA

Około 12:00 rozpoczniemy naszą 2-dniową przygodę. Będziemy pływali prywatną łodzią  po Zatoce Lan Ha – na łodzi będzie tylko nasza ekipa i załoga.  Podczas tej przygody, będziemy eksplorowali puste plaże, pływali kajakami po jaskiniach, odkrywali zaciszne laguny otoczone bujnymi zielonymi szczytami, oraz podziwiali wioski rybackie pływające na wodzie w zatoce Lan Ha – zatoka sąsiadujące ze słynnym Ha Long, oferująca dokładnie to samo, ale z dużo mniejszą ilością turystów.
W czasie tej przygody załoga będzie przygotowywała dla nas smaczne, wietnamskie posiłki, a my będziemy chłonąć otoczenie.

Nocleg na łodzi.

DZIEŃ 15: LAN HA - HA LONG- HANOI

Śniadanie na łodzi i dalsze eksplorowanie mniej turystycznych miejsc w zatoce Lan Ha. Powrót do portu w Cat Ba około 11:00. Transfer busem (około 30min) i łodzią przez zatokę Ha Long (20min) do miejscowości Ha Long. W miejscowości Ha Long udamy się na wzgórze, z którego rozprzestrzenia się najlepszy widok na Zatokę Ha Long (wejście na wzgórze, zajmuje około 30min).
Powrót prywatnym busem do Hanoi (około 3h).
 

DZIEŃ 16: POWRÓT DO WARSZAWY

Wylot z Hanoi i powrót do Polski tego samego dnia bądź kolejnego. Dokładna informacja zostanie podana po zakupie biletów lotniczych.

UWAGA

Jest to wyjazd przygodowy. Kolejność odwiedzanych miejsc może ulec zmianie, tak samo, jak czas przejazdu, a w przypadku sił wyższych może nie udać się zrealizować planu w 100%.

Panel informacyjny:

Uwzględniając powyższe wyliczenia, podpowiadamy, że realna całkowita suma (to co wpłacasz do biura + bilet lotniczy + minimalne kieszonkowe), jaką potrzebujesz na tę podróż to około 11 875 zł. Jest to kwota orientacyjna. Dokładna kwota będzie zależała od kursu dolara (kurs dolara przyjmowany do obliczeń to uśredniony kurs z kilku wcześniejszych miesięcy w dniu publikowania oferty. Kurs nie jest aktualizowany. W celu obliczenia dokładnej sumy wydatków należy sprawdzić obecnie obowiązujący kurs), ceny biletu na lot międzykontynentalny (1 800 - 2 800 zł) oraz wydatków własnych. Kwota ta jednak nie będzie znacząco odbiegała (ani w jedną ani w drugą stronę) od powyższych obliczeń.

Działamy transparentnie!

Zdajemy sobie sprawę, że podsumowanie realnych kosztów wraz z wydatkami na miejscu, marketingowo nie wygląda korzystnie. Jednak uczestnicy naszych wyjazdów to osoby świadome, które po przyjeździe w dane miejsce, nie wydają drugie tyle, co za wyjazd. Kwoty przez nas przedstawione, pozwalają zrealizować plan w 100%, korzystając ze wszystkich atrakcji z planu, nie oszczędzając na jedzeniu i piciu.

Ta wyprawy nie jest dla każdego...

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego trzeba zrozumieć, że nie jest to standardowa wycieczka, a odwiedzenie tak ogromnej ilości miejsc w prowincjach poza utartym szlakiem, na północy Wietnamu, wymaga sporego zaangażowania od każdego uczestnika. Trekkingi po górach, trekkingi po tarasach ryżowych, dziesiątki godzin w busie, spanie na łodzi, integracja z lokalnymi mieszkańcami, czasami spontaniczne decyzj. Mimo tego, że jeździmy w najlepszych z możliwych terminów, pogoda, jak to w górach, może być kapryśna… Ze względu na przygodowy charakter wyjazdu, nie możemy zagwarantować, że wszystko pójdzie zgodnie z planem, a nawet czy uda się zrealizować plan w 100%...

My kochamy ten dreszczyk adrenaliny i sposób na odkrywanie Azji, ale rozumiemy, że nie każdy tak sobie wyobraża swój wymarzony urlop…czy Tobie się podoba?

Zależy nam tak samo na odpowiednich uczestnikach, jak uczestnikom na satysfakcji z wyjazdu dlatego, jeśli masz jakieś wątpliwości, nie wiesz, czy ten wyjazd jest dla Ciebie, dzwoń śmiało.  

Standard noclegów jest zależny od miejsca, w którym nocujemy – im łatwiejszy dostęp i większa ilość turystów, tym standard wyższy i na odwrót.

Najpopularniejszą formą zakwaterowania w miejscach nieturystycznych jest tzw. homestay. Homestay oznacza dosłownie „mieszkanie u rodziny”, czyli wietnamska rodzina wydziela w swoim prywatnym domu, jeden duży wspólny pokój z materacami na ziemi i wieloma kurtynkami, bądź kilka pokoi dwu i  wieloosobowych. Toalety i łazienki są wspólne i bardzo proste, a standard czystości jest zawsze na wysokim poziomie.

Homestaye podlegają regulacjom. Gospodarze są zobowiązani do uzyskania licencji, która pozwala im na przyjmowanie zagranicznych gości w ich domu. Więc są to zadbane i czyste miejsca. Można w nich spotkać się z autentycznością, czego nie doświadczymy w hotelach. Gospodarze najczęściej mieszkają w swoich, zbudowanych z drewna domostwach od pokoleń i z chęcią przygotowują dla swoich gości tradycyjne potrawy.

W czasie naszych trekkingów po prowincji Yen Bai i Ha Giang będziemy spać u lokalnych rodzin (łącznie 7 nocy). Pokoje będą zarezerwowane wyłącznie dla naszej ekipy. W Ninh Binh i na prywatnej wyspie będziemy spać w klimatycznych domkach, a w  Hanoi i Cat Ba w dobrych hotelach.

Łódź, którą pływamy po zatoce Lan Ha, to klimatyczna, niewielka łódź w tradycyjnym wietnamskim stylu - nie jest to olbrzymi statek rejsowy, z kilkudziesięcioma pokojami. Łódź jest wynajęta tylko dla naszej grupy, oznacza to, że nie będzie tam żadnych innych osób oprócz naszej ekipy i załogi. Pokoje na łodzi są 2,3 i 4-osobowe.

Śpimy zazwyczaj w małych resortach/hotelach, w części z nich jest ograniczona możliwości konfiguracji łóżek. Pokoje są dwuosobowe oraz wieloosobowe podczas trekkingów. Może się zdarzyć, że w pokoju będzie jedno duże, podwójne łóżko, jak i również sytuacja, że zameldujemy się w innym resorcie i łodzi niż na zdjęciach, jednak zawsze będzie to podobny standard. Osoby podróżujące w pojedynkę, które statystycznie stanowią zdecydowaną większość naszych grup, kwaterujemy według płci (chyba że okolica na to nie pozwala i do dyspozycji jest tylko homestay wieloosobowy). Nie ma możliwości dopłaty do pokoju jednoosobowego.

Szczegółową agendę wraz z resortami, adresami, telefonami itp. wysyłamy na 10 dni przed wylotem.

Może się zdarzyć, że zameldujemy się w innym resorcie niż na zdjęciach, jednak zawsze, będzie to podobny standard.

Przed wypełnieniem formularza, zapoznaj się z tym co lubimy i jak podróżujemy, w zakładce O PROJEKCIE

Teraz wiesz już o nas wystarczająco dużo, czytałeś i widziałeś jak podróżujemy, co robimy i co lubimy. Dbamy o to aby na nasze wyjazdy jeździły osoby, które czują podobny klimat, a bądźmy szczerzy, nie każdy go czuje. Dlatego przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy, daj nam trochę poznać siebie i napisz kilka słów o sobie wraz z informacja dlaczego chcesz się wybrać akurat na tę wyprawę?

Wybierz wyprawę
Indonezja
2023 - Termin 1 - Kwiecień: 28.04.2023 - 14.05.2023
2023 - Termin 2 - Maj: 19.05.2023 - 04.06.2023
2023 - Termin 3 - Czerwiec: 30.06.2023 - 16.07.2023
2023 - Termin 4 - Lipiec: 14.07.2023 - 30.07.2023
2023 - Termin 5 - Sierpień: 11.08.2023 - 27.08.2023
2023 - Termin 6 - Wrzesień: 01.09.2023 - 17.09.2023
2023 - Termin 7 - Wrzesień: 15.09.2023 - 01.10.2023
2023 - Termin 8 - Wrzesień: 29.09.2023 - 15.10.2023
Filipiny
2023 Termin 1 - styczeń: 14.01.2023 - 29.01.2023
2023 Termin 2 - styczeń: 28.01.2023 - 12.02.2023
2023 Termin 3 - luty: 11.02.2023 - 26.02.2023
2023 Termin 4 - luty: 25.02.2023 - 12.03.2023
2023 Termin 5 - marzec: 11.03.2023 - 26.03.2023
2023 Termin 6 - kwiecień: 01.04.2023 - 16.04.2023
2023 Termin 7 - kwiecień: 29.04.2023 - 14.05.2023
Wietnam Północny - 7 dni motoskuterem + relaks
2023 - Termin 1 Kwiecień 14.04.2023 - 29.04.2023
2023 - Termin 2 Wrzesień: 22.09.2023 - 07.10.2023
2023 - Termin 3 Wrzesień: 13.10.2023 - 28.10.2023
Laos, Kambodża + Bangkok
2023 - Termin 1 Marzec: 04.03.2023 – 19.03.2023
2023 - Termin 2 Listopad: 11.11.2023 – 26.11.2023
Chiny z adrenaliną
2023 - Termin 1 Wrzesień: 09.09.2023 – 23.09.2023
Nepal - trekking do Sanktuarium Annapurny
2023 - Termin 1 Kwiecień: 14.10.2023 - 30.10.2023
2023 - Termin 2 Październik: 01.04.2023 – 17.04.2023
2023 - Termin 3 Listopad: 04.11.2023 - 20.11.2023
Wietnam motocyklem 2000km
2023 - Termin 1 Kwiecień: 13.04.2023 - 29.04.2023
2023 - Termin 2 Październik: 19.10.2023 - 04.11.2023
Birma - wyjazd przygodowy
Nowe terminy wkrótce
Birma motocyklem 1800km
2023 - Termin 1 Marzec: 11.03.2023 - 27.03.2023
Filipiny sylwester na Boracay 2022/2023
Termin: 29.12.2022 - 14.01.2023
Wietnam Północny - trekkingi + relaks
Nowe terminy wkrótce
Malezja i Borneo
Termin 1 Czerwiec: 03.06.2023 - 17.06.2023
Termin 2 Lipiec: 29.07.2023 - 12.08.2023
Termin 3 Wrzesień: 09.09.2023 - 23.09.2023
Indie Północne i Goa
2023 Termin 1 Luty: 11.02.2023 - 27.02.2023
2023 Termin 2 Listopad: 11.11.2023 - 27.11.2023
Imię*
Nazwisko:*
Adres email*
Numer telefonu:
Wiadomość:*Napisz o sobie kilka słów wraz z informacją dlaczego chcesz się wybrać akurat na tę wyprawę oraz daj znać, który punkt programu podoba Ci się najbardziej?
Zapoznałem się z planem wyjazdu*

Akceptuję politykę prywatności, zapoznałem/am się z klauzulą RODO oraz ze stroną "O projekcie".

Wyślij

W skrócie:

Gdzie jedziemy

Wietnam

Na ile dni

16

Ilość osób

14

Terminy wypraw:

luty 2023
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 • Przygoda życia. Jeśli chcecie wiedzieć jak było, nie wahajcie się! Ja mogę wam opowiadać, pokazywać zdjęcia, nagrane video, ale to wszystko nie oddaje charakteru tych miejsc, ludzi, całej wyprawy...
  Alina
  facebook
 • Niesamowita przygoda!!! Polecam absolutnie kazdemu. Przepiekne widoki, niezapomniane wrazenia. Nigdy dotat zadna zorganizowana wycieczka nie dostarczyla mi tak wielu pozytywnych doznan.
  Monika
  facebook
 • Przepiękne miejsce❤❤❤ Wciąż żyę wspomnieniami, podejrzewam, że to jeszcze potrwa aż do następnego wyjazdu ❤❤❤ Na moim profilowym foto z Tarasów właśnie 😁😁😁❤
  sylwiafabia
  instagram
 • ❤️ Wyjątkowa podróż. Czekam na kolejny plan po Filipinach :) Wrócę tam :)
  ivkto
  instagram
 • Rewelacyjna przygoda, super widoki, niesamowite przeżycia, doskonała organizacja i cudowne wspomnienia, które zostaną z nami do końca życia!! Serdecznie polecam
  MIchał
  google
 • Witam wszystkich, którzy lubią podróże, adrenalinę i super zabawę. Jestem uczestnikiem ostatniej wyprawy na Filipiny, miała być to wyprawa życia, więc szukałam czegoś, co w 100% spełni moje oczekiwania.
  Anita
  Google