logo amazing asia

"Amazing Asia"

Dworcowa 62/5

44-100 Gliwice

+48 32 307 17 15      +48 500 535 333

logo amazing asia

Birma motocyklem - 1 800km

Wyjazd przygodowy, podczas którego spędzimy 12 dni na motocyklach, przemierzając góry, pola,
 plemienne wioski i odwiedzając buddyjskie świątynie. 

Birma motocyklem - 1 800km, wyprawa 17 dni, w tym 12 dni jazdy


Jeden z największych i zarazem najbardziej tajemniczych krajów Azji Południowo -Wschodniej, w którym wciąż wiele miejsc jest niedostępnych dla przyjezdnych.  Kraj 100 000 pagód, buddyjskich mnichów, ciekawych i barwnych mniejszości etnicznych, uczciwych ludzi, górzystych terenów, pól uprawnych, bydła i kurzu – świat, w którym czas stanął w miejscu! Żeby jeszcze mocniej poczuć i doświadczyć  jego zapach, smak, dźwięk, powiew, energię i orientalność odkryjemy go motocyklem. Damy sobie wolność i możliwość dotarcia do miejsc nieskażonych turystyką, niedostępnych dla busów czy samochodów. I chociaż cel podróży jest ważny, to droga do celu będzie autentycznym, niemożliwym do podrobienia  przeżyciem, które dostarczy Ci niezapomnianych emocji i wrażeń! 

Przygoda, wyzwanie, odkrywanie nieodkrytego 

Birma (Mjanma) motocyklem!

 

Bądź jednym z pierwszych!

Mjanma dopiero od niedawna otworzyła się na turystów, dlatego podróżujących  w porównaniu do innych krajów azjatyckich jest  tutaj zdecydowanie mniej  i przeważnie ograniczają się  do odwiedzin jedynie   kilku popularnych miejsc w Birmie, a turystka motocyklowa dopiero raczkuje. Tworząc ten plan, aby wyciągnąć esencję  Birmy i dotrzeć do miejsc poza turystycznym szlakiem, wsiedliśmy na motocykle i przemierzyliśmy  prawie  2 500 km  birmańskich dróg.   Z przejechanych 2 500 km, wybraliśmy 1 800 km  najlepszych tras i miejsc, które pokonamy w niecałe 2 tygodnie. Poza popularnymi miejscami  takimi jak Bagan czy Inle odkryjemy  wioski i małe miejscowości stanów Czin, Sagaing, Szan i Kayan, gdzie widok "białych" przez dziesiątki czy nawet setki kilometrów będzie czymś zupełnie niespotykanym! 

Dokładna informacja, który z naszych pilotów poprowadzi wyjazd, będzie podana przed zakupem biletów lotniczych.

Jeździmy Hondą CRF 250. Jest to motocykl szosowo-terenowy – doskonale sprawdzający się w offrodzie jak i na drodze. Większość trasy pokonuje się asfaltem ale jest mnóstwo zjazdów i pięknych wiejskich szlaków, które odkrywamy. Na tym motocyklu, kierowca będzie czuł się dobrze w każdych warunkach.

Zatrzymujemy się często aby podziwiać scenerie, robić zdjęcia czy napić się bądź zjeść w lokalnej restauracji. To nie wyścigmotocykl daje nam wolność i swobodę zobaczenia takiej Birmy, jakiej nie zobaczy się zza okna autobusu czy samochodu. Drogi są różne, szutrowe, gravelove i asfalotwe. Jedne są wąskie, inne szerokie. Są odcinki z setkami zakrętów ale są też proste drogi. Poza miastami, ruch jest znikomy. Około 70% trasy to asfalt, a 30% to szutr.

Podróżujemy na lekko. Nasze bagaże będą jechały w samochodzie serwisowym, który będzie towarzyszył nam na całej trasie wyprawy.

Jeździmy w miesiącach z najlepszą możliwą pogodą, w Birmie okres ten przypada na miesiące od listopada do marca. Na terenach nizinnych temperatury w ciągu dnia wynoszą między 25-30 stopni, jednak jest niska wilgotność więc temperatura nie doskwiera. Noce jak na azję są chłodne 15-20 stopni. Inaczej wygląda sytuacja  w górach, gdzie w ciągu dnia temperatury wynoszą około 20 stopni, a nocą mogą spać nawet do 0 stopni. Jest to również okres pory suchej, opady są niewielkie.

W takich warunkach najlepiej sprawdzi się kurtka tekstylna z odpowiednią wentylacją. Istotne też będą komfortowe spodnie, ponieważ w ciągu dnia zatrzymujemy się wiele razy, odwiedzamy świątynie itd.

Na motocykl sugerujemy zabrać buty trekkingowe za kostkę, które będą wygodne i pozwolą nam na swobodne poruszanie się w czasie naszych "pitstopów".

Odzież ochronną musisz koniecznie zabrać ze sobą. Kask nie jest koniecznością, organizator zapewni na miejscu kask jednak musisz być świadom, że nic nie zastąpi własnego kasku. Dobrany na miejscu kask, może nie pasować idealnie do Twojej głowy.

Pilot będzie wylatywał razem z grupą z Warszawy i będzie towarzyszył grupie na całej trasie wyprawy. W czasie jazdy motocyklem, będzie nam towarzyszył drugi pilot oraz samochód serwisowy.

2023 LUTY: 11.03.2023 - 27.03.2023
Zajęte miejsca 0%
7 600 PLN
+
1 400 USD
CENA WYPRAWY
Organizacja + wszystkie rzeczy wchodzące w cenę
od 3 500 PLN
ŚREDNI KOSZT BILETU
 
 
Warszawa - Bangkok - Warszawa
300 USD

KIESZONKOWE

300 $ to minimalna kwota jaką należy zabrać jako kieszonkowe na jedzenie, napoje i paliwo. Jest to kwota która pozwoli zrealizować nasz plan w 100%.

Krok
I RATA - 500 zł - płatna przy podpisaniu umowy
Krok
BILET LOTNICZY - od 3 500 PLN

1-5 miesięcy przed wyjazdem (nie pobieramy prowizji, jeżeli bilet kupimy taniej, zwracamy różnicę, jeśli drożej, uczestnik dopłaca różnicę).

Krok
II RATA - 7 100 PLN - płatna do 7 dni od otrzymania biletu lotniczego
Krok
III RATA - 1 400 USD - płatna pilotowi na lotnisku, w dniu wylotu

DZIEŃ 1 - WARSZAWA

Wylot z Warszawy do Bangkoku. Lot  z jedną przesiadką po drodze. 

DZIEŃ 2 - Bangkok 

Przylot do Bangkoku. Transfer z lotniska do miejsca zakwaterowania i pierwszy kontakt z kulturą azjatycką.

DZIEŃ 3 Mandalay

Transfer na lotnisko i 1,5 godzinny lot do Mandalay. Tego dnia czeka nas aklimatyzacja i sprawdzenie motocykli.

DZIEŃ 4 - Mandalay - munyawa - 180km

To właśnie dzisiaj około godziny 8:00 wyruszmy w naszą 12-dniową przygodę! Po opuszczeniu Mandalaj udamy się do miasteczka Mingun, gdzie zobaczymy ruiny stupy, która miała być w zamyśle największą na świecie. Z Mingun częściowo polami, częściowo asfaltem dostaniemy się do Munywa.

Droga prosta i przyjemna, idealna na pierwszy moto kontakt z birmańską kulturą.
Ukoronowaniem naszej dzisiejszej podróży będzie wizyta w pozłacanym, buddyjskim świecie. Odwiedzimy świątynię – Thanboddhay. Każdy jej filar i wieża jest starannie i całkowicie pokryta wizerunkami Buddy. W sumie oblicze Buddy w świątyni zostało przedstawione w około 500 000 różnych formach. Thanboddhay pierwotnie została zbudowana na początku XIV wieku, ale dzięki temu, że 1939 roku została przebudowana, obecnie można ją podziewać w niesamowicie zachowanej złotej postaci.

 

DZIEŃ 5 - Munyawa - Mindat - 250km

Po około godzinie jazdy zatrzymamy się w owianej mistyczną legendą jaskini poświęconej czci Buddy, a ściślej mówią w kompleksie jaskiń, który obejmuje ich aż 900.
Wnętrze jaskiń w całości pokryte jest wizerunkami Buddy, które zostały wyrzeźbione bądź namalowane. Ich powstanie datuje się na XIV wiek, a miejscowi wierzą, że jaskinia była niegdyś zamieszkałą przez mężczyznę, który posiadał potężny kamień filozoficzny. 
Dalej drogą asfaltową dotrzemy do stanu Czin, a konkretnie do położonej  w górach miejscowości Mindat (1500m n.p.m.)

 

DZIEŃ 6 - mindat - kanpetlet - 75km

Birma to dom wielu ciekawych  mniejszości etnicznych. Południowo – wschodnia prowincja Chin, którą będziemy dzisiaj przemierzać, zamieszkała jest przez plemiona, w których ponad 300 lat temu zaczęto tatuować dziewczynkom twarze. Bolesne oszpecanie miało ochronić kobiety przed porwaniami, które regularnie odbywały się w tych okolicach. Wzory na twarzach często mają kształt sieci, dlatego też można spotkać się z nazwą – „kobiety pająki”. Około 40 lat temu zakazano bolesnego tatuowania dziewczynek, więc dzisiaj, w wioskach żyją już ostanie kobiety, które poddane były tej tradycji. Po ich śmierci, kobiety z wytatuowanymi twarzami pozostaną tylko historią…
Dzień będzie pełen offrodu po birmańskich górach. Najwyższy szczyt gór, po których będziemy jeździć, ma ponad  3 000m n.p.m.!

 

DZIEŃ 7 - Kanpetlet - Bagan - 180km

Z rana czeka nas cudowny zjazd z gór z setkami zakrętów! Wracamy na niziny. Przez pozostałą część trasy, prowadzi przyjemna, prosta asfaltowa droga. 
Po przejechaniu około 160 km dotrzemy do krainy ponad 2 000 stup i  buddyjskich świątyń różnej wielkości.  Jest to pozostałość  po  Królestwie Pagan, które było  potęgą jakieś 9 000 lat temu. Dziś budowle rozrzucone na powierzchni około 40 kilometrów kwadratowych, pomiędzy którymi  rosną krzewy i  pasą się krowy robią niezwykłe wrażenie. Cały kompleks stanowi jedną z największych atrakcji archeologicznych Azji. Pomiędzy świątyniami można się swobodnie poruszać, do części z nich można wejść i podziwiać w nich posągi Buddy, a na jeszcze inne można się wspiąć i delektować widokiem  bezkresu stepów, z których wyrastają świątynie.
W tak niezwykłych okolicznościach będziemy napawać się  zachodem słońca, który z całą pewnością wyróżni się spośród wszystkich zachodów słońca w Twoim życiu. 

DZIEŃ 8 - Bagan - Popa -70km

Poranek dostarczy nam widokówkowego krajobrazu – wschodzące słońce odsłoni widok balonów  unoszących się nad ruinami pagód  i świątyń. Chętni  będą mogli wziąć udział w tym około 45-minutowym przelocie balonem (opcja fakultatywna, konieczność wcześniejszego zgłoszenia – dodatkowy  koszt około 320 USD). Do południa będziemy mieli czas, aby eksplorować na naszych motocyklach Królestwo Paganu. Następnie udamy się do miejscowości Popa (około 1h ) aby odprężyć się po intensywnych dniach w miejscu z niesamowitym klimatem. W miejscowości Popa znajduje się samotna góra, która jest pozostałością po starym wulkanie, na szczycie, której mieści się  kompleks świątynny, według birmańskich wierzeń   poświęcony  potężnym  duchom Nat. Aby dostać się do świątyni, należy pokonać dokładnie 777 schodów. Widok stromej góry ze świątynią na szczycie robi niezwykle imponujący wrażenie.

DZIEŃ 9 - Popa - Kalaw - 240km

Dobrą drogą wrócimy szybko w górskie klimaty, tym razem stanu Shan. W niedużej górskiej miejscowości spędzimy nocleg (temperatura w nocy może wynieść zaledwie kilka stopni).

DZIEŃ 10 - Kalaw - inle - 70km

Kolejny cały dzień z offrodem! Kalaw słynie z 2-3-dniowych trekkingów do jeziora Inle. Trekkingi odbywają się w iście sielskim klimacie, między birmańskimi wioskami i polami. Dzięki naszym motocyklom, które są idealnie przystosowane do takich warunków, w zaledwie kilka godzin pokonamy to, na co potrzeba 3 dni trekkingu. Zatrzymamy się w Nyaungshwe położonej nad jeziorem Inle. 

Na miejscu przekonamy się, jak wygląda  życie w pływającej wiosce – w miejscu, gdzie lokalna ludność uprawia warzywa na pływających polach, dzieci chodzą do szkoły na wodzie, świątynie stoją na palach, a zakupy kilka razy w tygodniu robi się na pływających targach. 
Dzień zakończymy sporą dawką magii, którą dostarczą nam promienie słońca zachodzącego na tle  jeziora Inle. Niezakłóconej tafli wody, harmonijnie współistniejącej z otaczającymi jezioro górami, mistyki dodają postaci  rybaków sprawiających wrażenie, jak gdyby  tańczyli z wiosłami. Ich niezwykły widok jest owocem techniki łowienia polegającej na połączeniu równowagi ze staniem na rufie na jednej nodze i wiosłowaniem drugą, jednocześnie trzymając sieci lub koszt do połowu ryb.  
 

DZIEŃ 11 - Inle - loikaw - 170km

Rano możliwość wybrania się na lokalny targ. Dzisiejsza trasa doprowadzi nas do magicznego miejsca, leżącego z dala od głównych szlaków turystycznych  Birmy   - miejsca z daleka wyglądającego jak wynurzający się z płaskowyżu kamienny las bądź plutony stojących na baczność żołnierzy. Jednak to nie drzewa ani wojsko, a stojące w równych szeregach, jedna obok drugiej, smukłe, strzeliste stupy zakończone założonymi na ich szczyty czapami - hełmami z metalu i przyczepionymi do nich tysiącami dzwoneczków, tworzą tak niepowszedni widok. Trafimy do najliczniejszego na świecie zwartego kompleksu tworzonego przez takie budowle. Do dziś zachowało się ich 2 478 sztuk. Niezwykłym atutem tego miejsca jest fakt, że dociera tu niewielu turystów, a panujący tam spokój i cisza dodaje temu miejscu niezwykłej mistyki. 
Dzisiaj przekroczymy granicę kolejnego stanu - Kayan, a wisienką na torcie będzie imponująca pagoda - Taung Kwe. Jej widok jest naprawdę niecodzienny. Ekspozycja skalistego wapienia, na którym widnieją  biało- złote stupy wydaje się niespodziewanie wyrastać w otaczającym nas krajobrazie.  Ten niezwykły kompleks buddyjskich świątyń umiejscowiony na szczycie góry jest najsłynniejszym zabytkiem stanu Kayah, a widok z jego szczytu na miasto i okolicę jest cudowny. 

DZIEŃ 12 Loikaw - pindaya - 170km

Nasz dzień zacznie się o świcie, a przywitamy go pochodem mnichów. Birma to bardzo religijny kraj, w  którym mnisi cieszą się ogromnym szacunkiem wśród lokalnej ludności. Każdego ranka witani są przez mieszkańców, którzy  obdarowują  ich drobnymi upominkami i jedzeniem. Dla nich jest to codzienność, dla nas niezwykle egzotyczne wydarzenie. 

Po śniadaniu wyruszmy w poszukiwaniu mniejszości etnicznych i po raz kolejny nie udamy się do miejsca, w którym plemiona w gotowości do pozowania oczekują na turystów.  Kobiety z plemienia Karen zastaniemy podczas ich codziennego  życia.  Na te kobiety zwykło się mówić „ długie szyje”, „żyrafy” czy „smoczyce”, a wszystko to za sprawą  noszonych przez nie na szyjach charakterystycznych ozdób – kręgów, które optycznie wydłużają im szyje. Mosiężne pierścienie zakładane są już kilkuletnim dziewczynkom, a dorosła kobieta potrafi dźwigać na szyi nawet  5 kg. Dziś geneza tej tradycji jest już mocno rozmyta. Jedni mówią, że ów ozdoby miały uchronić dziewczęta przed tygrysami czy porwaniami, inni, że oszpecenie miało zapewnić wierność mężowi.
Na dzisiejszej trasie jest również przewidziany odcinek specjalny -  około 2h offrodu! 
 

DZIEŃ 13 Pindaya - Pyin u Lwin  - 270km

Po śniadaniu udamy się do jaskini, która ma 150 m długości i zawiera ponad 8 000 posągów Buddy. Resztę dnia spędzimy na motocyklach przemierzając birmańskie drogi. 

DZIEŃ 14 - Pyin u Lwin - okolice

Dzisiaj poczujemy się jak prawdziwi odkrywcy. Czas na eksplorowanie wodospadów! Mjanma nie jest szczególnie znana z tych cudów natury, dlatego dotarcie do tych miejsc dostępne jest jedynie dla osób, które wiedzą gdzie ich szukać. Spotkanie sam na sam z orzeźwiającą siłą natury wytwarza emocje, które pamięta się długo, ale żeby tam dobrzeć, czeka nas około godzinny trekking przez tropikalny, birmański las, który zakończymy przedzieraniem się przez zarośla, za którymi czeka nas niezwykły widok i możliwość orzeźwiającej kąpieli!  Tego dnia odwiedzimy również mało popularny  wodospad, do którego dojście jest łatwiejsze, jednak wciąż głównie można spotkać tam jedynie  lokalnych mieszkańców.

DZIEŃ 15 - Pyin u Lwin - mandalay - 70 km

Ostatni dzień na motocyklu. Prosta i przyjemna droga do Mandalay, gdzie spędzimy ostatnią noc w Birmie.

DZIEŃ 16 - bangkok

Lot do Bangkoku. Ostatni nocleg w Azji.

DZIEŃ 17 - WARSZAWA

Przylot do Warszawy.

Panel informacyjny:

Uwzględniając powyższe wyliczenia, podpowiadamy, że realna całkowita suma (to co wpłacasz do biura + bilet lotniczy + minimalne kieszonkowe), jaką potrzebujesz na tę podróż to około 18 750 zł (cena obejmuje + cena nie obejmuje). Jest to kwota orientacyjna, dokładna kwota będzie zależała od kursu dolara (kurs dolara przyjmowany do obliczeń to uśredniony kurs z kilku wcześniejszych miesięcy w dniu publikowania oferty. Kurs nie jest aktualizowany. W celu obliczenia dokładnej sumy wydatków należy sprawdzić obecnie obowiązujący kurs), ceny biletu na lot międzykontynentalny (od 3500 zł) oraz wydatków własnych. Kwota ta jednak nie będzie znacząco odbiegała (ani w jedną, ani w druga stronę) od powyższych obliczeń.

Działamy transparentnie!

Zdajemy sobie sprawę, że podsumowanie realnych kosztów wraz z wydatkami na miejscu, marketingowo nie wygląda korzystnie. Jednak uczestnicy naszych wyjazdów to osoby świadome, które po przyjeździe w dane miejsce, nie wydają drugie tyle, co za wyjazd. Kwoty przez nas przedstawione, pozwalają zrealizować plan w 100%, korzystając ze wszystkich atrakcji z planu, nie oszczędzając na jedzeniu i piciu.

Ta wyprawy nie jest dla każdego...

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego trzeba zrozumieć, że nie jest to standardowa wycieczka i odwiedzenie tak ogromnej ilości różnorodnych miejsc w 15 dni, wymaga sporego zaangażowania od każdego uczestnika. Mamy do przejechania około 1 800 km po Birmie! Drogi są czasami w niezłym stanie, a czasami w bardzo złym. Część trasy przebiega przez góry, gdzie drogi są szutrowe. Ze względu na przygodowy charakter wyjazdu, nie możemy zagwarantować, że wszystko pójdzie zgodnie z planem, a nawet czy uda się zrealizować plan w 100%...

My kochamy ten dreszczyk adrenaliny i sposób na odkrywanie Azji, ale rozumiemy, że nie każdy tak sobie wyobraża swój wymarzony urlop…czy Tobie się podoba?

*Planowana większość noclegów odbędzie się w klimatycznych resortach o dobrym albo bardzo dobrym standardzie jak na azjatyckie warunki i okolicę, w której nocujemy. W górach w miejscowościach Mindat, Kanpetlet i Kalaw noce bywają bardzo chłodne (od 0-8 stopni) - w resortach nie ma ogrzewania.

Jednak jesteśmy zdania, że resorty to tylko mały dodatek do tego, co doświadczamy w czasie wyjazdu i służą nam jedynie do chwili komfortowego odpoczynku po dniach naładowanych przygodami. Osoby, dla których ważniejsze jest to, gdzie śpią, a nie to, czego doświadczają – nie odnajdą się na naszym wyjeździe. Jeździmy z osobami, które chcą przede wszystkim doświadczać i z takimi osobami chętnie spędzamy wieczory w naszych klimatycznych resortach.

Śpimy zazwyczaj w małych resortach/hotelach, w części z nich jest ograniczona możliwości konfiguracji łóżek. Pokoje są dwuosobowe. Może się zdarzyć, że w pokoju będzie jedno duże, podwójne łóżko, jak i również sytuacja, że zameldujemy się w innym resorcie niż na zdjęciach, jednak zawsze będzie to podobny standard. Osoby podróżujące w pojedynkę, które statystycznie stanowią większość naszych grup, kwaterujemy według płci. Nie ma możliwości dopłaty do pokoju jednoosobowego.


*Szczegółową agendę wraz z resortami, adresami, telefonami itp. wysyłamy na 10 dni przed wylotem.

Przed wypełnieniem formularza, zapoznaj się z tym co lubimy i jak podróżujemy, w zakładce O PROJEKCIE

Teraz wiesz już o nas wystarczająco dużo, czytałeś i widziałeś jak podróżujemy, co robimy i co lubimy. Dbamy o to aby na nasze wyjazdy jeździły osoby, które czują podobny klimat, a bądźmy szczerzy, nie każdy go czuje. Dlatego przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy, daj nam trochę poznać siebie i napisz kilka słów o sobie wraz z informacja dlaczego chcesz się wybrać akurat na tę wyprawę?

Wybierz wyprawę
Indonezja
2023 - Termin 1 - Kwiecień: 28.04.2023 - 14.05.2023
2023 - Termin 2 - Maj: 19.05.2023 - 04.06.2023
2023 - Termin 3 - Czerwiec: 30.06.2023 - 16.07.2023
2023 - Termin 4 - Lipiec: 14.07.2023 - 30.07.2023
2023 - Termin 5 - Sierpień: 11.08.2023 - 27.08.2023
2023 - Termin 6 - Wrzesień: 01.09.2023 - 17.09.2023
2023 - Termin 7 - Wrzesień: 15.09.2023 - 01.10.2023
2023 - Termin 8 - Wrzesień: 29.09.2023 - 15.10.2023
Filipiny
2023 Termin 1 - styczeń: 14.01.2023 - 29.01.2023
2023 Termin 2 - styczeń: 28.01.2023 - 12.02.2023
2023 Termin 3 - luty: 11.02.2023 - 26.02.2023
2023 Termin 4 - luty: 25.02.2023 - 12.03.2023
2023 Termin 5 - marzec: 11.03.2023 - 26.03.2023
2023 Termin 6 - kwiecień: 01.04.2023 - 16.04.2023
2023 Termin 7 - kwiecień: 29.04.2023 - 14.05.2023
Wietnam Północny - 7 dni motoskuterem + relaks
2023 - Termin 1 Kwiecień 14.04.2023 - 29.04.2023
2023 - Termin 2 Wrzesień: 22.09.2023 - 07.10.2023
2023 - Termin 3 Wrzesień: 13.10.2023 - 28.10.2023
Laos, Kambodża + Bangkok
2023 - Termin 1 Marzec: 04.03.2023 – 19.03.2023
2023 - Termin 2 Listopad: 11.11.2023 – 26.11.2023
Chiny z adrenaliną
2023 - Termin 1 Wrzesień: 09.09.2023 – 23.09.2023
Nepal - trekking do Sanktuarium Annapurny
2023 - Termin 1 Kwiecień: 14.10.2023 - 30.10.2023
2023 - Termin 2 Październik: 01.04.2023 – 17.04.2023
2023 - Termin 3 Listopad: 04.11.2023 - 20.11.2023
Wietnam motocyklem 2000km
2023 - Termin 1 Kwiecień: 13.04.2023 - 29.04.2023
2023 - Termin 2 Październik: 19.10.2023 - 04.11.2023
Birma - wyjazd przygodowy
Nowe terminy wkrótce
Birma motocyklem 1800km
2023 - Termin 1 Marzec: 11.03.2023 - 27.03.2023
Filipiny sylwester na Boracay 2022/2023
Termin: 29.12.2022 - 14.01.2023
Wietnam Północny - trekkingi + relaks
Nowe terminy wkrótce
Malezja i Borneo
Termin 1 Czerwiec: 03.06.2023 - 17.06.2023
Termin 2 Lipiec: 29.07.2023 - 12.08.2023
Termin 3 Wrzesień: 09.09.2023 - 23.09.2023
Indie Północne i Goa
2023 Termin 1 Luty: 11.02.2023 - 27.02.2023
2023 Termin 2 Listopad: 11.11.2023 - 27.11.2023
Imię*
Nazwisko:*
Adres email*
Numer telefonu:
Wiadomość:*Napisz o sobie kilka słów wraz z informacją dlaczego chcesz się wybrać akurat na tę wyprawę oraz daj znać, który punkt programu podoba Ci się najbardziej?
Zapoznałem się z planem wyjazdu*

Akceptuję politykę prywatności, zapoznałem/am się z klauzulą RODO oraz ze stroną "O projekcie".

Wyślij

W skrócie:

Gdzie jedziemy

Birma

Termin

11 marzec 2023

Na ile dni

17

Ilość osób

11

Terminy wypraw:

luty 2023
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 • Przygoda życia. Jeśli chcecie wiedzieć jak było, nie wahajcie się! Ja mogę wam opowiadać, pokazywać zdjęcia, nagrane video, ale to wszystko nie oddaje charakteru tych miejsc, ludzi, całej wyprawy...
  Alina
  facebook
 • Niesamowita przygoda!!! Polecam absolutnie kazdemu. Przepiekne widoki, niezapomniane wrazenia. Nigdy dotat zadna zorganizowana wycieczka nie dostarczyla mi tak wielu pozytywnych doznan.
  Monika
  facebook
 • Przepiękne miejsce❤❤❤ Wciąż żyę wspomnieniami, podejrzewam, że to jeszcze potrwa aż do następnego wyjazdu ❤❤❤ Na moim profilowym foto z Tarasów właśnie 😁😁😁❤
  sylwiafabia
  instagram
 • ❤️ Wyjątkowa podróż. Czekam na kolejny plan po Filipinach :) Wrócę tam :)
  ivkto
  instagram
 • Rewelacyjna przygoda, super widoki, niesamowite przeżycia, doskonała organizacja i cudowne wspomnienia, które zostaną z nami do końca życia!! Serdecznie polecam
  MIchał
  google
 • Witam wszystkich, którzy lubią podróże, adrenalinę i super zabawę. Jestem uczestnikiem ostatniej wyprawy na Filipiny, miała być to wyprawa życia, więc szukałam czegoś, co w 100% spełni moje oczekiwania.
  Anita
  Google