logo amazing asia

"Amazing Asia"

Dworcowa 62/5

44-100 Gliwice

+48 32 307 17 15      +48 500 535 333

logo amazing asia

Birma - wyjazd przygodowy

Jest to wyprawa o charakterze przygodowo-poznawczym. Często się przemieszczamy, dużo odkrywamy, czasami odpoczywamy, ale przede wszystkim doświadczamy.

COVID - BEZPIECZNA REZERWACJA

Zapisy na terminy wskazane w ofercie są cały czas aktywne. Przypominamy, że jeżeli z jakiegokolwiek powodu wyjazd nie doszedłby do skutku, gwarantujemy 100% zwrotu wpłaconej zaliczki.

KIEDY OTWARCIE GRANIC W AZJI? GDZIE MOŻNA WYJECHAĆ?

Zobacz tutaj najnowsze informacje

Birma(Mjanma) - odkrywanie nieodkrytego

Birma - wyjazd przygodowy, 17 dni

jeden z największych i zarazem najbardziej tajemniczych krajów Azji Południowo -Wschodniej. Kraj 100 000 pagód, buddyjskich mnichów, ciekawych i barwnych mniejszości etnicznych, uczciwych ludzi, górzystych terenów, pól uprawnych, bydła i kurzu – świat, w którym czas stanął w miejscu! Birma dopiero od niedawna otworzyła się na turystów, dlatego podróżujących  w porównaniu do innych krajów azjatyckich jest  tutaj zdecydowanie mniej  i przeważnie ograniczają się do odwiedzin jedynie kilku popularnych miejsc. Tworząc ten plan, aby  wyciągnąć esencję Birmy i dotrzeć do jej  nieskażonego turystyką  serca, wsiedliśmy na motocykle i  przemierzyliśmy prawie  2 500 km  birmańskich dróg. Wiemy, że nie każdy  może sobie pozwolić na podróżowanie motocyklem, dlatego stworzyliśmy alternatywny plan, w którym dzięki prywatnemu busowi towarzyszącemu nam na całej trasie podróży, dotrzemy do większości miejsc, odwiedzonych przez nas na motocyklach, a tam, gdzie wjazd dla busa będzie niedostępny, odbędziemy trekking.  Poza „must see” takimi  jak Bagan czy Inle będziemy eksplorować wioski i małe miejscowości stanów Czin, Sagaing, Szan i Kayan, a widok "białych" przez dziesiątki czy nawet setki kilometrów będzie  czymś zupełnie niespotykanym!


Niby wiesz, że dalej jesteś na tej samej planecie, ale to już zupełnie inny świat..

Ludzie - absolutnie wyjątkowi! W większości niemówiący po angielsku, jednak tak pełni życzliwości i chętni pomocy, że ciężko się z nimi nie dogadać.  W orientalny klimat wprowadzi Cię  już sam ich wygląd. A to wszystko za sprawą  longyi noszonych przez mężczyzn i thanaki nakładanej na twarz przez kobiety. Na każdym kroku, spotykamy mężczyzn, tych pracujących, czy prowadzących motocykl, ubranych w  spódnico-chusty przewiązane supłem w pasie.  Natomiast mijane przez nas kobiet,  na twarzach będą miały namalowane żółte paski, kręgi lub inne bardziej wymagające wzory. To właśnie thanaka - magiczna maź pozyskana z kory specjalnego drzewa. Ten naturalny kosmetyk ma za zadanie chronić kobiecą cerę przed słońcem czy  odstraszać insekty. Pasta ta przygotowywana jest w Birmie od ponad 2 000 lat. A do dopiero początek wyjątkowego spotkania.. zapuszczając się w głąb Mjanmy,  dotrzemy do regionów zamieszkanych przez niezwykłe mniejszości etniczne! Będziemy mieć okazję spotkać kobiety z długimi szyjami, czy te z tatuażami na twarzach. Mosiężne pierścienie, które optycznie wydłużają im szyje, zakładane są już kilkuletnim dziewczynkom, a dorosła kobieta potrafi dźwigać na szyi nawet 5 kg. Natomiast plemienna tradycja tworzenia na twarzach kobiet tatuaży wyglądających jak pajęcze  sieci, została zakazana pod koniec lat 60. Wraz ze śmiercią ostatnich żyjących Pań, tradycja ta pozostanie jedynie historią..

Birma (Mjanma)-  jedno z najbardziej pobożnych, buddyjskich miejsc na ziemi, a co za tym idzie, kraj obfity w tysiące pięknych i niezwykłych świątyń czy pagód, będących centrum życia społecznego, symbolem oddania i źródłem komfortu. Niewątpliwie - efekt 2 000  świątyń, rozrzuconych na powierzchni około 40 kilometrów kwadratowych, pomiędzy którymi rosną krzewy i pasą się krowy, robi tak niesamowite wrażenie, że „Królestwo Paganu” jest niekwestionowanym numerem jeden. Cały kompleks stanowi jedną z największych atrakcji archeologicznych Azji. Pamiętaj jednak, że kraj, w którym każde miejsce jest odpowiednie to tego, aby powstała w nim świątynia, z dala od turystycznych szlaków, skrywa perełki, w których mistyka i harmonia są niemal namacalne... Te cuda są również w planie naszego wyjazdu! 

Birma (Mjanma) - niezwykle egzotyczne miejsce, a to wszystko za sprawą buddyzmu, który jest rdzeniem birmańskiej kultury. To świat, w którym życie prywatne i publiczne przeplata się z naukami buddy. Popularne powiedzenie Musisz zostać mnichem, zanim staniesz się mężczyzną” jest stosowane w praktyce. Większość młodych ludzi spędza czas na edukacji zakonnej, więc jeżeli Twoim marzeniem jest spotkanie młodego, zamyślonego mnicha w purpurowej szacie, to tu z pewnością je zrealizujesz. W hierarchii społeczeństwa mnisi zajmują wysoce szanowane miejsce. Przysługuje im niemało przywilejów, a w wielu miejscach wraz z promieniami wschodzącego słońce, odbywają się ich pochody. Maszerujący o świcie mnisi witani są przez lokalnych mieszkańców, którzy obdarowują ich jedzeniem i drobnymi podarunkami. Uczestnictwo w tym codziennym dla Birmańczyków wydarzeniu, dla Europejczyków z całą pewnością jest unikatowym doświadczeniem. 

Birma (Mjanma) – tu czas zatrzymał się w miejscu, a życie z wyjątkiem dużych miast  upływa w zgodzie z naturą i w iście sielskim klimacie. Spowolniony rozwój cywilizacyjny pozwolił Birmańczykom zachować dziewicze i nieskażone tereny - góry, tropikalne lasy, dżungle, liczne rzeki, jeziora oraz majestatyczne i cudowne wodospady! Te ostatnie, w naszej ocenie, to niekwestionowane klejnoty skrywane w birmańskich lasach. Na nasze szczęście nieznane i niepopularne wśród podróżników odkrywających Birmę. Możliwość podziwiania niezwykłej potęgi przyrody, bez tłumów ludzi, to przygoda, którą zapamiętasz na długo. 

 Dokładna informacja, który z naszych pilotów poprowadzi wyjazd, będzie podana przed zakupem biletów lotniczych.

NOWE TERMINY WKRÓTCE
5 800 PLN
+
1 000 USD
CENA WYPRAWY
Organizacja + wszystkie rzeczy wchodzące w cenę
2 200 PLN
 
ŚREDNI KOSZT BILETU
Warszawa - Bangkok - Warszawa
 
 
250 USD

KIESZONKOWE

250 $ to minimalna kwota jaką należy zabrać jako kieszonkowe na wydatki własne, jedzenie i napoje

Krok
I RATA - 500 zł - płatna przy podpisaniu umowy
Krok
BILET LOTNICZY - 2 200 PLN

1-5 miesięcy przed wyjazdem (nie pobieramy prowizji, jeżeli bilet kupimy taniej, zwracamy różnicę, jeśli drożej, uczestnik dopłaca różnicę).

Krok
II RATA - 5 300 PLN - płatna do 7 dni od otrzymania biletu lotniczego
Krok
III RATA - 1 000 USD - płatna pilotowi na lotnisku, w dniu wylotu
1800 km po birmańskich drogach na hondach crf 250!

Moto Birma 

Dla osób potrzebujących większej dawki adrenaliny. 

DZIEŃ 1 - WARSZAWA

Wylot z Warszawy do Bangkoku. Lot  z jedną przesiadką po drodze. 

DZIEŃ 2 - Bangkok 

Przylot do Bangkoku. Transfer z lotniska do miejsca zakwaterowania i pierwszy kontakt z kulturą azjatycką.

DZIEŃ 3 Mandalay

Transfer na lotnisko i 1,5 godzinny lot do Mandalay. Tego dnia czeka nas aklimatyzacja. Wieczorem kolacja na lokalnym targu

DZIEŃ 4 - Mandalay - munyawa

Dzisiaj rano, naszym prywatnym busem, wyruszymy w poszukiwaniu birmańskiej przygody. Pierwszym celem będzie miasteczko  Mingun (około 1,5h jazdy)gdzie zobaczymy ruiny stupy, która miała być w zamyśle największą na świecie. 

Ukoronowaniem naszej dzisiejszej podróży będzie wizyta w pozłacanym, buddyjskim świecie. Odwiedzimy świątynię – Thanboddhay (około 3-4h jazdy). Każdy jej filar i wieża jest starannie i całkowicie pokryta wizerunkami Buddy. W sumie oblicze Buddy w świątyni zostało przedstawione w około 500 000 różnych formach. Thanboddhay pierwotnie została zbudowana na początku XIV wieku, ale dzięki temu, że 1939 roku została przebudowana, obecnie można ją podziewać w niesamowicie zachowanej złotej postaci.
 

DZIEŃ 5 - Munyawa - Mindat

Po śniadaniu ruszymy w drogę aby po  około 1,5h jazdy zatrzymać się w owianej mistyczną legendą jaskini poświęconej czci Buddy, a ściślej mówią w kompleksie jaskiń, który obejmuje ich aż 900.
Wnętrze jaskiń w całości pokryte jest wizerunkami Buddy, które zostały wyrzeźbione bądź namalowane. Ich powstanie datuje się na XIV wiek, a miejscowi wierzą, że jaskinia była niegdyś zamieszkałą przez mężczyznę, który był w posiadaniu potężnego kamienia filozoficznego. 
Następnie, po około 5h jazdy, dotrzemy do stanu Czin, a konkretnie do położonej  w górach miejscowości Mindat (1400m n.p.m.)

 

DZIEŃ 6 - okolice mindat - trekking

Dzisiejszego dnia wybierzemy się na trekking po birmańskich górach, w celu poszukiwania mniejszości etnicznych. W tym celu, nasi przyjaciele podwiozą nas na motocyklach w miejsca w górach, w których są poukrywane wioski i domostwa mniejszości etnicznych. Dzięki temu trekking będziemy faktycznie odbywali między wioskami i mniejszościami etnicznymi, a nie w drodze do nich.

Birma to dom wielu ciekawych  mniejszości etnicznych. Południowo – wschodnia prowincja Chin, którą będziemy dzisiaj przemierzać zamieszkała  jest przez plemiona, w których ponad 300 lat temu zaczęto tatuować dziewczynkom twarze. Bolesne oszpecanie miało ochronić kobiety przed porwaniami, które regularnie odbywały się w tych okolicach. Wzory na twarzach często mają kształt sieci, dlatego też można spotkać się z nazwą – „kobiety pająki”. Około 40 lat temu zakazano bolesnego tatuowania dziewczynek, więc dzisiaj, w wioskach żyją już ostanie kobiety, które poddane były tej tradycji. Po ich śmierci, kobiety z wytatuowanymi twarzami pozostaną tylko historią…

Trekking zakończymy noclegiem w lokalnej wiosce!

DZIEŃ 7 - okolice Mindat - Bagan

Po śniadaniu kontynuacja trekkingu. W okolicach południa, ruszymy dalej w drogę naszym prywatnym busem w kierunku Bagan (3-4h).

DZIEŃ 8 - Bagan

Poranek dostarczy nam widokówkowego krajobrazu – wschodzące słońce odsłoni widok balonów  unoszących się nad ruinami pagód  i świątyń. Chętni  będą mogli wziąć udział w tym około 45 minutowym przelocie balonem ( opcja fakultatywna, konieczność wcześniejszego zgłoszenia –dodatkowy  koszt około 320 USD). Cały dzisiejszy dzień spędzimy na eksploracji  Królestwa Paganu - krainy ponad 2 000 stup i  buddyjskich świątyń różnej wielkości.  Jest to pozostałość  po  Królestwie Pagan, które było  potęgą jakieś 9 000 lat temu. Dziś budowle rozrzucone na powierzchni około 40 kilometrów kwadratowych, pomiędzy którymi  rosną krzewy i  pasą się krowy robią niezwykłe wrażenie. Cały kompleks stanowi jedną z największych atrakcji archeologicznych Azji. Pomiędzy świątyniami można się swobodnie poruszać, do części z nich można wejść i podziwiać w nich posągi Buddy, a na jeszcze inne można się wspiąć i delektować widokiem  bezkresu stepów, z których wyrastają świątynie. Dla chętnych możliwość odkrywania Bagan skuterem elektrycznym bądź rowerem.

DZIEŃ 9 - Bagan - inle

Po śniadaniu wyruszymy do miejscowości Popa (około 1h ). W miejscowości Popa znajduje się samotna góra, która jest pozostałością po starym wulkanie, na szczycie której mieści się  kompleks świątynny, według birmańskich wierzeń   poświęcony  potężnym  duchom Nat. Aby dostać się do świątyni należy pokonać dokładnie 777 schodów. Widok stromej góry z świątynią na szczycie robi niezwykle imponujący wrażenie. Następnie ruszymy w dalszą drogę do stanu Shan (6h). Zatrzymamy się w pobliżu jeziora Inle, a właściwie to na w domkach na jeziorze, gdzie spędzimy 2 noce.

DZIEŃ 10 - inle

Na miejscu przekonamy się jak wygląda  życie w pływającej wiosce – w miejscu gdzie lokalna ludność uprawia warzywa na pływających polach, dzieci chodzą do szkoły na wodzie, świątynie stoją na palach, a zakupy kilka razy w tygodniu robi się na pływających targach. 
Dzień zakończymy sporą dawką magii, którą dostarczą nam promienie słońca zachodzącego na tle  jeziora Inle. Niezakłóconej tafli wody harmonijnie współistniejącej z otaczającymi jezioro górami mistyki, dodają postaci  rybaków sprawiających wrażenie jak gdyby  tańczyli z wiosłami. Ich niezwykły widok jest owocem techniki łowienia polegającej na połączeniu równowagi ze staniem na rufie na jednej nodze i wiosłowaniem drugą, jedocześnie trzymając sieci lub koszt do połowu ryb.  

DZIEŃ 11 - Inle - loikaw

Nasza dzisiejsza trasa doprowadzi nas do magicznego miejsca (około 2h), leżącego z dala od głównych szlaków turystycznych  Birmy   - miejsca z daleka wyglądającego jak wynurzający się z płaskowyżu kamienny las bądź plutony stojących na baczność żołnierzy. Jednak to nie drzewa ani wojsko, a stojące w równych szeregach, jedna obok drugiej, smukłe, strzeliste stupy zakończone założonymi na ich szczyty czapami - hełmami z metalu i przyczepionymi do nich tysiącami dzwoneczków, tworzą tak niepowszedni widok. Trafimy do najliczniejszego na świecie zwartego kompleksu tworzonego przez takie budowle. Do dziś zachowało się ich 2 478 sztuk. Niezwykłym atutem tego miejsca jest fakt, że dociera tu niewielu turystów, a panujący tam spokój i cisza dodaje temu miejscu niezwykłej mistyki. 
Następnie przekroczymy granicę kolejnego stanu - Kayan(około 3h) a wisienką na torcie będzie imponująca pagoda - Taung Kwe. Jej widok jest naprawdę niecodzienny. Ekspozycja skalistego wapienia, na których widnieją  biało- złote stupy wydaje się niespodziewanie wyrastać w otaczającym nas krajobrazie.  Ten niezwykły kompleks buddyjskich świątyń umiejscowiony na szczycie góry jest najsłynniejszym zabytkiem stanu Kayah, a widok z jego szczytu na miasto i okolicę jest cudowny. 

DZIEŃ 12 Loikaw trekking

Nasz dzień zacznie się o świcie, a przywitamy go pochodem mnichów. Birma to bardzo religijny kraj, w  którym mnisi cieszą się ogromnym szacunkiem wśród lokalnej ludności. Każdego ranka witani są przez mieszkańców, którzy  obdarowują  ich drobnymi upominkami i jedzeniem. Dla nich jest to codzienność, dla nas niezwykle egzotyczne wydarzenie. 

Po śniadaniu wyruszmy w poszukiwaniu mniejszości etnicznych i po raz kolejny nie udamy się do miejsca, w którym plemiona w gotowości do pozowania oczekują na turystów.  Kobiety z plemienia Karen zastaniemy podczas ich codziennego  życia.  Na te kobiety zwykło się mówić „ długie szyje”, „żyrafy” czy „smoczyce”, a wszystko to za sprawą  noszonych przez nie na szyjach charakterystycznych ozdób –kręgów, które optycznie wydłużają im szyje. Mosiężne pierścienie zakładane są już kilkuletnim dziewczynkom, a dorosła kobieta potrafi dźwigać na szyi nawet  5 kg. Dziś geneza tej tradycji jest już mocno rozmyta. Jedni mówią, że ów ozdoby miały uchronić dziewczęta przed tygrysami czy porwaniami inni, że oszpecenie miało zapewnić wierność mężowi.

DZIEŃ 13 Loikaw- Pyin u Lwin 

Po śniadaniu, całodniowy transfer (450km).

DZIEŃ 14 - Pyin u Lwin - okolice

Dzisiaj poczujemy się jak prawdziwi odkrywcy. Czas na eksplorowanie wodospadów! Mjanma nie jest szczególnie znana z tych cudów natury, dlatego dotarcie do tych miejsc dostępne jest jedynie dla osób, które wiedzą gdzie ich szukać. Spotkanie sam na sam z orzeźwiającą siłą natury wytwarza emocje, które pamięta się długo, ale żeby tam dobrzeć czeka nas około godzinny trekking przez tropikalny, birmańskie lasy, który zakończymy przedzieraniem się przez zarośla, za którymi czeka nas niezwykły widok i możliwość orzeźwiającej kąpieli!  Tego dnia odwiedzimy również mało popularny  wodospad, do którego dojście jest łatwiejsze, jednak wciąż głównie można spotkać tam jedynie  lokalnych mieszkańców.

DZIEŃ 15 - Pyin u Lwin - mandalay

Luźny dzień, w zależności od chęci, możliwość szybszego powrotu do Mandalay bądź dalsze odkrywanie wodospadów.

Dla chętnych, możliwość transferu na zachód słońca przy najdłuższym tekowym moście świata - U Bein Bridge ( jedne z tych "must see" miejsc, które wyglądają dobrze tylko na zdjęciach - my nie polecamy).

DZIEŃ 16 - bangkok

Lot do Bangkoku. Ostatni nocleg w Azji.

DZIEŃ 17 - WARSZAWA

Przylot do Warszawy.

Panel informacyjny:

Uwzględniając powyższe wyliczenia, podpowiadamy, że realna całkowita suma (to co wpłacasz do biura + bilet lotniczy + minimalne kieszonkowe), jaką potrzebujesz na tę podróż to około 12 750 zł (cena obejmuje + cena nie obejmuje). Jest to kwota orientacyjna, dokładna kwota będzie zależała od kursu dolara (kurs dolara przyjmowany do obliczeń to uśredniony kurs z kilku wcześniejszych miesięcy w dniu publikowania oferty. Kurs nie jest aktualizowany. W celu obliczenia dokładnej sumy wydatków należy sprawdzić obecnie obowiązujący kurs), ceny biletu na lot międzykontynentalny (1800 - 3200 zł) oraz wydatków własnych. Kwota ta jednak nie będzie znacząco odbiegała (ani w jedną, ani w druga stronę) od powyższych obliczeń.

Działamy transparentnie!

Zdajemy sobie sprawę, że podsumowanie realnych kosztów wraz z wydatkami na miejscu, marketingowo nie wygląda korzystnie. Jednak uczestnicy naszych wyjazdów to osoby świadome, które po przyjeździe w dane miejsce, nie wydają drugie tyle, co za wyjazd. Kwoty przez nas przedstawione, pozwalają zrealizować plan w 100% korzystając, ze wszystkich atrakcji z planu, nie oszczędzając na jedzeniu i piciu.

Ta wyprawy nie jest dla każdego...

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego trzeba zrozumieć, że nie jest to standardowa wycieczka i odwiedzenie tak ogromnej ilości różnorodnych miejsc w 15 dni, wymaga sporego zaangażowania od każdego uczestnika. Trekkingi po górach, dziesiątki godzin w busie, integracja z lokalnymi mieszkańcami, czasami spontaniczne decyzje. Mimo tego, że jeździmy w najlepszych z możliwych terminów, pogoda, jak to w górach, może być kapryśna.. dlatego, ze względu na przygodowy charakter wyjazdu, nie możemy zagwarantować, że wszystko pójdzie zgodnie z planem, a nawet czy uda się zrealizować plan w 100%...

My kochamy ten dreszczyk adrenaliny i sposób na odkrywanie Azji, ale rozumiemy, że nie każdy tak sobie wyobraża swój wymarzony urlop…czy Tobie się podoba?

Zależy nam tak samo na odpowiednich uczestnikach, jak uczestnikom na satysfakcji z wyjazdu dlatego, jeśli masz jakieś wątpliwości, nie wiesz, czy ten wyjazd jest dla Ciebie, dzwoń śmiało.  

*Planowana większość noclegów odbędzie się w klimatycznych resortach o dobrym albo bardzo dobrym standardzie jak na azjatyckie warunki i okolicę, w której nocujemy. W górach w miejscowościach Mindat i okolicach (łącznie 2 noclegi) noce bywają bardzo chłodne (od 0-8 stopni). Resorty nie posiadają tutaj ogrzewania, a  jeden z noclegów odbędzie się w prawdziwej birmańskiej chacie.

Jednak jesteśmy zdania, że resorty to tylko mały dodatek do tego, co doświadczamy w czasie wyjazdu i służą nam jedynie do chwili komfortowego odpoczynku po dniach naładowanych przygodami. Osoby, dla których ważniejsze jest to, gdzie śpią, a nie to, czego doświadczają – nie odnajdą się na naszym wyjeździe. Jeździmy z osobami, które chcą przede wszystkim doświadczać i z takimi osobami chętnie spędzamy wieczory w naszych klimatycznych resortach.

Śpimy zazwyczaj w małych resortach/ hotelach, w części z nich jest ograniczona możliwości konfiguracji łóżek. Pokoje są dwuosobowe. Może się zdarzyć, że w pokoju będzie jedno duże, podwójne łóżko, jak i również sytuacja, że zameldujemy się w innym resorcie niż na zdjęciach, jednak zawsze będzie to podobny standard. Osoby podróżujące w pojedynkę, które statystycznie stanowią większość naszych grup, kwaterujemy według płci. Nie ma możliwości dopłaty do pokoju jednoosobowego.


*Szczegółową agendę wraz z resortami, adresami, telefonami itp. wysyłamy na 10 dni przed wylotem. Może się zdarzyć sytuacja, że zameldujemy się w innym resorcie niż na zdjęciach, jednak zawsze będzie to podobny standard.

Przed wypełnieniem formularza, zapoznaj się z tym co lubimy i jak podróżujemy, w zakładce O PROJEKCIE

Teraz wiesz już o nas wystarczająco dużo, czytałeś i widziałeś jak podróżujemy, co robimy i co lubimy. Dbamy o to aby na nasze wyjazdy jeździły osoby, które czują podobny klimat, a bądźmy szczerzy, nie każdy go czuje. Dlatego przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy, daj nam trochę poznać siebie i napisz kilka słów o sobie wraz z informacja dlaczego chcesz się wybrać akurat na tę wyprawę?

Wybierz wyprawę
Indonezja
2023 - Termin 1 - Kwiecień: 28.04.2023 - 14.05.2023
2023 - Termin 2 - Maj: 19.05.2023 - 04.06.2023
2023 - Termin 3 - Czerwiec: 30.06.2023 - 16.07.2023
2023 - Termin 4 - Lipiec: 14.07.2023 - 30.07.2023
2023 - Termin 5 - Sierpień: 11.08.2023 - 27.08.2023
2023 - Termin 6 - Wrzesień: 01.09.2023 - 17.09.2023
2023 - Termin 7 - Wrzesień: 15.09.2023 - 01.10.2023
2023 - Termin 8 - Wrzesień: 29.09.2023 - 15.10.2023
Filipiny
2023 Termin 1 - styczeń: 14.01.2023 - 29.01.2023
2023 Termin 2 - styczeń: 28.01.2023 - 12.02.2023
2023 Termin 3 - luty: 11.02.2023 - 26.02.2023
2023 Termin 4 - luty: 25.02.2023 - 12.03.2023
2023 Termin 5 - marzec: 11.03.2023 - 26.03.2023
2023 Termin 6 - kwiecień: 01.04.2023 - 16.04.2023
2023 Termin 7 - kwiecień: 29.04.2023 - 14.05.2023
Wietnam Północny - 7 dni motoskuterem + relaks
2023 - Termin 1 Kwiecień 14.04.2023 - 29.04.2023
2023 - Termin 2 Wrzesień: 22.09.2023 - 07.10.2023
2023 - Termin 3 Wrzesień: 13.10.2023 - 28.10.2023
Laos, Kambodża + Bangkok
2023 - Termin 1 Marzec: 04.03.2023 – 19.03.2023
2023 - Termin 2 Listopad: 11.11.2023 – 26.11.2023
Chiny z adrenaliną
2023 - Termin 1 Wrzesień: 09.09.2023 – 23.09.2023
Nepal - trekking do Sanktuarium Annapurny
2023 - Termin 1 Kwiecień: 14.10.2023 - 30.10.2023
2023 - Termin 2 Październik: 01.04.2023 – 17.04.2023
2023 - Termin 3 Listopad: 04.11.2023 - 20.11.2023
Wietnam motocyklem 2000km
2023 - Termin 1 Kwiecień: 13.04.2023 - 29.04.2023
2023 - Termin 2 Październik: 19.10.2023 - 04.11.2023
Birma - wyjazd przygodowy
Nowe terminy wkrótce
Birma motocyklem 1800km
2023 - Termin 1 Marzec: 11.03.2023 - 27.03.2023
Filipiny sylwester na Boracay 2022/2023
Termin: 29.12.2022 - 14.01.2023
Wietnam Północny - trekkingi + relaks
Nowe terminy wkrótce
Malezja i Borneo
Termin 1 Czerwiec: 03.06.2023 - 17.06.2023
Termin 2 Lipiec: 29.07.2023 - 12.08.2023
Termin 3 Wrzesień: 09.09.2023 - 23.09.2023
Indie Północne i Goa
2023 Termin 1 Luty: 11.02.2023 - 27.02.2023
2023 Termin 2 Listopad: 11.11.2023 - 27.11.2023
Imię*
Nazwisko:*
Adres email*
Numer telefonu:
Wiadomość:*Napisz o sobie kilka słów wraz z informacją dlaczego chcesz się wybrać akurat na tę wyprawę oraz daj znać, który punkt programu podoba Ci się najbardziej?
Zapoznałem się z planem wyjazdu*

Akceptuję politykę prywatności, zapoznałem/am się z klauzulą RODO oraz ze stroną "O projekcie".

Wyślij

W skrócie:

Gdzie jedziemy

Birma

Na ile dni

17

Ilość osób

11

Terminy wypraw:

luty 2023
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 • Przygoda życia. Jeśli chcecie wiedzieć jak było, nie wahajcie się! Ja mogę wam opowiadać, pokazywać zdjęcia, nagrane video, ale to wszystko nie oddaje charakteru tych miejsc, ludzi, całej wyprawy...
  Alina
  facebook
 • Niesamowita przygoda!!! Polecam absolutnie kazdemu. Przepiekne widoki, niezapomniane wrazenia. Nigdy dotat zadna zorganizowana wycieczka nie dostarczyla mi tak wielu pozytywnych doznan.
  Monika
  facebook
 • Przepiękne miejsce❤❤❤ Wciąż żyę wspomnieniami, podejrzewam, że to jeszcze potrwa aż do następnego wyjazdu ❤❤❤ Na moim profilowym foto z Tarasów właśnie 😁😁😁❤
  sylwiafabia
  instagram
 • ❤️ Wyjątkowa podróż. Czekam na kolejny plan po Filipinach :) Wrócę tam :)
  ivkto
  instagram
 • Rewelacyjna przygoda, super widoki, niesamowite przeżycia, doskonała organizacja i cudowne wspomnienia, które zostaną z nami do końca życia!! Serdecznie polecam
  MIchał
  google
 • Witam wszystkich, którzy lubią podróże, adrenalinę i super zabawę. Jestem uczestnikiem ostatniej wyprawy na Filipiny, miała być to wyprawa życia, więc szukałam czegoś, co w 100% spełni moje oczekiwania.
  Anita
  Google