logo amazing asia

"Amazing Asia"

Dworcowa 62/5

44-100 Gliwice

+48 32 307 17 15      +48 500 535 333

logo amazing asia

FILIPINY - Manila, Boracay i Carabao - 14 dni

Filipiny 

Kraj ponad 7 000 edeńskich wysp, bezludne enklawy, wielokilometrowe, piaszczyste, białe plaże,  krystaliczna  woda bogata w wielobarwne rafy, palmowe gaje pełne klimatycznych  bungalowow, tropikalne słońce, rum  -  miejsce życia pogodnych i uśmiechniętych ludzi. Tu nie ma nic prawdziwszego od motta „It is more fun in the Philippines”, którego po prostu trzeba doświadczyć.

DZIEŃ 1: Warszawa

Wylot z Warszawy, z jedną przesiadką.

DZIEŃ 2-3: Manila - 1 noc

Z lotniska zostaniecie odebrani przez prywatnego kierowcę, który zawiezie Was do hotelu w centrum miasta na odpoczynek. 

Manilę traktujemy jedynie jako punkt tranzytowy. Tutaj przekonacie się jak wygląda ruch uliczny w jednym z najbardziej zakorkowanych miast świata, a o kulturze jazdy filipińczyków z pewnością będziecie opowiadać po powrocie do Polski. Po drodze wypatrujcie legendarnych, kolorowych jeepniey. Wasz resort jest zlokalizowany w spokojniej okolicy, więc wieczorem możecie udać się na spacer, aby przekonać się jak wygląda życie w stolicy.  Tu również możecie rozpocząć doświadczanie egotycznej kuchni. Warto w tym celu udać się do Chinatown, który znajduje się w okolicy Waszego resortu. Następnego dnia nie marnując czasu, wyruszycie na spotkanie z wyobrażeniem raju.

DZIEŃ 3-8: BORACAY - 6 nocy

Rano prywatnym transferem udacie się na lotnisku, skąd polecicie około godzinny lotem do miejscowości Caticlan. Tam czeka Was krótka przejażdżka do portu, z którego łodzią w 20 minut dostaniecie się na Boracay. Z portu na Boracay pojedziecie prosto do resortu.  

O białej, czterokilometrowej plaży na Boracay, która została uznana za najlepszą plażę świata można by pisać długo. Miękki i biały jak śnieg piasek, cudowne palmy, widok lazurowej wody to obraz z iście rajskiej pocztówki. Nie dziwi więc fakt, że Boracay jest najchętniej odwiedzanym miejsce wśród podróżujących na Filipiny. Ta mała wysepka skrywa wszystko, co potrzebne jest do błogiego relaksu i dobrej zabawy. Klimatyczne bary i restauracje, które szczególnie ożywają po zmierzchu sprzyjają integracji. Dni upływają w rytmie wyspiarskiego czasu, podczas którego będziecie rozkoszował się świeżymi kokosami i lodami z papai. Tu możecie doświadczyć przyjemnego masażu, pohuśtać się na hamaku, skorzystać z kursu nurkowania lub kitesurfingu korzystając z najlepszych na świecie to tego warunków czy zachwycać się wspaniałymi, romantycznymi zachodami słońca.  Tu na pewno  uzupełnicie wszystkie pokłady wigoru i pozytywnej energii.

DZIEŃ 8-13: CARABAO - 4 noce

Z portu na Boracay odbierze Was  prywatna łódź i przetransferuje na wyspę Carabao.

Wyspa Carabao to destynacja dla ludzi z duszą odkrywcy, spragnionych doświadczenia prawdziwego, wyspiarskiego życia mieszkańców wyspy, w której czas stanął w miejscu. Wszystkie atuty tej okolicy, rodzą się z braku turystycznej infrastruktury. To miejsce, w którym nie jesteście hotelowymi klientami, gdzie obowiązują europejskie standardy. Tu będziecie goszczeniu po filipińsku.  Całe piękno tego miejsca tkwi w prostocie!

To Wy decydujecie czy będziecie się wygrzewać na plaży, zwiedzać wyspę motocyklami, rozmawiać z mieszkańcami, zbierać orzechy kokosowe, kąpać się w turkusowo-błękitnej wodzie, chodzić wcześniej spać, żeby podziwiać wschód słońca, a może siedzieć  do późnych godzin wieczornych przy ognisku i grillować świeże ryby, albo lechona. Wszystko zależy od Was. Jeżeli chcecie nasi przyjaciele – lokalni mieszkańcy, obwiozą Was po swojej wyspie motocyklami dzięki czemu będziemy mieli jeszcze lepszy obraz tej dziewiczej wyspy oraz zobaczycie jak żyją lokalni mieszkańcy. Tutaj będziecie też mieć okazję do skosztowania sporej dawki adrenaliny. Pojedziecie w miejsca,  w których możecie poskakać z klifów do wody.

DZIEŃ 13-14: Manila - 1 noc

Prywatną łodzią wrócicie do portu w Caticlan, skąd krótką przejażdżką trycyklem dostaniecie się na lotnisko. Lot do Manili i  ostatnia noc na Filipinach w dobrze Wam znanym hotelu.

DZIEŃ 14: Powrót do Polski

Prywatny kierowca zawiezie Was na lotnisko, skąd wylecicie do Warszawy. Lot  z jedną przesiadką. 


*Jest to orientacyjna cena, skalkulowana dla 1 osoby, przy założeniu, że w wyjeździe biorą udział 2 osoby zakwaterowane w tym samym pokoju. Sporą część ceny stanowi bilet lotniczy i to od niego będzie zależała ostateczna cena wyjazdu. 

Gotowy na swoją przygodę życia? Skontaktuj się z nami:

W skrócie:

Gdzie jedziemy

Filipiny

Na ile dni

14

Cena

Od 8500zł

Terminy wypraw:

czerwiec 2022
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 • Przygoda życia. Jeśli chcecie wiedzieć jak było, nie wahajcie się! Ja mogę wam opowiadać, pokazywać zdjęcia, nagrane video, ale to wszystko nie oddaje charakteru tych miejsc, ludzi, całej wyprawy...
  Alina
  facebook
 • Niesamowita przygoda!!! Polecam absolutnie kazdemu. Przepiekne widoki, niezapomniane wrazenia. Nigdy dotat zadna zorganizowana wycieczka nie dostarczyla mi tak wielu pozytywnych doznan.
  Monika
  facebook
 • Przepiękne miejsce❤❤❤ Wciąż żyę wspomnieniami, podejrzewam, że to jeszcze potrwa aż do następnego wyjazdu ❤❤❤ Na moim profilowym foto z Tarasów właśnie 😁😁😁❤
  sylwiafabia
  instagram
 • ❤️ Wyjątkowa podróż. Czekam na kolejny plan po Filipinach :) Wrócę tam :)
  ivkto
  instagram
 • Rewelacyjna przygoda, super widoki, niesamowite przeżycia, doskonała organizacja i cudowne wspomnienia, które zostaną z nami do końca życia!! Serdecznie polecam
  MIchał
  google
 • Witam wszystkich, którzy lubią podróże, adrenalinę i super zabawę. Jestem uczestnikiem ostatniej wyprawy na Filipiny, miała być to wyprawa życia, więc szukałam czegoś, co w 100% spełni moje oczekiwania.
  Anita
  Google